reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Asica no już wczoraj jechałyśmy się zapisać i zadzwonili z przychodni bliżej domu, że zwolnił się termin więc tam pojechałyśmy i okazało się, że pomimo iż mamy już 2 różne skierowania to tam trzeba jeszcze inne... normalnie paranoja jakaś... i w końcu dzisiaj zapisałyśmy się w szpitalu i od jutra przez 3 tygodnie mamy rehabilitacje, choć nie wiem, czy ta moja pani neurolog nie jest z tym trochę nadgorliwa ale jak już jest to będziemy jeździć:)
 
monia ja tez nie jestem fanem chodzikow.Uwazam ze zamiast pomagac moga zaszkodzic. Dzieciaczki w nich wisza i nie cwicza prawidlowej pozycji stojacej. Co do szelek.. to wszystko zalezy od rodzica - czy bedzie rowniez podtrzymywal lekko dzieciaczka czy raczej pozwalal na wiszenie jak w chodziku. Poza tym przy niektorych typach trzeba takze ostro sie schylac jak przy trzymaniu za raczki wiec warto pomyslec czy to ma sens.. Niestety nikt z moich znajomych nie posiada szelek wiec noe moglam sie wypytac co i jak.

Ja rowniez posiadam nosidelko bb i jestem zadowolona. Przydalo mi sie glownie w podrozy i jak szlam do kogos w odwiedziny. Teraz uzywam bardzo sporadycznie.. W sumie nie wiem czemu. Pamietaj ze niekazdy maluszek je lubi wiec moze warto isc do sklepu i poprobowac z Kinia. Wtedy zobaczysz jej reakcje no i jak Tobie jest w tym wygodnie. Nosidelko wiadomo ulatwia sprawe bo masz rece wolne ale i tak plecy bola.. tyle ze inne miesnie ;-)

DAGA Najlepszego dla Jowitki! Tak apropo moglaby mojemu troche wlosow odstapic ;-) heh masz dosc zimy? U mnie dzisiaj -17C?! A mnie sie tak wiosba marzy..

asica i basieniak powodzenia na rehabilitacjach!

Anetka u nas nie ma znaczenia czy maly zasnie po 19 czy po 20.. ostatnio i tak wstaje po 6. Mam nadzieje ze zmiana czasu nam troche pomoze i bedzie spal ciutke dluzej;-)

konwalianka jak babski wieczor? Jak TymuS z Tatusiem - dali rade?
 
sunset -17?! Masakra. A co Cię wywiało aż do Finlandii? Tutaj pogoda potrafi zmienić się w ciągu chwili. Dzisiaj takie wietrzysko, że szok. Nie było co marzyć o wyjściu z domu. A włosów możemy Wam trochę oddać :-) Czasami mam ich dość, bo wiecznie jej do oczu wchodzą i bez gumki albo spinki nie można się ruszyć.
 
daga ja tam sie zastanawiam po co nam szczotka ale i tak ostro czeszemy ;-)
Finlandia.. doktoratu mi sie zachcialo. Troche za dluga zima ale ogolnie jestem zadowolona :-)

Halo pobudka moje mile ;-) wstajemy!

monia jak ten Nan? Kinia ma dalej uczulenie?

Ania i konwalianka jak z pojeniem w nocy? Wyelimibowalyscie jakies karmienie? Jest lepiej?
 
Hej! Po dwóch całkiem niezłych wróciły nieprzespane nocki. Następna dwójka jest na wylocie a jeszcze jedynki się pchają- masakra. Ja nie wiem jak tak dalej pójdzie to ja będę zdechlakiem jakich mało a dzieć w wieku 12 miesięcy będzie mieć pełne uzębienie:)
sunset u noas też tak jest że nie ważne o której zaśnie i tak ostatnio wstaje o 6 no dzisiaj 6.30.

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet!!!
 
reklama
hej
ja ostanio nie mam czasu na bb. wieczorami pisze prace, w dzien czas staram sie pogodzi reszte z obowiazkami i Aleksikiem. czasami wydaje mi sie ze doba jest zdecydowanie za krotka. Powoli wracamy do zdrowia. pisalyscie o chodzikach. Ja tez bylam przeciwna, ale tescie uparli sie by sprawic malemu prezent. Jestem zadowolona. mam czas aby siebie oganrac, a nie caly dzien w pizamie a maly poznaje kazdy zakatek domu, no i moj kregoslup zaczyna odpoczywac.oczywiscie nie siedzi w nim caly dzien.

wszystkiego najlepszego dla wszystkiech Kobiet tych malych i tych duzycz.
 
Do góry