reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Cześć Mamusie!

U nas nic nowego...ostatnia nocka pk, 2 pobudki na smoczka.

Marzenko, super, że po wizycie u kardiologa z Klaudusiowym serduszkiem wszystko ok. Na pewno będzie jeszcze lepiej. Zdrówka dla Malutkiej!

Aneta_84, fajnie, że tak łatwo udało się Wam przejść na jedną drzemkę. U nas póki co dwie.


Spokojnej nocki :*
 
Cześć dziewczyny :)
Wszystkim schorowanym maluszkom życzę dużo zdrówka... mamusiom dużo wytrwałości :) U nas dalej z noska cieknie:-(
Już drugi dzień łażę cały dzień po urzędach, Zusach, US... MASAKRA!! Wczoraj udało mi się Agatkę podrzucić teściowej (a co!!! Niech wie, że ma wnuczkę! ;-)), ale dzisiaj musiłam wlec ją ze sobą :-(.W Zusie, aż byłam w szoku, że przyjeli mnie poza kolejnością... a może dlatego, że Agatka już marudziła i wszyscy wookoło o tym słyszeli... :-).
Jak wyszłyśmy po 10 rano, tak wróciłyśmy po godzinie 16... ale za to pozwoliłyśmy sobie na trochę szaleństwa :-). Ostatnio chodziłam po sklepach za butkami dla małej na jesień. No i w końcu mi się udało je kupić :) Przy okazji kupiłam jej buciki do chodzenia po domu, oraz butki dla siebie :)

Miłej nocki dla Wszystkich :)
 
Dzień Dobry,

my na nogach od 7:30. Blaneczka pospała ładnie. Ja jakaś taka nieprzytomna przez ostatnie dni, przez tą pogodę. Zimno dzisiaj u nas ale słonecznie i jeszcze trzyma się mgła na zewnątrz, eh... B. dochodzi do siebie, już katarku mniej, gardełko już nie kaszle także jesteśmy happy ;-) Wczoraj jakoś nie miałam weny żeby cokolwiek napisać i widzę ze Wy też, no więc życzę wszystkim maluszkom ZDRÓWKA MOC!

Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!

Brak czasu i kiepski nastrój - powody mojej nieobecności.
Wpadam w biegu, dać znać co u nas. My po szczepieniu, bez żadnych objawów poszczepiennych. Jutro jedziemy na wesele, gdzieś w okolice Corin, jeśli dobrze kojarzę. Mieliśmy zostać na jeden dzień dłużej, gdzieś sobie wynająć pokój ale przeanalizowaliśmy sprawę i stwierdziliśmy, że niby jedna noc, ale kasy by trochę za tym poszło, a z nią krucho.. :(
Wisieńko -wow, Ty to jesteś kobitka gospodarna!!! szacunek!
barbara - witaj i zaglądaj częściej!
Aniaa - ooo super wiadomość, trzymam kciuki!!!
Miczka - jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tego nowego avatarka, brakuje mi Szymkowego pycholka :)) z mężem już dobrze, kupił mi na rocznicę wielki bukiet kwiatów, ja się popłakałam i suma sumarum się pogodziliśmy ;) Ja też poszalałam na allegro, jestem zadowolona, dzisiaj właśnie paczka przyszła, za 60 zł kupiłam chyba 6 pajaców, dwa body z długim rękawem, dwie bluzeczki z dł. rękawem - na fajną babeczkę trafiłam i dogadałyśmy się poza allegro na większość rzeczy :) a ubranka praktycznie wcale nie zniszczone, bardzo zadbane :))) kupiłam też łóżeczko turystyczne i materacyk do niego :)) w sobotę przetestujemy.
Nil - mój Mati jak się przewróci to różnie, chyba zależy od humoru ;) jak ma dobry to wiadomo, może się poobijać z każdej strony i się śmieje, a czasem jak jest marud to właśnie wystarczy siad na pampka i już ryczy.
Tesia - zdrowia dla mamy!! oby to nie było nic poważnego!!!!
Marzenko -zdrówka dla Klaudusi!!! wspaniałe wieści od kardiologa!! kiedy macie jechać na kolejną wizytę? mam nadzieję, że wszystkie dziurki się zasklepią!!!!!!!!!

Poza tym u nas nic dobrego, ostatnio płakać mi się chce, wczoraj jak jechałam samochodem to normalnie taka przybita byłam, że same łzy mi się pchały do oczu :/ Dzisiaj mąż spotkał się z prawnikiem i zbyt dobrych wieści nie przyniósł.. prawnik powiedział, że sądzić może się kilka lat i nie wiadomo czy coś z tego dostanie. Przybiło mnie to, bo ja nie rozumiem, skąd się biorą tacy ludzie, którzy oszukują, sumienia nie mają? ja to bym nie potrafiła tak żyć ze świadomością, że kogoś oszukałam!!!

No nic, kończę, idę budzić Matiego, znowu mu się coś przestawiło na jedną drzemkę.. w nocy budzi się co chwilę dosłownie, płacze, a ja jestem wykończona.
Jutro jedziemy na to wesele, nie mam ochoty nic a nic..
Pewnie zajrzę dopiero po weekendzie więc miłego..!

buziaki dla Was !!!
 
hej:-)
Cichutko tutaj, no ale pewnie to zbiorowy brak weny:-)
Marzenko super wiesci:-) oby tak dalej
barbara obie jestescie przesliczne:-) zdrowka
malami tule:* nie wiem co napisac. Mam nadzieje, ze wszystko pozytywnie sie rozwiaze
Miczka ja tez wpadlam w allegrowy szal:-D Córci kupilam: spodenki, dwie spódniczki, 3 bluzki (2 ze scoobym), 2 sukienki, pumpki i plaszczyk jesienny. Teraz szukam butów. Gabrielkowi poki co dzinsy i ogrodniczki sztruksowe ale juz wybralam pizamki, bodziaki, bluzki i buty.Jeszcze tylko zadnej fajnej kutrki na alle nie moge znalezc. Bylam tez w smyku, 5 10 15, cocodrillo i takim tam jeszcze i nic
U nas ogolnie dobrze:-) Maluchy zdrowe.
Za to moj maz hmm... jak zwykle w weekendy. Rece mi opadaja ale coz taki juz chyba moj los:-(Zawsze moge tu swoje zale powylewac to troche mi lepiej.

Co do ogrodnictwa ja bardzo lubie ,,paprac sie w ziemi'' ale nie ardzo mam gdzie. Wszystkim wokol domu zajmuje sie moja mama i ona musi wszystko sama botez uwielbia. Za to bierzemy kawalek ziemi u tesciow i w przyszlym tyg bedziemy sadzic truskawki 3 tys sadzonek:-)

dobranoc kochane
 
Ale dziewczyny szalejecie na tym allegro:) Ja wole kupowac ciuchy po obejrzeniu. Mam mnostwo ubranek po kims a jak cos potrzebuje, albo najdzie mnie mega ochota na kupowanie:p to zazwyczaj kupuje w tesco, tam maja takie przeceny, ze szok czasem.

NiL że przepraszam ile tych sadzonek?? To chyba bedziecie te truskawki sprzedawac w przyszlym roku?:-)


Karolinie chyba wychodza kolejne zeby bo nocka zupelnie nieprzespana kurcze... I jak ja po takiej nocy mam byc przytomna w pracy, ech.

Milego weekendu i sloneczka bo u nas go brakuje!
 
Dzień doberek Wam! :*

Ania nie wiem czy jest miejsce w Pl gdzie jest dziś słońce ech u nas też brak.

Nil aż mnie ochota na truskawki wzięła. My już mamy posadzone.

Nikodem złapał katarek narazie leciutki nic więcej się nie dzieje. Zobaczymy co będzie dalej.
Ja znów niewyspana. Aj te okropne zębole...

Miłego weekendu życzę wszystkim!
 
reklama
Witajcie,
widzę dziewczyny że szalejecie z zakupami. U nas co prawda ubranek Filip ma po moim chrześniaku, ale czasem też kupię coś fajnego. Teraz myślę o kombinezonie misiu na jesień, ale coś ostatnio krucho z kasą więc pewnie obejdzie się bez kombinezonu. Tym bardziej, że czekamy na geodetów i architektów którzy zajmują się naszym domem no i nie wiemy ile skasują za usługi. A jeszcze musimy załatwić kominiarza no i potem też nie wiemy ile nas skasują za dopełnienie wszystkich formalności (teść choleryk nie dopilnował papierologii jak się wybudował i teraz się z tym bujamy).

NiL, to ja zapraszam do mnie :-) Czasem się zastanawiam, czy nie wziąć kogoś, kto by trochę popracował nad tym nieszczęsnym ogródkiem, ale w sumie poczekam, aż psów nie będziemy mieli.
Marzenko, super że u Klaudii wszystko dobrze.


Miłego dnia!
 
Do góry