reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hejka

Mamuski wiecie co starosc nie radosc jestem tak padnieta na maksa , niunia na podworku daje w kosc wszedzie jej pełno gdzie to moje dziecie ma tyle energi ,wykapalam ja wypiła mleczko i juz spi łobuziak moj kochany

Monia kiecki przesliczne a te buciki wymiataja
Miczka mi niestety nie da sie przemycic Klaudusi ani grama kielbaski czy szyneczki nie ma mowy nawet , szkoda mi tylko ze taki niejadek sie zrobił i ma tylko pare swoich potraw co je a ja potem musze kombinowac zeby jej dac jesc meczy mnie to bardzo , a kiedys tak pieknie wszystko jadła co sie z nia stało nie mam pojecia
 
reklama
Cześć Dziewczynki!

U nas piękna pogoda. Moje dziecko znów odparzyło sobie pupę na spacerku przez kupę, nie dając mi żadnych sygnałów, że zrobiło...:baffled: Mam nadzieję, że tak jak ostatnio na drugi dzień już śladu nie będzie.


Marzenko, Miczka,
te sukienki kupiłam na bazarze za parę groszy. One są nowe, ale gatunkowo średniej jakości. Ale bardzo mi się podobały.

Marzenko
, apetyt dzieci się zmienia...Mam nadzieję, że i Klaudusi niedługo powróci...

Miłego weekendu!
 
Witajcie
wink2.gif

U nas dzis 27 stopni, Bartek na spacerze byl w koszulce i cienkich spodniach,Ł byl z nim na spacerze a ja w tym czasie zmienilam firanki bo wczoraj okna mylam, pranie zrobilam i posprzatalam. Teraz skonczylam robic pyzy dla Bartka a dla Ł krokiety.
Marzenko Bartek od zawsze jest niejadkiem, je kilka potraw ale juz przywyklam:sorry:oby Klaudia zaczela ladnie jesc:tak:
 
witajcie,
dawno mnie nie było.. tyle się dzieje a ja nie mam wogóle siły..Jestem niestabilna psychicznie i niestety nerwy mi puszczają, kilka razy musiałam wyjść z pokoju, bo nerwy miałam jak nie wiem..dzisiejszy dzień, to porażka.. Tymek tak mi dał w kość, ze miałam ochotę wystawić go za drzwi, dosłownie - nie siebie, jego!!brr.. złośliwy, bezczelny, kopie, bije, rzuca rzeczami, nerwowy i płaczliwy - masakra! Na każdą moją propozycję reagował histerią – no masakra. Na szczęście ok 18.30 jakoś zmienił zachowanie, bo miałam już dość!!! Dzisiaj aż 3 krotnie miał karę za złe zachowanie - brak wyjścia na podwórko (10min - całą karę przepłakał z rzucaniem się i rzeczy na podłogę razem wzięte), później był brak piosenek, a na koniec spanie bez bajki na dobranoc… ciężka przeprawa..

Nadal szukamy przyczyn Tymkowych ataków kaszlu, no i nieświeżego oddechu.. pasożyty możemy racze wykluczyć, we wtorek czeka nas rtg, a w czerwcu testy zapewne na alergie.. co do oddechu - lekarz podejrzewa refluks więc także kiepsko.. apetyt także jakby mniejszy, zdecydowanie demonstruje swoje zdanie i upodobania kulinarne.. Oczywiście wędlin nie je, tylko chlebek z masłem czy bułkę. Na obiad – zmieniło mu się i warzywa są teraz be.. chyba, że jest to szpinak, który uwielbia.. Marchwi nie lubi i nie tknie. Nie lubi żadnych jogurtów, serków, sera białego. Mleko krowie tylko z kawą zbożową… Całkowicie się zmienił..
Łączy zdania składające się z 3-4 wyrazów. Rysuje kółka i opowiada o nich, liczy do 5. Uwielbia auta, spędza godziny na zabawie nimi, za to nie lubi już klocków, jak już to tylko układanki.. ogólnie jest coraz fajniejszy i ubóstwiam go wręcz! (no poza takimi dniami, jak dziś).


Jesteśmy w trakcie robienia podestu, na podwórku mam armagedon, a pracy jest dla wszystkich.. dziś z 3h zbierałam kamienie z drenażu wokół domu, do tego kilka kwiatów wsadziłam i kilka warzywek.. Fajnie jest mieć takie świeżynki o wiadomym pochodzeniu..

Ememte
– tak mi przykro.. tulę Cię.. wiem jak to jest usychać ze strachu o dziecko.. szczególnie chore..
Anula, ale miałaś pracowity dzień – brawo!
Monia – całuski w dupkę, aby nic nie było jutro.. Tymka też od razu odparza
Marzena, Miczka – Tymek także preferuje towarzystwo starszych, zwłaszcza 8 latków.. Dobrze się bawi z moim 5 letnim siostrzeńcem, ale jeszcze lepiej z 10-latkiem, który wie i bawi się tylko z nim! On to uwielbia

Buziaki dla Wszystkich mamusiek!
 
Ostatnia edycja:
hej witam sie po mini urlopie. odpoczelam na maxa. fryzjer, kosmetyczka i shopping. Aleksik byl z kuzynkami i z dziadkami. takze na 4 dni zapomnialam co to znaczy ubrac, przebrac, ugotowac, i wstawac w nocy. super bylo ale sie skonczylo. Wczoraj bylismy w szpitalu, Aleksik strasznie lapal sie za glowe i za uszy. moj termometr mowil mi tylko 37 stopni, ale Aleksik tylko na rekach mi lezal i nie mial sily nawet glowki podniesc. okazuje sie ze w szpitalu mial 39 i zapalenie ucha, zapalenie oskrzeli. Lekarze bardzo nie mili, jakby mi laske robili ze zbadali dziecko. wlasnie sie szykuje i jade po moja mame do centrum. przyjezdza na tydzien by pomoc przy Aleksiku jak ja bede w szpitalu. 3-go maja mam usuwane 4 zeby przy znieczuleniu ogolnym. znieczulenie lokalne nie zadzialalo. takze staranka o dzidzie przesunie sie na czerwiec. buziam
 
daga, i bardzo dobrze..niech się wyprowadzają! co za ludzie..
sylwia - o matko..zapalenie ucha i oskrzeli od razu:szok: straszne.. no i ci lekarze.. nie mogę zrozumieć, jak ktos taki może pracować..zero empatii, nawet wobec małego dziecka.. dobrze, że wypoczęłaś no i te zęby - brr

miłęj niedzieli, u nas pada i ogólnie do d..py
 
reklama
konwalianka to co znalazlam jest napisane we wloskiej ksiazce. powody sa dwa : czuc tzw rozkladaniem sie to sa jakies bakterie , ktore moga zaatakwac dziasla, nosdrza, gardlo, lub tzw carie na zebach. drugi powod to czuc tak jakby zgnilymi owocami (tzw ocet) , to jakas choroba u dziecka ktora moze powdowac tez wymioty, lub cos w stylu jak dziecko beknie sobie gaz ktory sie wydobywa to jakies substancje ktore sa w organizmie w momencie spalania w procesie metabolizmu. moze zauwazylas przypadkiem czy ssie kciuka lub jakas rzecz jedna i te sama, w ksiazce pisze jesli tak to doprowadzic aby dziecko zaprzestalo takiej czynnosci bo moze przenies mikroorganizmy do jamy ustnej.
 
Do góry