reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dziękuję za zyczenia dla Jowiśki :*


Anetka przydadzą Ci się takie babskie chwile z bratową, a nie ciągle tylko z chłopakami :tak:
margerita my do Polski dopiero po 20 lipca, teraz do Anglii do siostry lecimy. Też nie lubię upałów, tak jak Anula, ale po tej pogodzie tutaj nie będę wybrzydzać :-)
Anula dla mnie nieważne gdzie, ważne że zmiana otoczenia
 
reklama
Witam kochane
Wielki powrót do pracy się zbliża. Dziś badania lekarskie. W środę za tydzień już będę pracować i muszę w związku z tym poukładać nasz mały świat na nowo.
Pozdrawiam wszystkie i życzę miłego dnia
 
wisienka a kto będzie zostawał z Antosiem?

My dzisiaj już wyjeżdżamy na urlop :-D:-D:-D:-D Nie wiem jak często uda mi się do Was wpadać. Pozdrawiam :*
 
Wisienka nie zazdroszczę powrotu do pracy... Mnie też to czeka ale od połowy września i od razu mnie na ponad miesiąc poza miasto wysyłają:( ale takie życie... Jestem przerażona bo oba maluchy pierwszy raz żłobek/przedszkole ale jakoś ogarniemy... Ty chyba pracowałaś jeszcze między dzieciaczkami, prawda? Bo ja to się "obijam" w domu od połowy ciąży z Wikusią;)
Daga udanego wypoczynku:) My jeszcze ciągle myślimy czy jechać za granicę na tydzień i w pewną pogodę czy u nas na 2 tygodnie ale nie wiadomo jak się na pogodę trafi...
 
Czesć mamusie :tak:

Ledwo żyję po dzisiejszej nocy i poranku ,tak mnie dzisiaj bolał brzuch i krzyż że rany boskie nawet tabletki słabo pomagały ,a rano jeszcze wymioty :baffled: myślałam może okres się rozkręca ale u mnie brzuch nigdy nie boli ani wymiotów nie ma ,a termin po niedzieli prawidłowo ,nie wiem co to za swinśtwo mnie dopadło ,może grypa zołądkowa czy jakiś wirus ,a może jednak okres się rozkręci ,trochę lepeij się już czuję
basieniak wisienko trzymam kciuki za wasz powrót do pracy ,na pewno nie łatwo to wszystko pogodzić ,nas też to niedługo czeka jak już doczekamy się końca w tych formalnoschciach papierowych bo nadal czekamy na kenitale
daga jeszcze raz udanego wypoczynku;-)

pozdrowienia dla wszystkich mamuś :)
 
Witajcie moje kochane
Toś mi kaszle paskudnie i się co chwilę budzi, ja o 5 wstaję więc tylko wpadam na chwilkę.
Jutro powrót do pracy , jade po auto do jastrzebia zdroju, od czwartku jestem w pracy. Martwię się bardzo dzieciakami i jak im z tym będzie. Boję się, że będa chorowac a my nie mamy z kim ich zostawiać. Ogolnie masa, ale to masa strachu w głowie. Cięzko będzie na pewno ale my, dorośli podołamy, dzieci najwazniejsze.
Nie wiem kiedy uda mi się wpaśc, czytam was jak tylko powiadomienia dochodzą na tel, ale nie mam kiedy odpisac, już... to co będzie jak bedę w wirze pracy.Chociaż czasem czekam na kogoś i grzebię w telefonie więc może nie będzie źle.
Buziaki i do rychłego spisania.:elvis:
Tesiu no własnie, znow pustki niestety,
Hop hop
 
cześć, z racji tego, że jestem nową - starą bywalczynią tego forum, to i do Was postanowiłam zajrzeć.. może teraz będzie mi łatwiej ogarnąc i to forum? zobaczymy.. nie mam za dużo czasu.. praca, Tymek eksploatuje na maxa, ciągle by na dworze siedział, a na komórce kiepsko widać..
daga - udanego wakacjowania
wisienko - jak po pierwszym dniu pracy? opowiadaj..
Tesia- ja zdrówko?

pozdrawiam
 
reklama
Konwi witaj
Ja na komórce jadę właśnie. A ty jaki miesiąc na forum teraz masz ?
W pracy szybko i meczaco. W domu masa obowiązków i ciężkie noce. Cóż łatwo nie jest. Tosiu mega łobuz. Miki natomiast grzeczna i coraz mniej buntów. Dziś spędziliśmy miły dzień na urodzinach u dzieci kolezanki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry