reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

matko a ja mam nerwy teraz , byłam w toalecie i zauwazyłam na papierze przezroczysty sluz z pomaranczowym jak by domieszka krwi, to nie jest zywa krew ale to niepokojace, chyba padne z nerwów i znowu to samo, rok temu nie dość ze ciąża pozamaciczna to na dodatek tez zaczęło sie od plamienia brązowego, co ja mam robić, do tego jestem za granica w Polsce będę w grudni...zawsze jakieś problemy
 
reklama
Corin własnie kilka dni temu kupiliśmy m i teraz czekamy żeby ci poprzedni właściciele się wyprowadzili. Mają czas do 19 grudnia więc my pewno będziemy między świętami a nowym rokiem się przeprowadzać.To nasze pierwsze m))))
myśa na pewno będzie dobrze, poleż poodpoczywaj, trzymam &&&&&&&&&&&&&
koficzka witaj)))))
 
Witajcie dziewczyny :)
Myśa jeśli chodzi o taki kolor śluzu jak piszesz to nie mam pojęcia czy to normalne, kojarzę, że najczęściej jest biały i żólty w tym okresie ciąży. ja jeszcze tydzien temu miałam żółty i okazało się, że to infekcja. dostałam leki i jest ok. chyba poszukałabym lekarza tam gdzie jesteś gdybym była na Twoim miejscu.
Wisieńka gratuluję m. fajna sprawa, my w zeszył roku przeprowadzaliśmy się do swojego.

Ja dziś byłam na usg. Badający lekarz stwierdził, że "widzi zarodek" i jest wszystko w porządku, ale kazał mi zajrzeć jeszcze w czwartek na kolejne usg-chce pomierzyć wszystko co może. Obrazowo stwierdził, że dziś pracuje na aparacie odpowiadającym Matizowi a w czw Mercedesowi. Coś czuję, że przede mną masa usg i różnych badań w tej ciąży.
 
Ostatnia edycja:
hej laseczki ja dzis kolejne 4 szt jezykow zrobilam ale mam dosc na dzis mam nadzieje ze instrukcja jasna ;) oczy mi sie zamykaja chyba ide spac ale jak wstane o 4 to co ja bede robic maz chory lezy ,nudy normalnie...
 
A ja juz wykąpana i siedze w szlafroku... za pare minut zmykam do łozka...i oby do 7,00:tak:musze dzieciaka na środe nauczyć Hymnu państwowego ale coś cięzko mu to wchodzi:no:
 
a dziękuję Wisieńko :*

anula jak rzucanie palenia?
Margerita ale szybko spać idziesz z jednej strony zazdroszczę ;-)
 
Uciekam pod prysznic i do łóżka z książką. Jestem nieprzytomna bo wczoraj nie mogłam zasnąć z ważenia przed badaniem.
Miłego wieczorku życzę przyszłym Mamusiom.
 
wlasnie ktores mialy dzis wizyty i jak tam?? ja sie zastanawiam czy dzwonic do gina kurcze z jednej strony nie chce sie prosic z drugiej lute mam jeszcze na 4 dni i sama nie wiem a za tydzien wizyta...
Verte to nas rozni jeden dzien w sumie...takze czekam do poniedzialku moze moj mi wiecej wtedy powie...gratki maluszka:)moga byc badania pelno usg zeby maluszek tylko byl zdrow:)wytrzymasz kochana:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anulka ja z wrażenia nie pytałam ani o serduszko a ani o inne sprawy, bo już na wstępie powiedział że w czwartek dokładnie pomierzy. następnym razem już go wypytam. chce dokładnie ocenić "wiek ciąży" - nie wiem czy tak się to mówi ale wiadomo o co chodzi :)
Myślę, że pon będzie już na pewno odpowiednim momentem na pierwsze usg.
 
reklama
Witajcie. Ja niedawno wrócilam po ciężkim dniu. Bylam na swoich zajęciach na basenie i musilam kolezanke przedstawić <zastepczynie> ale żal straszny mi się zrobil.... Bo to ja to rozkrecilam w moim miescie a teraz ktos owoce bedzie zbijal no ale coz taki los dziś.. Ale dla mnie fasolka najwazniejsza i czas pozniej dla niej a ja to tez niby kocham ech.. Mam nadzieje ze wszytsko bedzie dobrze dalej z ciaza i bede mogla prowadzić..... Pocieszcie mnie plis....
 
Do góry