reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

zuzu głowa do góry. Wiem co czujesz, mimo, iż wiesz, że Fasolka jest teraz najważniejsza to masz poczucie, że coś może Cię ominąć w pracy i po prostu Ci przykro. Mam podobne dylematy, bo decyzja o ciąży własnie teraz może przekreślić moje ostatnie 5 lat pracy.
Cóż, wierzę, że to wszystko jest jakoś poukładane i gdzieś zapisane. Liczę na to, że kiedyś czas potwierdzi, że to był najlepszy moment na dziecko. Wszystko musi się ułożyć :)


;
 
reklama
Czesc dziewczyny, odebralam moje wyniki beta HCG i mam 559 jednostek - niby w normie na 5 tydzien, plamienie się uspokoiło mam 3 kropki na wkładce wiec leże i może jakoś to będzie. W srode powtorze bete i zobaczymy jaki przyrost. Troche mi sie wydaje niski ten wynik ... Macie dla porownania swoje?

Zuzu - poczekasz te 3 miesiące i wrócisz a jak się ni uda w ciąży to wrócisz po ciąży - dla dobrych fachowcow zawsze jest praca - ludzie będa Ciebie pamiętali i wrócą - wiem co mówie.
 
zuzu kochana za 9 miesięcy zaczniesz w swoim mieście rozkręcać ćwiczenia w wodzie z maluszkiem iiiiii będziesz piankę spijac. Twoja radośc w twoim brzuszku.
Verte fajnie kochana ,że wszystko dobrze i czekamy na ciąg dalszy.


Mój Pol wrócił z pracy i teraz muszę ustalić z nim jutrzejszy plan dnia, bo ja mam jutro zrobić badania i pojechac po zaświadczenie do spółdzielni i potem zawieźc go do sądu żeby załozyć księge wieczystą. Nie wiem jak to wykonam z tymi mdłościami i sennością ale i tak uwielbiam ten stan)))))))))
Mathilda ja nie robiłam bety w tej ciązy ale w tamtej robiłam i są takie normy u mnie
3 tydz 5.8-71.2
4tydz 9.5-750
5 tydz 217-7138
6tydz 158-31795
7tydz 3597-163563
Myslę więc , ze miescisz się w normie. Spokojnie kochana
 
Ostatnia edycja:
Ja też myślę, że to norma :-)
Zuzu a dlaczego rezygnujesz z pracy? jeżeli ciąża nie jest zagrożona można ćwiczyć-ostatnio oglądałam film -kobieta ćwiczyła z delfinami... Film tłumaczy jak rozwija się dziecko i ze względu na to polecam... więc może możesz cwiczyć zgodnie z pasją? co Twój lekarz powiedział?
Życie przed życiem - Film Online - VoD w Onet.pl
 
Ostatnia edycja:
mathilda ja robiłam tydz. temu:
3 tydz: 16-156
4-5tydz: 101-4870
5-6tydz: 1110-31500
6-7tydz: 2560-82300
Ja byłam w 5tydz 3dni i miałam 156,2
 
No troche sie uspokoiłam - pogodziłam - co będzie to będzie. Mam nadzieję że zostanę tu z wami do lipca.
Buziaki dla wszystkich i trzymajcie kciuki za moją kruszynkę. Jak sobie pomyślę że wczoraj martwiłam się o głupi bagażnik w aucie że za mały będzie... Będę kurde pieszo chodzić byle było dobrze...Spokojnego wieczoru !
 
zuzu wszystko będzie dobrze, i pamietaj, postępujesz jak należy. Dzidzia najważniejsza

Mu oglądneliśmy kolejny głupi film. Idę się kąpać i do spanka. Teraz jeszcze mi się chce mam nadzieję, ze nie będę się przewracac jak zwykle po kapieli
 
Cześć dziewczyny :) Oczywiście nie śpie juz od 4.00 :angry: Za pół godziny ide na betę. Żeby sie jeszcze bardziej uspokoić zrobilam kolejny test. Tym razem krechy mam piękne jak złoto. Dwie grubachne, niepozostawiające złudzeń krechy :D
Tak więc wyluzowana ide się kłuć.
 
reklama
Hejka laski no ja dzis prawie godzinke dluzej spalam ale z zasnieciem to jest problem z boku na bok i tak sie czlowiek meczy sie godzine a nawet dluzej...

jesli chodzi o palenie to pochwale sie jakos sobie daje rade :) mysl ze dziecku szkodze odrzuca mnie od tego:)

Corin po odbiorze wynikow jak najszybciej daj nam znac;) ale napewno owszystko jest w porzadku zobaczysz:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry