reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej, ja na chwilę, bo doła mam nie z tej ziemi, a przez to na nic nie mam ochoty, jak tylko przytuaski z moim TYmciem..
ale musiałam się też wyżalić, bo krew mnie zalała...

Od razu przepraszam za wpis, ale normalnie nie dość, że mam doła, to jeszcze się wk... byliśmy dzisiaj na szczepieniu, więc przy okazji poprosiłam lekarza o maść cholesterolową dla Tymcia, bo przecież ta alergia go zjada.. no i przepisał, pięknie robioną maść, ale debil wypisał ją bez refundacji!!!!! NO krew mnie zalała normalnie! Jak można dziecku kazać zapłacić 100%, ciort tam kasa, ale inny lekarz wypisał bez problemu z refundacją... no i zamiast kupić małemu zabawkę czy inną rzecz to dałam za maść 40zł!Już więcej nie trzeba aby mnie dobić.. Jakiś niedouczony palant a nie lekarz... tłumaczy mi, że co z tego, że ja dziecku nie daje mleka jak ono przenika w moim mleku, a mówiłam mu 3 razy że jestem na diecie bezmlecznej..co z tego, że dziecko ma szorstką i suchą skórkę, jak przecież to normalne! Co z tego, że dziecko swędzi twarz i się drapie, jak usłyszałam, że przecież wiedziałam na co się decyduję rodząc dziecko!!!! mam dość, serdecznie dość..

Mały nawet nie zakwilił na szczepieniu, waży 8900 i 75cm długości :tak:

asica, śliwki i jabłka.. to bym odstawiła przede wszystkim, buraki są mało inwazyjne, więc je najmniej bym podejrzewała..

Powodzenia...aaa i STo lat dla Waldusia!
 
reklama
konwalianka - co to za lekarz? zmieniaj go jak najpredzej! jakis niedouczyny konowal.."wiedziałam na co się decyduję rodząc dziecko" ze co????? to masz niesc brzemie calego swiata bo zdecydowalas sie na dzidziusia? i nie ulzyc mu - nie smarowac niczym bo tak ma byc? pewnie palant jeden jak skaleczy paluszek to sie bandazem obwija i na znieczuleniu jedzie..
eh........... glowa do gory..
 
Hej Kochane :-) my dziś nocka w miare... o 1 standard mleczko ale mąż nie dosypał kaszki no i 5.45 pobudka :-( wypiła tyle ile jej potrzeba i usnęła pospałyśmy do 9 :-) Teraz zasypia ale jej to okropnie idzie... krzyczy w niebogłosy nie wiem co jej :-( tak pięknie zasypiała :-( co do smoka moja tylko ze smokiem zasypia czasem jest tak padnięta że i bez :-) ale jak juz zaśnie to wypluwa :-) Konwi debil nie lekarz:/ Aniu kciuki za szczepienie &&&& Mateuszkowa miłego spacerku :-) My musimy iść prezent kupić dla tatusia :-) ja byłam w pt u lekarza bo Lilce "charczało" ma wiotkość krtani i alergie :-( Boże kiedy jej przejdzie ten katarek :-( który ma od urodzenia :-( na dodatek przepuklina pępkowa :-( czy jak to sie zwie
 
Mateuszkowa - mam taki sajgon z młodym, że nawet oddychać mi się nie chce! Momentami płaczę razem z nim. Od kilku nocy prawie wcale nie śpię więc ogólnie mam dość. W dodatku prawie całymi dniami walczę z młodym o buty bo ciągle zdejmuje. Mam nadzieję, że lekarz w lutym każe tylko na noc zakładać, ale chyba nic z tego i dalej droga przez mękę!
Monia – muszę to jakoś ogarnąć na spokojnie
Konwalianka - mam tylko nadzieję, że to nie gluten! A co do lekarza to chyba się z rozumem minął!!!
Wydrusia - młody też ma wiotkość i lekarka mówiła, że do roku może to trwać…
 

Witajcie kochane

Konwalianka no chyba by m,nie szlak trafił jak bym cos takiego usłyszała co za dupek koniecznie zmien na innego , gdzie takie słowa od lekarza nosz debil

Klauducha moja daje czadu beda wychodzic zabki , jesc be spac tez nie za bardzo i marud okropny
 
Witam.
U nas siedzenie w domku bo Paulinka chora. Dziś bez temperatury ale ma kaszel. Lekarz dał oczywiście antybiotyk bo jakieś szmery w oskrzelach. na moje pytanie czy może inhalacją da się wyprowadzić to stwierdził że można spróbować. I teraz nie wiem co robic dać antybioyk czy nie.
Konwalianka to trafiłaś na lekarza. Głupek, choć moja mnie też ostatnio denerwuje.
MamaFranusia ja daje kaszkę mleczno-ryżową. Ostatnio wprowadziłam 1 raz dziennie mleko modyfikowane, aby zobaczyć jak mała będzie reagować. Od 1 lutego do pracy, więc powoli będę kończyła karmienie piersią. Od marca chciałabym wejść w dyżury, to będę też w nocy pracować. Ale to oczywiście zależy od Majuni jak się przystosuje do nowego mleczka czy nie będzie uczulona.
Kasia zdrówka dla Mai.
Asica wytrwałości, oby synek w końcu zaczął spać.
Marzenka dla Ciebie też zdrówka.
Pozdrawiam pozostałe mamusie.

Jak czytam wasze przeboje ze smoczkiem to cieszę się że Majka nie dostała go w ogóle. W nocy śpi spokojnie, choć z zasypianiem tez nie łatwo. Jak nie uśnie przy cycuni to walka przez godzinę. W dzień też bez rewelacji 2x0,5h.
A mam pytanie co do alergii na gluten, czy objawia się tak samo jak każda inna alergia (np. wysypką), czy objawy powinny być tylko ze strony ukł. pokarmowego?
 
Cześć dziewczyny!
U nas dzisiaj nocka troszkę lepsza - jest nadzieja! ;) Mateusz jadł o 22:30 potem nie chciał zasnąć do 23:30 ale jak zasnął to spał do 4:20 :) potem jadł o 6 i o 9 :) Postęp ;)

Corin - oby efekty z książki były permanentne ;) Jak ustalisz menu na kolację to daj znać. Mój Mateusz je o 18:30 kaszke, godzinę póxniej cyca a o 21:30 potrafi się już obudzić na jedzenie :/
kicrym - czekam na zdjęcie laurki, ja też chyba zrobię :) jutro muszę do papierniczego się wybrać. Moja koleżanka ma grę Fitness Move i mówi, że spoko :)
basieniak - ja bym chyba też została przy cycu w nocy. Podanie kaszki chyba na maxa wybudziło by dziecko bo to przecież trzeba światło zaświecić potem buźkę umyć, tak mi się wydaje.
Co do krwiaczka to jeśli jest mały chyba nie ma co iść do lekarza. Wchłonie się tylko może to trochę potrwać.
Aniaa - kciuki za szczepienie!!!
konwalianka - co za lekarz, masakra jak mnie wkurzają ludzie z takim podejściem :/ Szkoda, że na takiego trafiłaś.. Ale duży kawaler z Twojego Tymka fiu fiu.. ;)
wydrusia - a ta przepuklina to teraz Lilusi wyszła?? czy miała wczesniej?
elżbieta - oby Paulinka szybko wyzdrowiała. Sama nie wiem co bym wybrała. Ja to trochę panikara jestem i pewnie bym antybiotyk dała w obawie, że się rozwinie.. ale musisz zdecydować sama.

Mateusz śpi, ale chyba lada chwila się obudzi więc idę jeszcze ogarnąć w kuchni.
 
Czytalam ale mala mi przerwala i teraz juz nie pamietam co chcialam napisac...

Dziekujemy za kciuki, jak zawsze pomogly, mala krzyczala moze 3sekundy, jak tylko wzielam ja na raczki to przestala:) Spedzilysmy u lekarza 1,5h:szok: Tyle ludzi bylo, bo nasza lekarka pierwszy dzien po urlopie. Mala wazy 8,4kg:-)

Konwalianko zmien lekarza szybciutko i nie wkurzaj sie juz, szkoda nerwow, na glupote nic nie poradzisz! Chociaz szkoda ze takich ludzi dopuszczaja do leczenia naszych dzieci:no:
 
reklama
Dzięki dziewczyny upewniłyście mnie, że z tym oczkiem to nie ma co panikować... poczekam i mam nadzieję, że samo zejdzie a jak nie to za kilka dni będę coś kombinować...
konwalianka ach ci lekarze... mój też w niczym alergii nie widzi ale bez przesady....
A moje dziecko ma dzisiaj jakiś strasznie dziwny dzień.... normalnie ma 2 drzemki, w porywach do 3 a dzisiaj je i śpi... już 4 drzemka.... może to po szczepionce a może po prostu tak potrzebuje.... no ale niestety z jedzeniem gorzej bo obiad znowu wrócił... będę teraz zapisywać te wymioty żeby zobaczyć jak często to występuje... no i od wczoraj w dzień ma jakieś problemy z jedzeniem z piersi... w nocy jest na szczęście ok ale w dzień jak tylko ją biorę do pozycji do karmienia to już krzyczy i się wygina no i kurcze jakoś tak jak już złapie pierś to się spina i zaciska mi wargi na sutku co potwornie boli.... oj mam nadzieję, że to chwilowe... przychodzą mi na myśl ząbki, ale jakoś nic nie widać ani nie czuć... zobaczymy...
 
Do góry