reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

WItam i ja:)
Liwka już zalicza pierwszą drzemkę, Kuba ogląda "Tomka":happy2:

Daga i ja czekam na taką noc,ale po starszaku wiem, że to może się ciągnać i ciągnąć:baffled:tak, więc nastawiam się na jeszcze 2 lata:baffled:ja mam jeszcze duży brzuch i w ogóle dużo mi zostało po ciąży, więc muszę coś ze sobą zrobić:zawstydzona/y:
Ania udanej imprezki:)
Monia super że już nie ma śladu bo zmianach:) oby tak dalej:)
Ela zdrówka dla dziewczynek!
Malami o właśnie, Kuba też brał ten bactrim:tak:też uważam, że wizyta nefrologa to najlepsza opcja:tak:
Solenizantom sto lat!mnóstwo uśmiechu!
Ja też uważam, że spacer ułatwia oddychanie:) codziennie jesteśmy na spacerze, wyklucza go tylko gorączka:)
miłego dnia!u nas dziś zimno, więc spacerek krótki:)
 
reklama
Witam się po południowo :-) Na odpowiednim wątku zdj dzieciaczków śp Mailuj... Założyłam też wątek z prośbą o pomoc... Przekazania 1% podatku mojej kuzynce... to nic nie kosztuje a wiele może pomóc... Tiramisu zrobione na jutro :-D Lilunia dziś przyłożyłam głową w ściane... ale był płacz... ale już jest ok :-)
Sto latek dla solenizantów :-)
Wlece później buziolki :-)
 
Kasia, ale ten ząb jest taak dalekoo od jedynki..hm.. ale zagwozdka

Garbi, sto lat da małej!
Dziękujemy bardzo :) rzadko tu zaglądam bo nie mam czasu tylko zdjęcia lipcowych dzieciaczków przeglądam i tam coś wrzucam ale również wszystkiego naj dla wszystkich dzieciaczków :) Wszystkie lipcowe dzieciaki są supeeer :) pozdrawiamy :-)
 
Hej dziewczyny,
tak pomyślałam, że może załóżmy jeden wątek dotyczący darowizn 1% podatku? Jeśli każda z nas chciałaby założyć to namnoży nam się ich sporo, co wy na to?

Garbi, Twoja Hania jest przecudna.. zakochałam się w niej :)
 
Hej dziewczyny :)
Jak zwykle przy weekendzie cisza tu i spokój ;) I dobrze, powinno się te dni spędzać rodzinnie!
U nas nocka dzisiaj była troszkę lepsza bo Mateusz jadł co 3 godziny ale pomiędzy wstawałam wiele razy żeby podać smoka. Zobaczymy jak będzie dzisiaj...

Dzięki dziewczyny za dobre słowa, chyba faktycznie pojdziemy do nefrologa tylko muszę się zorientować gdzie taki specjalista przyjmuje i żeby to był jakiś dobry lekarz, najlepiej z polecenia! Muszę popytać..
Co do spacerów to wiem, że przy katarku można i dziecku lepiej się oddycha ale teraz takie mrozy, że ja się boję.. dzisiaj u nas było -14!!!! Wczoraj-12!! Jak dla mnie masakra :/

Ok uciekam bo teściu jest u nas i nieładnie tak siedzieć przed kompem :p
buzki!!
 
Hej.
Ja wczoraj pisłam że mam pobudki o 6 rano, a dziś zaskoczenie wielkie, dziewczynki spały do 8.00:tak:. Wyspalismy się z mężem bardzo. Dziś w ogóle miałam fajny dzień. Najpierw pojechałam na 4godzinne zakupy, później do kosmetyczki. Mąż został z dzieczynkami w domu. Przyjeżdżam a tu mieszkanie wysprzątane, pizza domowa prawie gotowa. Skarb.
Malami jak chcesz poczytać o zakażeniach układu moczowego to wejdź na stronkę www.zum.org.pl . Są tam tez normy laboratoryjne wielu badań z podziałem na wiek.
 
Myślałam, że jak wrócę to będę miała więcej do nadrobienia, a tutaj taka niespodzianka.

kicrym
ty mnie dziewczyno nawet nie strasz z tymi nocami:baffled: Mi po ciąży zostało jeszcze 10kg. Ogólnie to przytyłam ok. 15. Zaraz po porodzie schudłam 10 i nawet nie wiem kiedy przybrałam 5. Wg BMI wagę mam prawidłową, ale 10kg temu też była prawidłowa. Nie powiem żebym czuła się tak bardzo źle, tylko ten brzuch... Zresztą zawsze jak tyłam to pierwsze co szło w brzuch.
wydrusia Biedna Lilunia. A co takiego robiła, że się w główkę uderzyła?
garbi tak jak mówiłam wcześniej Twoja córa jest cudowna :-)
konwalianka ja uważam, że to bardzo dobry pomysł
malami z tego co kiedyś słyszałam, ale nie jestem pewna, to nie powinno się z dzieckiem wychodzić jak jest -10 stopni.
elżbieta dobrego masz męża :-)

Żegnam się już dzisiaj, może jutro zajrzę, a jak nie to w poniedziałek. Dobranoc wszystkim :-p
 
Witam:)
Liwka już zalicza pierwszą drzemkę:)
Konwalianko jak najbardziej dobry pomysł:) załóżmy wątek "prośba o pomoc" lub coś w tym stylu:) zawsze któraś może mieć kogoś znajomego, więc można tam poprosić:)
Daga ja Cię nie straszę:) tak było u mnie ze starszakiem, więc nie nastawiam się że Liwką będzie inaczej:) ja od zawsze się odchudzam, więc te 10kg by mi się przydało i owszem :)
Ela super nocka:) no i super mąż :p :)
Malamii niby tak, ale ja wychodziłam z Kubą na jakieś 20min, fakt więcej tego ubierania niż spaceru,ale jakoś wolałam przewietrzyć dzieciaka:) Teraz z Liwką (bądź z dwójką) wychodzę codziennie, chociaż na 20-30min:tak:
Wydrussia buziaczek dla malutkiej:)

Miłego dnia!
 
reklama
hej!

Pusto widzę przy weekendzie.
U nas nocka nienajlepsza, Szymek wiercił się dzisiaj wyjątkowo mocno, obudził się przed 4, zjadł przed 5, potem zasnął jeszcze jakoś po 6 ale tylko na godzinkę. No i przesikane śpiochy po pachy zmusiły nas do ostatecznej pobudki. Bywałam bardziej wyspana...

Chętnych zaparaszam więc na kawusię z jabłecznikiem.
 
Do góry