reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2012

zuzaduza

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Styczeń 2013
Postów
379
Czesc dziewczyny.mam na imię Monika jestem mama Wiktora ur.25.07.2012 :-) niestety wcześniej nie miałam neta i nie mogłam dołączyć do Was.czytam wasze prosty od kilku dni i postanowiłam się przywitać i prosić o radę,opinię.jeśli to miejsce tylko dla stałych lipcowek to pokierujcie mnie gdzie trzeba..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Super :-)widzę że jak mój Wiktorek silni się na ząbki.u nas jest masakra budzenie w nocy co chwilę z płaczem,a dziasła nie żeby niewiadomo jak spuchniete ,jak będzie gorzej to będę musiała coś małemu dać żeby się tak nie męczył .
Teraz to czasem daje mu takie kuleczki homoepatyczne i mu pomaga,ale można tylko 8 na dobe a na raz 4 daje.fajnie maja te dzieciaczki co nie cierpią.a jak Twoja mała znosi?
 
Czesc jestem mamą dwóch chłopców. Starszy ma 2,5 roku a młodszy pół roku. Pozdrawiam:-)
 
Cześć. Czytam to forum od kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży więc już ponad rok. Ale widzę, że dziewczyny chyba poszły sobie na prywatny:-( i już nic nie piszą, a szkoda, bo nie raz pomogły, nawet o tym nie wiedząc:cool2::zawstydzona/y:
Ja urodziłam córeczkę 26 lipca 2012. Jestem z Wroclawia. Będzie mi miło popisać tu z Wami:tak:

Moja Emilka też jescze nie ma ząbków, ale mam już dziecko siedzące w domu i fajnie bo mniej trzeba ją zabawiać, raczej robią to zabawki. Ja już wróciłam do pracy niestety, taki mus bo niedawno podpisaliśmy umowę na kredyt i czekamy aż wybudują nasze 4 kąty. Teraz mieszkamy z teściami... i pozostawie to bez komentarza;-) Na szczęście póki co dajemy radę z mężem wymieniać zmianami więc mała aż tak nie odczuwa, że mnie nie ma w domu. Chociaż początki chwil tata-Emilka masakra, chłopy to dziwne stwory :tak::szok: A jak u Was? Wracacie pomału do pracy?
Fajnie by było znowu rozbujać to forum:tak:
 
Ostatnia edycja:
To chyba tylko ja jestem taka do tyłu. Ja na forum dopiero od wczoraj. Kumpela mnie oświeciła. Tyle, że jej dziecię z innego miesiąca.
Ja mam o tyle dobrze że pracuję w domu. Starszy synek chodZi do żłobka 3 razy w tygodniu. Przez co mam czas na pracę.
09 stycznia u Tymka znalazłam na dole dwa ząbki:-) co za radość. Tym bardziej że zachowywal sie spokojnie. StArszy przy pierwszym goraczkowal. Tymka karmie piersią.
Miłej nniedzieli!
 
reklama
Witam, mam na imię Danusia i mam półrocznego synka Bartusia. U nas ząbków brak, ślini się gryzie wszystko co popadnie ale tak od 3 miesięcy, więc chyba to jednak nie oznaka wychodzących zębów, albo siedzą bardzo głęboko :)
 
Do góry