reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2012

Ja tez sie za bardzo nie przejmuje, ze moja czegos tam jeszcze nie robi, ma czas na to :tak: Chociaz widze, ze ona chcialaby juz stac:-D
 
reklama
Zońka witaj;-) fajnie, że się zdecydowałaś napisać:tak:

Moja też raczej leń do przewrotów, ale ją ćwiczę. Podeślę Wam filmik jak wrócę do domu bo teraz jestem w pracy. Tak fajnie babeczka pokazuje jak maluszka zmotywować do obrotów.

Co do nocek, to u nas bywa różnie, raz przesypia ładnie 8h a nastepnego dnia budzi mi się po 5 razy. Obecnie daje się wysypiać od 19 już jej nie ma, pobudkę ma o 6-6:30.

optymistic już bliżej niż dalej i maluchy będa chrapać całą noc:tak:
 
Pewnie przy drugim dziecku człowiek potrafi już wrzucić na luz, ja staram się ograniczyć moje przewrażliwienie, czytanie w internecie, ale ja jestem ciężki przypadek, muszę jeszcze nad sobą popracować,

Paprotna, hehe ja już nawet na to nie liczę, ale fajnie by było gdyby tylko raz budził się na jedzenie bo niestety wstaje do pracy o 5,50 :( a ogolnie jestem mega śpiochem, i tak jestem w szoku, że jakoś daje radę i w miarę funkcjonuje, chyba naspałam się w przeszłości i mam zapas (lubiłam spać po 12 godzin :) ahh gdzie te czasy :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Optymistic ja spiochem również byłam. Ech ale te czasy chyba już nie wrócą. Chciałabym chociaż pospać Ciągiem całą noc. Nie pamiętam kiedy tak spalam ;-)
 
Cześć dziewczyny.
Jako moderator wątku "przyszłam" prosić o zapoznanie się z regulaminem, gdyż nadal obowiązuje. Miłego pisania.

P.s. A tak prywatnie, jestem w szoku, że można "podczytywać Nas" całą ciążę i nie napisać ani słowa :szok:
 
reklama
Do góry