reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Witam

Od paru dni mnie mecza mdlosci wiec teraz rozumiem dziewczyny ktore niemialy sil pisac...w sumie teraz mam tak samo;/

Anecznik strasznie mi przykro:(

Jagodka super ze wizyta sie udala, dbaj o siebie!!!
 
reklama
Doczytałam trochę.
Anecznik bardzo współczuję, przytulam mocno..
Witam nowe mamy! Bardzo mi przykro, że Wasze dzieciaczki chorują, dobrze, ze medycyna ciągle idzie naprzód i być może kiedyś ktoś odkryje lekarstwo dostosowane do ich potrzeb i problemów. Jesteście bardzo silne!
 
trudny okres ta ciąża- codziennie któraś ma smutne wiadomości:-( współczuję straty, nawet nie bardzo wiem co napisać, bo nie mam pojęcia jaki to smutek:-(

podziwiam mamy po przejściach, które zdecydowały się na kolejne dzidzie, bo mi się wydaje, że to taki stres, że nigdy więcej, chociaż o ciąży wiem raptem od tygodnia... Winię wyrzut hormonów, bo w zasadzie nie jestem panikarą, a z racji zawodu dosyć dobrze panuję nad stresem. Niemniej stres ciążowy to dla mnie nowy temat, bardzo mroczny nowy temat:baffled:

witam teżnowe mamy, oby stres i przykrości omijały Was szerokim łukiem:-) i pozdrawiam wszystkie Ewy, widzę że jest nas coraz więcej:-)
 
Cześć dziewczynki!

Dzisiaj powiedziałam szefowi o dzidzi. Co prawda to dopiero koniec 7 tyg ale pracuję z osobami starszymi, którzy często chorują i chciałabym w takich sytuacjach ich troszkę "unikać''. Wszystko poszło gładko, były gratulacje i nakaz oszczędzania się :-)

Jeśli chodzi o mnie czuję się super, mogłabym góry przenosić :-) mam nadzieję, że brak objawów to też dobry objaw ;-)

Buziaki i uściski dla Wszystkich :-*
 
Niestety nie będę lipcówką a przynajmniej nie w 2014 roku. Ciąży niema ale na wszelki wypadek dostałam jeszcze skierowanie na ginekologie w szpitalu żeby dokładnie sprawdzili czy jest ok. Dziś nie miałam siły tam iść więc pójdę jutro. W sumie dobrze się stało że nie powiedzieliśmy jeszcze nikomu.

Dziewczyny życzę Wam nudnej ciąży i dużo zdrowia oraz cierpliwości do maluchów :-)
Buzki
Bardzo mi przykro kochana:-( współczuje Ci bardzo:-(
 
Czesc mamusie :-) witam tez nowe:-D. Wiec byłam u gin mam zrobic dodatkowe badania na toxoplazmoze IgG awidność i z wynikam do gin. Dzis miałam juz badanie przez brzuch :-D ja sie chce rozbierac a ona ze sprawdzimy juz tak :szok: a ja szok hihi ale pozytywny oczywiscie. Dzidzia ma sie super :tak: rosnie ładnie ma juz 1,66 cm . Wklejam Wam tu zdjęcie bo na tamtym watku nie moge dodac nie wiem czemu. Sprawdzie czy Wy mozecie czy tylko ja taka :zawstydzona/y: niezdara hehe. 20.11.2013 dzidzia 1,66 cm  8 tydz 001.jpg Buziaczki. Ps juz jestem bardziej spokojna po tej wizycie:-D
 

Załączniki

  • 20.11.2013 dzidzia 1,66 cm  8 tydz 001.jpg
    20.11.2013 dzidzia 1,66 cm 8 tydz 001.jpg
    7,7 KB · Wyświetleń: 96
super! gratuluje! też tak chcę
Czekam właśnie na moją wizytę w przyszłym tygodniu aby się trochę uspokoić. staram się ogólnie uspakajać, głównie się dystansuje, staram się nie podniecać i nie dołować. będzie co będzie.
 
dzień dobry wszystkim :) próbowałam nadrobić ale niestety czasu brak...

chciałam tylko zameldować, że u mnie wszystko ok :)

od wizyty wszyskie niepokojące objawy ustąpiły czyli po prostu sobie wmawiałam wszystko :D
jestem szczęśliwą ciężarówką i staram się nie przemęczać :)

w pracy już wie moja szefowa i koleżanki, ale Dyrekcja jeszcze nie... chcę poczekać chociaż do 10 tygodnia, żeby potwierdzić że wszystko OK. Akurat 9 grudnia mam wizytę to może już ze zdjęciem fasolki pójdę powiedzieć :)

a Wy jak się czujecie? ja mam cały czas zgagę i wzdęcia... na szczęście poranne mdłości szybko się kończą i nie kibelek nie ma co liczyć na przytulanki :D no i nogi mi zaczęły puchnąć... tzn dziś mi spuchły, ale to chyba dla tego że cały dzień chodziłam w wysokich butach zimowych, zamiast zmienić na jakieś lżejsze....

w piątek zaczynam 8 tydzień :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam troche mnie nie bylo ale brakuje mi czasu....wczoraj dostalam diagnoze co jest Basi niestety zatrucie salmonella ,ona juz czuje sie troche lepiej wiec lekarz zadecydowal ,ze nie bedzie podawal antybiotyku bo organizm sam walczy wiec szkoda go wyjalawiac na ten wynik czekalismy az 10 dni.....
reszte dziewczyn ciezarowek pozdrawiam i mam nadzieje ,ze wszystkie wasze obawy okaza sie niegrozne
matko ty moja wyszedl mi potrojny suwaczek ciazy oby to nie byla wrozba na trojaczki
ulga pewnie, że wiecie już chociaż na co mała choruje. szybkiego powrotu do zdrówka jej życzę. A ten "zarcik" z trojaczkami śmieszny :)
Żeby zlikwidować te extra suwaczki musisz wejśc w panel użytkownika i usunąc je z avataru bo pewnie wkleiło Ci się przypadkiem 3 razy


Anilewe nie to o czym ty mówisz to zespół tureta trochę inaczej sie to pisze . Moja córka ma zespół turnera to choroba genetyczna choć w rodzinie nikt tego nie miał , zdrowa dziewczynka ma zapis 46 xx a oliwka ma 45 x :-(.
już rozumiem. Czasem choroby przekreślają to czy tamto ale zdarzają się cuda i liczę, żeby córcia Wam zdrowo rosła i była oczkiem w głowie (choć to pewnie już od dawna)

Wróciłam od gina. Ciąża potwierdzona, widoczny był tylko pęcherzyk (tak jak myślałam) i niestety 5cm torbiel. Mam L4 do 11.12, żebym się nie stykała z chorymi, bo pół biura u mnie chore, a jak powiedział lekarz, pora na wczesną ciążę paskudna. Mam trochę odpocząć i myśleć pozytywnie a torbiel się wchłonie. Następna wizyta 11.12 o 15:15, karta ciąży ju założona
Ja zawsze przeziębiona, chora chodziłam do pracy. Ale teraz powiedziałam sobie nie, jak tylko zacznę czuć, że coś mnie łapie od razu nie patrze na nikogo i idę na zwolnienie. A też mam braki w pracownikch i dużo pracy. Ale 5 lat w tej firme myślałam za wszystkich i o wszystkich a teraz czas pomyśleć o sobie,

Czesc mamusie :-) witam tez nowe:-D. Wiec byłam u gin mam zrobic dodatkowe badania na toxoplazmoze IgG awidność i z wynikam do gin. Dzis miałam juz badanie przez brzuch :-D
Musiałaś wypić poł litra wody przed badaniem przed brzuch? Była różnica w wyrażności usg?


dzień dobry wszystkim :) próbowałam nadrobić ale niestety czasu brak...chciałam tylko zameldować, że u mnie wszystko ok :) od wizyty wszyskie niepokojące objawy ustąpiły czyli po prostu sobie wmawiałam wszystko :D
jestem szczęśliwą ciężarówką i staram się nie przemęczać :)
w pracy już wie moja szefowa i koleżanki, ale Dyrekcja jeszcze nie... chcę poczekać chociaż do 10 tygodnia, żeby potwierdzić że wszystko OK. Akurat 9 grudnia mam wizytę to może już ze zdjęciem fasolki pójdę powiedzieć :)
Sama mam dylemat kiedy mówić. Nie chce za wcześnie al z drugiej strony po 3 miesiącach to tak długo nie mówić szefowej. ;/ A co zwolnienie na badania czy żeby się wcześniej urwać to inacze będą patrzeć.

Mnie mdłości męczą i dopadłam się do sałatki takiej z pomidorka, rzodkiewieczki, sałaty lodowej i sosików i jem 2 porcje. I mdłości mi przeszły. Bo było lekkie. Żeby nie było, że jem po 22, u mnie dopiero ledwo 21 :) Chociaż wiem, że to i tak późno na jedzenie..
 
Ostatnia edycja:
Do góry