reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

witajcie moja mała też była takim niejadkiem nawet od 6 miesiaca nie je butli tylko 5 posilkow dziennie kaszka rano i herbatka albo jakies picie je chetnie po poludniu o 12 kleik na mleku potem obiadek zupka ,podwieczorek jabuszko albo bananek i kolacja o 7 i kompiel i do rana spi tylko w nocy awantura o smok jak wypadnie z buzi . A na kolacje kleik ryzowy albo kaszka na mleczku modyfikowanym i sie najada a butle tylko ma do picia mleka nie chce doic bo placze jak jej daje
Moja mała już opanowała siadanie i ma ząbka na dole na środku i chyba wychodzi jej następny.
A z synem dalam sobie rady kilka dni w majtkach i już nie sika w majtki no tylko wpadki mu sie zdarzają w nocy bo po szkarlatynie ma ostatnio tylko goraczke i duzo pije w ciagu dnia, ale staram sie do niego chodzic w nocy i jak przyjde to robi sisi i idzie dalej spac bo spi w osobnym pokoju.A kupe robi raz dizennie rano przewaznie i w nocnik ana spacer chodzi w majtkachi wola sisi
Nie przejmuj sie tym niejedzeniem moja wiki tez tak miala i jej przeszlo i teraz wszystko chetnie wcina dzisiaj zjadla po poludniu kaszke o 12 a potem o 2 wstala i zjadla sobie rosolek z kluseczkami lanymi i marcheweczka i pobrykala i spi . Jak jej wyjdzie pierwszy zab to potem bedzie wszystko jadla.
 
reklama
Konwalia a czy konsultowalas z kims ten jadlospis? W sensie taka ilosc kleiku? Bo rozumiem, ze kleik dajesz lyzeczka?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiulciaaa, hej!

Moze to Cie zainspiruje ;)

Produkty spożywcze w diecie dziecka, które ukończyło 11 miesiąc życia. | osesek.pl - serwis dla mam, ciąża, noworodek, niemowlę, wychowanie i rozwój dziecka, rozszerzanie diety

Ja podaje kaszki mleczne z owocem lub bez, kanapeczki z szynka, twarozkiem, dzemem, maslem, jogurt, placuszki z kaszy manny, paste jajeczna, zupki i obiadki sloiczkowe i moje (tez juz brakuje mi pomyslow) owoce ze sloika, surowe jablko i banana. Do raczki ryz, makaron, chlebek, miesko, owoce, warzywa chrupki

Tyle przyszlo mi do glowy ;)
 
Do góry