reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Witam,
Zapraszam na mój szybki konkursik może ktoś się zjawi:)

https://www.facebook.com/photo.php?...41838.551168904895420&type=1&relevant_count=1

Zobacz załącznik 594904


oraz na mój fanpage
www.facebook.com/JoannaPiaseckaFotografia

Poszukuje kika chętnych przyszłych lub obecnych mam do darmowej sesji zdjęciowej (do portfolio) = sesja ciążowa lub noworodkowa. Jeśli któraś byłaby zainteresowana lub ktoś ze znajomych to proszę o kontakt najlepiej na facebook w wiadomość prv bo tam na bieżąco zaglądam:)
 
reklama
Ja zawsze przeziębiona, chora chodziłam do pracy. Ale teraz powiedziałam sobie nie, jak tylko zacznę czuć, że coś mnie łapie od razu nie patrze na nikogo i idę na zwolnienie. A też mam braki w pracownikch i dużo pracy. Ale 5 lat w tej firme myślałam za wszystkich i o wszystkich a teraz czas pomyśleć o sobie,

Nie wiem właśnie skąd ta durna "moda" na chodzenie chorym do pracy. Jedni zarażają drugich i w końcu wszyscy są chorzy, a wydajność taki pracownik ma do dupy. Wczoraj mnie szlag trafił jak zakatarzony kierownik produkcji nachylił mi się nad klawiaturą, powiedziałam, że ma spieprzać, bo jak mnie zarazi, to go zabiję:-p
 
Anecznik współczuję ci kochana, ale nie mów hop, jeszcze możesz zostać mamą w 2014, od lipca do grudnia 5 miesięcy ;)
Smile, Pola ale jesteście silne kobiety. Ja również trzymam kciuki za was potrójne żeby dzidziusie zdrowo rosły.

Dziewczyny z chorymi dzieciaczkami czy macie jakieś stronki jak siepomaga, gdzie można ewentualnie wspomóc pieniężnie, albo na przyszłość żeby móc oddać podatek? Może byśmy założyły nowy wątek tu w lipcu?
 
Witajcie,

U mnie na razie mdłości brak. Czasem zapominam, że w ciąży jestem. Mnie też korci, żeby komuś powiedzieć, ale jeszcze miesiąc wytrzymam.
Anecznik strasznie Ci współczuję, trzymaj się kochana.
Smile, nasze dzieciaczki są w podobnym wieku :) Witaj i zdrówką dla synka.
Pola przykro mi się zrobiło jak przeczytałam o Twojej córci, musiałaś wiele przeżyć. To takie niesprawiedliwe, że małe dzieci tak chorują :(
Mam nadzieje, że dzisiejszy dzień przyniesie same dobre wieści dla wizytujących :)
 
Cześć Dziewczyny czytam od paru dni przed snem wasze posty i w końcu postanowiłam się ujawnić :-D muszę przyznać że nawet mi pomogłyście w sprawie codziennych dolegliwości bo z każdym bólem mam już najgorsze myśli ale widze że to normale i tak po prostu ma być ;) pewnie nie nadrobie historii forum ale napewno będę aktywnie go śledzić pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki :-)
 
Witam! Ja wczoraj miałam mdłości przez cały dzień, byłam słaba i śpiąca ( zła i niegrzeczna :-))! Dziś na razie jest lepiej.
 
Monik85, aNilewe - Objawy ciąży świadczą o pomyślnym jej przebiegu:-D Ja tam Ci zazdroszczę, bo nie mam zbyt dużo objawów i od razu się denerwuję, że może coś nie tak. Ale pewnie jak już objawy przyjdą, to będę zazdrościć kobietom, których objawy nie męczą:)

Anelfo – zawsze raźniej jest gdy ma się kontakt z kobietami na tym samym etapie ciąży;)

venus27 –też mam wizytę 3 grudnia. Początkowo umówiłam się na 17 grudnia żeby być podczas wizyty w 9 tyg. , ale nie wytrzymam tyle i przeniosłam wizytę na wcześniejszy termin. Trzymam kciuki by 3 grudzień był dla nas szczęśliwy!!!

Anecznik – tak mi przykro:(Ale nie załamuj się, jeśli obejdzie się bez zabiegu to będziesz mogła od razu starać się o kolejną ciążę. Trzymaj się!!

LALECZKA793 – ale ładna dzidzia – gratuluję.

3 grudnia mam wizytę u lekarza, nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że będzie wszystko książkowo. Ale mam mieszane uczucia, bo pierwszą ciążę straciłam. Ale trzymam kciuki za WAS i za siebie!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry