reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Lipiec 2016

reklama

luska22

Czekam na swój mały cud
Miasto
Kielce
Rozwiązania
0
Hej licze ze dolacze do mam lipcowych wczoraj zaczela sie @ we wtorek 27.10 mam hsg trzymajcie kciuki 17 listopada wtedy mam termin spodziewanej @ wiec jestem pelna nadzieji☺

julita1212

Szczęśliwa mamusia:) Cudownej dwójeczki :*
Rozwiązania
0
Hej licze ze dolacze do mam lipcowych wczoraj zaczela sie @ we wtorek 27.10 mam hsg trzymajcie kciuki 17 listopada wtedy mam termin spodziewanej @ wiec jestem pelna nadzieji☺
Witaj luska, trzymam kciuki zeby lipiec byl twoj:)

Miasto
chatham
Rozwiązania
0
Witam jestem Iza moj termin to 1.07 choc wychodzi tez 28.06 ./ i piszke troszke tu troszke na czerwcowkach

reklama

angella90

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
jutro mam dostać @, ale juz nie może przyjść :wściekła/y::no: wyniki bety mam dostac jutro o 11 wiec troche potrzymaja mnie w niepewności. Na teście bez wiekszego wpatrywania widać kreskę wiec mam nadzieje ze to ciąża :)
A z objawów to dziś mi sie strasznie chcce spac ;)
wczoraj miałam dość mocne kłucie jajnika,
piersi mnie zaczynaja boleć a nigdy na okres nie bolały
no a tak pozatym dobrze się czuje ;)
A ty masz jakies objawy?

Do góry