reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Hej :-)
jestem Ewelina i mam 23 lata. Po kilku miesiącach starań wreszcie moge dołączyć do grona zafasolkowanych.
Mam juz kochana córeczkę, ktora pilnie potrzebuje rodzeństwa bo syndrom jedynaka daje sie juz we znaki.

Termin najprawdopodobniej to 6 lipca. Do lekarza umowie sie dopiero na polowe listopada licząc, ze usłysze juz bijace serduszko.

Cala rodzina i najbliżsi znajomi o ciazy juz wiedza :-)
 
Ewelinka gratuluje! witaj wsród nas [emoji8] w jakim wieku jest Twoja córeczka? Jak dowiedziałaś się o ciąży? Test z moczu czy bhcg z krwi?
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny ja również mam nadzieje ze dołączę do lipcowych mam. Termin @ miałam na poniedziałek. Wczoraj zrobiłam test i pozytywny. Może dzidziuś urodzi się w moje urodziny ☺
 
Malinowamama moja corcia ma 2 lata i 7 miesiecy.
Dzien przed miesiaczka zrobiłam test z moczu i pokazał juz ładna kreseczke. Byłam w szoku bo nie miałam Zadnych objawów ciazowych i juz była zrezygnowana w staraniach (udało sie za 7 razem) nastawilam sie ze jak dostanę okresu to ode do lekarza po skierowania na badania zeby sprawdzić co jest nie tak, ze nam sie nie udawało, ale teraz widze ze chyba miałam zbyt duze parcie na ciaze i sie nie udawało, gdy odpuscilam totalnie okazało sie ze jesten w ciazy :-)
Chciałam rodzic na poczatku roku w miesiącach zimowych (jakos tak sobie wymyslilam) a tu środek lata....beda mogła sobie porównać jaka pora roku bedzie lepsze do rodzenia.

Bardzo chciałabym miec druga corcie, ale instynkt mi podpowiada, ze tym razem bedzie synek....w pierwszej ciazy przeczucie co do płci sie sprawdziły wiec zobaczymy jak bedzie teraz :-)
 
Ewelina widzę ze jesteśmy w podobnych sytuacjach. Moja córcia tez ma dwa lata tyle ze jest z końca roku i tez długo próbowaliśmy, mam nadzieje się udało choć jestem przerażona jak to będzie z dwójką dzieci
 
Ale was przybyło :)

Ja wybieram się do gina w 6tyg i 6 dniu myslę że już coś zobaczę, gin przyjmuje co środę a kolejna wypada 11 więc dopada, już się nie umie doczekać :-):-)
 
reklama
Ewelinka - masz córcię praktycznie w wieku mojego Tośka, więc wiem co masz na myśli pisząc o syndromie jedynaka. Pytałam sie ostatnio Antka, czy chciałby braciszka czy siostrzyczkę, ale codziennie zmienia zdanie :-D Jeszcze mu nie tłumaczyłam bo chcę zaczekac do drugiego trymestru. Z drugą ciążą byłam na pierwszym usg w 12tc gdzie niestety okazało się, że nie ma bicia serca i rozwój dziecka zatrzymał sie na 10tc - zatem od 2 tygodni chodziłam z martwym dzidziusiem, więc nie mam zamiaru sie pchać teraz do gina prywatnie, żeby sprawdzać, wypytywać bo sobie narobię nadzieji, a potem sie okaże że znowu coś się stało. Także jak już brzuchol będzie badziej widoczny to zacznę przygotowania młodego na nowego człowieka z rodzinie.

No a u mnie powoli zaczyna sie robić ciekawie... bolą piersi i kręgosłup... i to ten drugi daje mi w kość najbadziej.
 
Do góry