reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Iwonaimaja, kumpel jest trenerem i wyprowadzał dzieciaki ;) a my z kolei na młynie byliśmy na meczu otwarcia ;)
 
Lizzy może znam :) moja Majka trenuje w Polonii Tychy
a na otwarciu siedziałam po drugiej stronie ;)
moja Majka na młyn mówi chórek zawsze się pyta czy chórek będzie ;)
 
Hejka dziewczyny wpadłam tylko na chwilę pozdrowić i posłać buziaki :) hehe uciekam do pracy mam dziś tyle na głowie że nie wiem jak to ogarnę. W pierwszej kolejności dokopałam się do psa zasypało nas śniegiem oczywiście ten szalony pies jest już cały mokry bo tarza się po tym śniegu to pierwsza zima w jego życiu :)
Musze ogarnąć sypialne (jak to pięknie brzmi mamy sypialnię :)) i pokój małego. Potem zajechać po Danielka bo spędzał noc u babci.
Przydał by się jakiś kopniak by sie w końcu ruszyć :(
 
Czesc dziewczyny :) ja po obchodzie narazie daja mi juz sam magnez. Pani doktor na obchodzie chciala zablysbac i powiedziala ze takie bole brzucha sa normalne a dyzurujacy lekarz ja sprowadzil na ziemie ze nie takie. Brzuch juz tak nie boli ale w nocy mialam caly czas klucia. Mam nadzieje ze w poniedzialek nas wypuszcza bo corka mowi przez telefon ze mam jechac do domku bo ona czeka.. Powiem wam ze w dzisiejszych czasach bez znajomosci ani rusz.
 
Ale mnie mama zdwnerwiwowala rano. mówi ze ślub za 7 tygodni a ja jeszcze u księdza w naszej parafii nie byłam ( bierzemy ślub w innej i potrzebuje od niego zaswiadczenie ze wyraża zgodę na to abym wzięła ślub w innej parafii ) bo zapowiedzi bo to bo tamto i się postresowalam i teraz nie wiem czy jechać juz teraz czy tak jak zaplanowałam w przyszłym tygodniu
 
reklama
Julka, nie wiem jakiego masz księdza w parafii, bo też różne historie się zdarzają, ale jeśli jest z tych "normalnych", to nie powinnaś mieć problemu jadąc za tydzień. A spisywaliście już protokół? Bo z tego co pamiętam, to jedyny problem z terminami był z protokołem, że na ileś przed ślubem trzeba spisać? Chyba, że coś mi się pokręciło i sieję tylko zamęt. Mamy bardzo przeżywają ślub, trzeba im pozwolić trochę się wygadać, bo to zazwyczaj w dobrej wierze... ;)

Olcia, zdrówka, siły i cierpliwości do takiego głupiego gadania... obyś jak najszybciej mogła odpoczywać już w domu!
 
Do góry