reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

No już mi żołądek wywróciło...popijam herbatkę z sokiem malinowym...oby przeszło ...
Moje najmłodsze dziecię coś podejrzane....zimne stopy dłonie ...jeść nie chce ,no zarąbiście !
 
reklama
MalinowaMarta ale ja do Bydgoszczy mam kilkanascie km więc sama z moim Danielem?nie nie, To nie przejdzie:) ale spokojnie on mi wypełni tak dzień od rana ze nie zdążę spojrzeć na zegarek:) tylko godzina na wizytę straszna. Ostatni raz się na to zgodziłam.

Pizza! Jezusie dziewczyny. Teraz nie będę mogła spać :(
Pizzunia taka capricosa chociaż - przyjdź do mnie:( mniam
 
Mała śpi wkońcu chwila dla mnie :) Dziewczyny nie martwcie sie tym że nie macie objawów ciąży ja poprzednią ciąże miałam zaplanowaną i jedynym objawem był ból kręgosłupa jak przy @ i jego brak póżniej nic ani 1mdłości no może troche spanka, mam nadzieję że tak w tym wypadku też będzie ale czasami mnie brzuch boli, i jak wstaje to musze przystanąc bo myśle że zjade :eek: Aaa no i apetyt też miałam normalny bez smaków, tylko na koniec zgaga ;/
 
Hej dziewczyny, ja juz po pracy..... troszke sie martwie bo od wczoraj mam takie delikatne plamienia. Czuje sie jak przed okesem, pobolewa mnie delikatnie brzuch a kolor plamien jest taki bledziusienki roz - wizyta dopiero w pon. Ale, ale dzisiaj zrobilam kolejna bete i jej wynik to 1770 a wynik z wtorku 1107. Nie znam sie na tym i tu pojawia sie pytanie do bardziej doswiadczonych dziewczyn?? Czy dobrze rosnie beta? Nie za malo?

Klarolina, wpisałam sobie Twoje wyniki w kalkulator, zakładając, że robiłaś je w odstępie 48h, i wyszedł mi przyrost 59,9% czyli troszkę za mały. Dobrze byś zrobiła, gdybyś powtórzyła badanie w sobotę, ale nie wiem, czy masz u siebie czynny punkt pobrań.
 
Witam nowe dziewczyny :)

Venice ja tez sie objadlam dzis pizza, ogolnie zapachy z lodowki mnie odrzucaja wiec wracajac ze szkoly zajechalam po pizze i az sie zdziwilam ze mi smakowala..
Teraz tez popijam mieta bo sie teraz czuje jak wieloryb a zjadlam tylko dwa kawalki..
Olciakk zleci do 20.15 ale faktycznie godzina nie ciekawa ja ostatnio o tej godzinie to juz jestem gotowa do snu, do 22 to juz reszta sil i energii wytrzymuje.
Justa kazda czeka zeby zobaczyc maluszka i dowiedziec sie ze wszystko ok.
Nie martw sie ze to 8 tydzien przynajmniej jak pojdziesz to pewnie uslyszzysz serduszko.
Ja tez mam umowiona wizyte w 8 tyg
 
Co do objawów... W pierwszej ciazy dziewczyny dowiedziałam sie w 14tyg ;))

Żadnych objawów a ze nie mialam @przez rok i leczono mnie, stwierdziłam hulaj dusza piekła nie ma no i z mężem korzystaliśmy. Zaczęłam troszkę tyć ale to nie dało mi do myślenia.. Dopiero gdy zemdlałam w pracy i moja mama stwierdziła że nie mdleje sie na chorobę zrobiłam test a tam dwie tluste krechy! Pózniej badanie hcg no i wizyta... Moja mina podczas badania usg musiała byc bezcenna a i mojego gin była nie lepsza :)

Bez objawów do 14 tyg i cała ciąże. Teraz mam 7letni cud !
 
reklama
Do góry