reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ewelinka ja tez bardzo pragnęłam żeby zajść a teraz nie potrafię się jeszcze tym cieszyć... Tzn cieszę się, ale nie jakoś szaleńczo jak to sobie wyobrażałam. Chyba jest za wcześnie i to do mnie nie dociera.
 
reklama
MalinowaMarta musimy to zgonić na hormony :-) bo zarówno ja jak i Ty w głębi się cieszymy, ale może faktycznie jeszcze do nas to nie dotarło. Jak pójdę na usg to liczę, że wtedy wreszcie do mnie dotrze, że wreszcie się udało i faktycznie zacznę się tym radować.
 
Mnie piersi bola bardzo i się powiększyły, brzuch pobolewa od kilku dni jestem wrazliwsza na zapachy i mam nadzieje ze w końcu się udało. Termin okresu to czwartek lub piątek. Robilyscie test w terminie miesiączki czu wczesniej? Nie chce zrobic za wcześnie i się rozczarowac
 
Oooo tak....na zapachy też jestem teraz wyczulona ....najgorzej mnie draznia perfumy i zapach jajek bleee. Do tego zapomniałam napisac, że od 2 tygodni ciągle boli mnie glowa.

Postanowilam sobie, że córci o ciąży powiem dopiero kolo 6 miesiaca ciazy, ale ostatnio ciagle chce zebym ja podrzucala do gory albo skakac mi bo brzuchu wiec jej po cichutku powiedzialam ze mamusia teraz nie moze bo ma dzidziusia w brzuchu, a ona taka zawstydzona do mnie "mogę go zobaczyć?" :-) i teraz ciagle mi bluzke podnosi i pyta "gdzie ten dzidzius? nie widac go". Ciekawe jaka bedzie z niej siostrzyczka....
 
Ja tez bardzo marzyłam o drugim dziecku a teraz gdy test pokazuje ze coś jest na rzeczy nie potrafię się cieszyć. Wiem ze to z powodu wcześniejszej straty akurat z początku ciąży. Boję się powtórki i niestety jak czytam wasze objawy to coraz bardziej obawiam się ze nie do końca jest ze mną w porządku w obecnym stanie. Zobaczymy jak będzie dalej. Najgorsze dla mnie jest to że zawsze przed 1 ciąża miałam regularne cykle co 24 dni. Niestety po ciazy wszystko się rozreguoowalo i dopiero 3 razy miałam @ co 26, 38 i 33 dni (karmiła piersią) we wrześniu mały skończył 14 miesięcy postanowiłam Go odstawić. 4.10 przyszła ostatnia @ i nie wiem kiedy była owula. Ehh oby jak najszybciej do gina. Tylko nawet nie wiem kiedy będzie dobry czas:( chodzę.mega przygnebiona
 
Hej ja mam wizytę w środę mam nadzieje ze będzie wszystko ok bo troszkę się obawiam brakiem objawów oprócz od tygodnia braku miesiączki i pozytywnego testu. Jedna dzidzie straciliśmy juz wiec jestem pełna strachu
 
hej
ja dziś robiłam znowu bete bo chciałam sprawdzić czy wynik podniosl się i wyszlo 500,9 :-):-)
ja tak mysle ze pojde za tydz na wizyte. a tak to czuje się ok , oprócz bolących (*)(*) ;-)
 
reklama
Kurczę jak tak czytam to sporo tych poronień szczególnie na początku [emoji22]Może też dlatego boimy się jeszcze cieszyć bo nie mamy pewności ze z nami będzie wszystko ok...! Ja do lekarza idę jutro, ale wiem, ze jeszcze raczej nic nie będzie widać, ale pójdę i umowie się od razu na kolejna wizytę na której już mam nadzieje zobaczymy serduszko [emoji7][emoji173]️ moja koleżanka która jest już w drugiej ciąży pisała mi, że bóle brzucha są naturalne jedynie ostre bóle i krwawienia są niepokojące- oby nas ominęły!
 
Do góry