reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Ja z jednej strony chciala bym kompletowac juz wszystko a z drugiej mysle sobie, ze jest jeszcze wczesnie, bo termin na koniec lipca a mam jeszcze caly maj i czerwiec, ale moze spiszeso bie jutro co mi potrzebne i przywioze ciuszki po Mlodym od rodzicow to popatrze co tam jest i juz popiore, a poza yym jak kupie z majowej wyplaty i potem z czerwcowej to juz potem w lipcu zostana same rzeczy ktore sie przypomna.
W sumie moze byc rozna sytuacja a tu nawet ciuszki nie beda poprasowane i poprane

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Oj ja też jestem daleko w lesie z wyprawka.
Ale myślę że przez maj pomału skompletuje. Najgorzej że nie mamy wózka jeszcze a to masz najdroższy wydatek.
No i teraz intensywnie myślę jak ustawić małemu kacik w pokoju żeby wszystko było funkcjonalne.
 
Ostatnia edycja:
Witam
W nocy meczyla mnie zgaga chyba przez wieczorną pizzę

Do kąpieli kupiłam balneum jakby któraś się zdecydowała to na opakowaniu jest kaczuszka podobno nie uczula nie trzeba też oliwkowac do pupy mam linomag
 
Witam
W nocy meczyla mnie zgaga chyba przez wieczorną pizzę

Do kąpieli kupiłam balneum jakby któraś się zdecydowała to na opakowaniu jest kaczuszka podobno nie uczula nie trzeba też oliwkowac do pupy mam linomag
Iwona powiem Ci ze u mnie zgaga jest 24 godziny. Rannie pomaga na sekundę więc biorę go już w ostateczności



Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie wtorkowo :) :)

Alez pospalam :D synek u tesciow to sie wyleguje caly czas w łóżeczku :)


Iwona7510 a widzisz mojemu nic nie pasowalo tylko johsona kosmetyki i chusteczki ;)



Julka89.89 u mnie wystarczy trzymac dzieciatko w cieniu :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie świątecznie :-)

Co do kosmetyków, to ja używałam różnych, Nivea - do mycia, Linomag - z wit. A+E do smarowania ciałka i/lub pupy - pięknie pachniał i pomagał na wysuszoną skórę maluszków tuż po porodzie, gdy skóra się łuszczyła, no i oczywiście Sudocrem, który pomaga nam do dziś. Starsza ma atopowe zapalenie skóry i tam gdzie wcześniej mieszkałąm woda była baaardzo kiepska - twarda, dodawałam emolienty do kąpieli. Warto mieć też puder, zasypkę - u mnie Nivea, chusteczki mokre też Nivea, ale kilka dni temu miałam okazję używać BabyDream - bardzo podobne! Równie miękkie i delikatne.

Jeśli chodzi o słońce, to i tak nie wystawiacie takich maluchów na promienie słoneczne, nawet Fazer, w Grecji nie używa. No i one są chyba powyżej 1 albo i nawet 6 miesiąca życia.

Mam mieć dziś gości.....mięsko mam podszykowane, idę popełnić szarlotkę ;-)

30tc skończony....niesamowite.....
 
Ja jeszcze nie myślałam o kosmetykach dla dziecka za bardzo. Może coś na szkole rodzenia powiedzą. Coś na pupę to na pewno, a reszta to w zależności od potrzeby będzie. Nie mam pojęcia na co mały będzie reakował, a na co nie.

Rety, dziewczyny, ja mam takie dziurawe ręcę w tej ciąży, wszystko mi z nich leci i niestety wczoraj mi poleciał telefon do tego na taką podłogę, że się roztrzaskał tak, że nie do naprawy :( Nie mogę tego przecierpieć teraz, bo nie lubię takich głupich strat.. :( Do końca ciąży teraz będę na starym telefonie bo skoda kupić nowy by znów mi poleciał z rąk...
 
reklama
Witajcie;-)
mi starsze koleżanki doradzają,żeby do kąpieli do wody dodawać parę kropli oliwki lub oliwy z oliwek i to na początek wystarczy,żeby nie smarować dziecka nie wiadomo jakimi oliwkami i balsamami po kąpieli bo to jak już któraś z was pisała zaburza równowagę skóry i ona przestaje sama tworzyć warstwę ochronną.
ja tak myśle właśnie robić,ewentualnie jakieś mydełko kupię,zasypkę do pupy i sudocrem żeby mieć w razie odparzeń,i poczekam też co powiedzą w szkole rodzenia,ale większość szpitali jest sponsorowana przez firmę Johnson więc u mnie pewnie te będą polecać;-)
osobiście sama mam alergie prawię na wszystkie kosmetyki i używam głównie Bambino więc postawie na tę firmę i bęziemy mieć już samego początku z córcią wspólne kosmetyki;-)
 
Do góry