Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Witajcie dziewczyny! Mam pytanie. Czy któraś z Was odczuwa ból jakby jajników? Mnie już drugą noc zdarzają się takie krótkotrwałe bóle - jakby rwanie po obu stronach brzucha. Byłam przedwczoraj na wizycie ale nie spytałam o to doktora bo dopiero później mi się to przytrafiło.
Czekam właśnie w poczekalni na wizytę u diabetologa.
Miłego dnia Dziecka!![]()
Negatywne są od budzika w prawo, więc chyba tylko 3. Jeśli chodzi o mnie to ja już nawet nie zwracam uwagi jak mi ktoś da negatywa, bo czasami dziewczyny piszą i oceniają z telefonów i tam cięzką trafić w ikonkę więc zdarzają się pomyłkowe negatywy a mi od tego urody czy inteligencji nie ubędzie, więć wrzucam na luzHalo dziewczęta
Witaj Kaskaw wśród lipcowych ciężarówek!
mehle - ja miałam na początku ciąży, jakoś pod koniec 1. trym, taki rwący ból pachwinowo-jajnikowy. Tak mi się wydawałoI lekarka mi powiedziała, że to ścięgna się rozciągają. A niektóre były mocno bolesne, bo nie byłam w stanie ustać na tej nodze, co ból był. Odkąd jem magnez regularnie, to przeszło.
Co do ZZO ja się zastanawiam. W jednym szpitalu, który rozważam, podają raczej bez problemu, więc można poprosić w każdym momencie. I myślę, że pewnie zacznę bez, a jeśli ból będzie nie do wytrzymania, to będę wołać o znieczulenie.
Ja dzisiaj spałam całkiem dobrze. Tylko jedna pobudka na sikuNo i wczoraj była burza, więc dzisiaj się super oddycha i jest chłodniej. Dobrego dnia Wam!
mam pytanie techniczne - zwykle daję Wam 'lubię to' i inne pozytywne znaczki, jak coś mnie cieszy. Ale jak była smutna wiadomość i dałam nie lubię tego, to czy to jest w jakiś sposób negatywne dla użytkowniczki i lepiej nie dawać?
Negatywne są od budzika w prawo, więc chyba tylko 3. Jeśli chodzi o mnie to ja już nawet nie zwracam uwagi jak mi ktoś da negatywa, bo czasami dziewczyny piszą i oceniają z telefonów i tam cięzką trafić w ikonkę więc zdarzają się pomyłkowe negatywy a mi od tego urody czy inteligencji nie ubędzie, więć wrzucam na luzRaz sie tylko wkurzyłam bo dawał mi jakaś kompletnie nieznana nam dziewczyna, nie wypowiadająca się tu a oceniała tylko źle i chyba nie tylko mnie.
To chyba zzo a nie zoo bo mi się skojarzyło ze zwierzętamiTak, chciałabym rodzic w znieczuleniu zoo o ile bedzie to mozliwe
Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

WitajHej dziewczyny mi termin wypada na czerwiec ale ze czerwcowe mamy udzielają sie tylko na zamkniętym to podczytuje wasniestety odkryłam to forum niedawno dlatego juz chyba nie ma opcji na dołączenie do grupy zamkniętej. Ale widze ze nie tylko ja mam termin na czerwiec. Mam nadzieje ze moja obecność tu nikomu nie bedzie przeszkadzała.
Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
a w zoo chyba znieczulenia na poród nie dająTo chyba zzo a nie zoo bo mi się skojarzyło ze zwierzętami![]()