reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Lekarka mi je zasugerowała. Nie przypominam sobie żeby mi proponowała 6w1 ale ona jest bardzo wredna i zmieniam lekarza pediatre bo kobieta nie ma podejścia do dzieci i rodziców. Wracam do poprzedniego lekarza ktora jest super lecz minus taki że b.dużo ludzi do niej.
 
Dziewczyny macie może jakieś sposoby na rozstępy? Nie mam dużo, ale zastanawiam się czy są jakieś dobre maści i skuteczne, czy to ściema i po prostu trzeba poczekać aż same zrobią się jaśniejsze i mniej widoczne.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny macie może jakieś sposoby na rozstępy? Nie mam dużo, ale zastanawiam się czy są jakieś dobre maści i skuteczne, czy to ściema i po prostu trzeba poczekać aż same zrobią się jaśniejsze i mniej widoczne.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Dołączam się do pytania. Natomiast ja mam sporo na brzuchu słońce, małe ale są na piersiach i kilka na pośladkach :(
Czytałam że tylko kosmetyczny zabieg pomoże..

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja szczepiłam w czwartek sanepidowskimi czyli darmowymi i były 3 uklucia, następne szczepienie za minimum 6 tygodni.

Dzisiaj byłam na warsztatach z chustonoszenia i potwierdzam ze chustonoszenie jest super . Jestem zachwycona i żałuję że tak długo zwlekalam żeby spróbować. Uczyliśmy się kieszonki i kangura.

Aga30+ oby było już tylko lepiej, dosyć się nameczylas.
 
reklama
Do góry