reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witajcie, my po chrzcinach :-)
Pogoda dopisała, było pięknie, wszystko super się udało :-) Zosia przed msza dała trochę popis płaczu ale jak organista zaczął grać to się zaraz uspokoiła a na kazaniu zasnela i spała do końca mszy:-)

Nocki narazie spimy 21-6, jest na piersi i nie budzę jej w nocy bo nie ma sensu, rano zjada z dwóch piersi czym nadrabia chyba nocne karmienie. :-)
super ze chrzciny udane:)
 
reklama
Asia - cieszę się, że chrzciny udane :)
Mamba - w Biedronce są fajne produkty bez laktozy: masło, mleko, serek z ziołami, ser żółty, jogurt naturalny. Mam nadzieję, że to budzenie w nocy u nas też przejściowe. Kremów na razie nie używam. Kupa po namoczeniu u nas schodziła do tej pory.
Kamejka - jak dobrze Cię ,,widzieć,, :) Ja przysnęłam w szpitalu z Anastazją u boku i pielęgniarka jak weszłam zmierzyć temp. to poprosiła, żeby może tak nie robić, bo można udusić. Także instynkt instynktem, ale jak może ze 2 razy, poza szpitalem, karmiłam na leżąco. Zawsze siadam u niej w pokoju na fotelu i karmię, głowę opieram o ścianę i oko mi się zamyka, ale jestem bardziej rozbudzona i w takiej pozycji nie zasnę. Chłopców też nie karmiłam na leżąco, nie lubię po prostu.

No właśnie. Czy nadmiar laktozy w organizmie objawia się skazą? Czy to o tę laktozę chodzi? Czy inny składnik mleka jest odpowiedzialny za skazę białkową?? Wiecie o co chodzi. Czy jak dziecko nie toleruje mleka krowiego to można je zastąpić mlekiem bez laktozy?

Ale mi się dziś darła na spacerze, pierwszy raz :/ Trochę pospała, a potem się darła całą drogę :/ Masakra! Ciekawe dlaczego?
 
Maamba mi się plamy z kupy też nie doprały:( kupiłam nawet odplamiacz Lovela taki do ciuszków dla niemowląt ale nic z tego. Teraz takie plamy od razu idę ręcznie sprać w odrobinie płynu do prania Lovela lub nawet w mydełku Bambino i schodzi. Ale trzeba od razu niestety.
 
Lila - ja właśnie w tygodniu też tak karmię, wstaję i przewijam ją i potem karmię u niej w pokoju na fotelu a potem wracamy do sypialni. Ale w weekendy chciałam sobie trochę luzu dać i tak wymyśliłam że mąż będzie przewijał a ja na leżąco nakarmię to się tak nie rozbudzę. No ale wtedy tak się to może skończyć jak u mnie. Teraz będę po prostu siadać na łóżku - mam nauczkę...
 
Ja karmie na leżąco cały czas bo Jasiowi tak wygodnie i póki co jeszcze mo się nie zdarzyło zasnąć. Co do plam z kupy to też tak jedne body załatwiłam i teraz staram się od razu zapierać.
 
Witajcie przy poniedziałku[emoji16] życzę wszystkim optymizmu i sił w nowym tygodniu[emoji16] no i słońca[emoji560][emoji560][emoji560][emoji560][emoji559][emoji559][emoji559][emoji559]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
u nas duzo słońca ale nie mogę iść bo Majka dzisiaj do szkoły nie poszła bo ją brzuch bolał

utworzyłam nowy temat co do ćwiczeń może bez zdjęć ale mozemy tam pisać co która danego dnia zrobiła ;) chyba że nie chcecie to go (jak się da) usunę ;)
 
Witajcie. My po szczepieniu. Stresowalam się, ale było w miarę. Tzn w przychodni spoko, ale po wyjsciu zrobił taką jazdę, że 20min nosiłam go, bo nie pozwolił się odłożyć, wrzask w nieboglosy. Najgorsze, że zaraz wszyscy dookoła się ogladali... wrrr... ale już dobrze.

Wazymy juz 5,5kg! Mały klocuś.

Giuliaa, pytałam pediatrę o spanie, to mi powiedziała, że waga ok i nie ma potrzeby budzic i nic tylko się cieszyć, że daje posypać.
 
reklama
Witajcie. My po szczepieniu. Stresowalam się, ale było w miarę. Tzn w przychodni spoko, ale po wyjsciu zrobił taką jazdę, że 20min nosiłam go, bo nie pozwolił się odłożyć, wrzask w nieboglosy. Najgorsze, że zaraz wszyscy dookoła się ogladali... wrrr... ale już dobrze.

Wazymy juz 5,5kg! Mały klocuś.

Giuliaa, pytałam pediatrę o spanie, to mi powiedziała, że waga ok i nie ma potrzeby budzic i nic tylko się cieszyć, że daje posypać.

To super, uspokoilas mnie, bo my dopiero za tydzien bedziemy na szczepieniu. Czyli cieszmy sie i tez spijmy poki dzieciom cos sie nie odmieni:D
 
Do góry