reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Lizzy moje maleństwo tez jeszcxe nie przekręca sie na boki , i głowę wygina dokładnie jak Twoja dziecię. U nas była położna stwierdziła ze wszystko inne w normie mała normalna, kontaktowa wiec narazie tym by sie nie martwiła.

My mamy 3 miesiące i ważymy 5600 :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Toteczka hahahaa, nooo dobre :p

A jak ja szykowałam rzeczy do kąpieli to mój się"opiekował" dzieckiem. Dziecko siedział na bujaczku, a on jedną ręką machał jej zabawką (którą w dodatku to ja przyniosłam) przed oczami, a drugą przeglądał Internet w komóreczce i wzrok wlepiony w telefon. A dziecku marudzi bo to machanie wcale jej nie pasowało. No wkurzyłam się jak to zobaczyłam i kazałam mu odłożyć ten telefon i porządnie się z dzieckiem pobawić chociaż te 15 min które dla niej ma w ciągu całego dnia. Masakra.
 
Lizzy moja też tak robi wydaje mi się to normalne

A my mamy taką pamiątkę
 

Załączniki

  • 20161027_210314.jpg
    20161027_210314.jpg
    275,4 KB · Wyświetleń: 80
A jak się dziewczyny nazywa ta książeczka do prowadzenia tych ważnych chwil dziecka? Piśmiennik? Pamiętnik? Chcę wpisać w Google i nie wiem zabardzo co.
 
reklama
Do góry