reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witajcie, u nas pobudka pierwsza o.4:40a pozniej to juz takie spanie a niespanie. Od dzis bede go przestawiac o 10-15 minut na pore kapania i spania no bo zmiana czasu a o 19 to czasem nie mialabym go nawet z kim wykapac. Maz pojechal rano do fryzjera i wrocil z kwiatami, tak oo bez okazji, ostatnio mieliśmy ciezkie dni i mam nadzieje ze teraz,bedzie lepiej. Milej soboty :)
 
reklama
Ja mam dziś wolne. Zostawiam chlopakow i ide obciac wlosy i na zakupy :)

Temat z tym karmieniem poszedl w zla strone.. Chodzi tylko o to, ze dla czesci z nas ktora sie zmaga z kp to jest taki maly dramat i kto ma nas zrozumiec jak nie inne dziewczyny z tym problemem albo karmiace mamy ktore choc raz zaliczyly kryzys laktacyjny albo bunt dziecka.. Zgadzam sie by nie licytowac sie.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde cos przeoczyłam, nie rozumiem kto co się licytowal z tym karmieniem, wydawało mi się że każda opisała swój przypadek. No ale nic. Koniec to koniec.

Tatuś z córcia na spacerku a ja biorę się za sprzątanie.
Miłego weekendu :*

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka. Ja tam kp ale nie mam żadnego problemu żeby podać mm. Ważne że dziecko najedzone i zadowolone. Podejrzewam że jak by w szpitalu nie było doradcy laktac. to dałabym sobie z tym spokój bo początki były bardzo trudne a że pani podpowiedziała zeby kupic nakładki to jakoś idzie choć nie raz miałam ochotę dać sobie spokój. Więc naprawdę nie ma żadnej różnicy jak kto karmi a jak i dziecko i mama się męczy przy lp to trzeba odpuścić. Mnie co tydzień każdy się pyta karmisz piersia? A najlepsze jak się pytał mój szef w pracy:szok:

My od kilku dni usypiamy Filipa tylko na rękach inaczej jest płacz wrzask, a tu chwila i śpi, na noc sam usypia.
I każdego dni wydaje mi się że jest bardziej kumaty.
A ja walczę od rana z bólem głowy.
 
Witajcie weekendowo,
Lizzy ja kupiłam trójki ale za duże jednak i wróciłam do dwojek:-)

Też używam śliniakow,nie trzeba co chwilę przebierać a i fajnie się sprawdza jako podkładka przy lezeniu na brzuchu i noszeniu, a mała się strasznie ślini.:-)

U nas dzisiaj 10 stopni ale wieje bardzo i ogólnie zimno więc nici że spaceru :-/
 
Ja mam dziś wolne. Zostawiam chlopakow i ide obciac wlosy i na zakupy :)

Temat z tym karmieniem poszedl w zla strone.. Chodzi tylko o to, ze dla czesci z nas ktora sie zmaga z kp to jest taki maly dramat i kto ma nas zrozumiec jak nie inne dziewczyny z tym problemem albo karmiace mamy ktore choc raz zaliczyly kryzys laktacyjny albo bunt dziecka.. Zgadzam sie by nie licytowac sie.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
bo nie ma się o co licytować, ja przeszłam kryzys z kp nie miałam mleka ale to była wiana stresu jaki wtedy przechodziłąm jak sie sytuacja unormowała to i mleko wróciło, ja podziwiam mamy które dają mm, ja bym nie wiedziała nawet jakie wybrać...
W Rossmanie sa fajne sliniaki jednorazowe:)

Jak któraś używa pampków z lidla to jest promocja teraz :)

Jesteście na trójkach już?
w FF są fajne śliniaki 6zł za 2 sztuki zapinane z tyłu na napy no super.

u nas dzień mopa;)
 
reklama
Aisa u nas też bardzo wieje ale nie wiem czy go na 15 minut nie wezmę w sumie on będzie w gondoli to wiatru nie będzie czuł ...zobacze oby się nie rozpadało
 
Do góry