reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Moje dziecko dziś oszalało [emoji33] wstała o 8. Poszła spać o 9:30 wstała o 11:15 a o 14 na karmieniu zasnęła na butli ! ( nie zdarza jej sie to od 2 miesięcy ) i śpi do teraz ! [emoji33] mielismy jechać do Znajomych ale odwołaliśmy bo Niechce jej budzić ale tego to bym sie nie spodziewała ... ciekawe jak bd wyglądał wieczór i spanie na noc ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W ciągu dnia to albo na podłodze, albo w bujaczku. Tak pół na pół.



Możesz jej spróbować pogrzechotać czymś koło ucha i zobaczyć czy główke obraca. A nie miałaś badania słuchu jak mała była malutka? Mi się wydaje, że świrujesz :) Mój gaduła też nie był dość długo.



Ja synka muszę porządnie połaskotać, żeby się roześmiał. Śmieje się też kiedy robie takie małe całusy gdzieś na szyjce albo pod brodą. A tak to tylko uśmiecha się, ale nie śmieje.

Mój synek nie umie już na plecach uleżeć, przewraca się niemal z automatu na brzuch i nie ważne gdzie - podloga, przewijak, łóżeczko.. Zapomiał troche jak w drugą stronę się obrócić i czesto zaczyna marudzić jak się zmęczy :)
Nam dużo dało kładzenie małego na macie, gdzie nie ślizga się, najlepiej w samym bodziaku i troche zostawienie go samego sobie, żeby sam wykombinował jak się przekręcić by zabawkę sięgnąć.

Co do mat - ja kupiłam mate puzle z pianki EVA, ale tak śmierdzi, że nie używałam jej. Kupiłam nieco droższą taką zwijaną, dużą matę z gumy NBR i jestem bardzo zadowolona, bo jest mięciutka i nie śmierdzi jakaś chemią. Ot śmierdzi jak guma, tak samo jak żyrafa :p
Mały ma znowu klopoty z zaśnięciem nie śpi już 3.5h, z czego 1.5h próbowałam go do drzemki połozyć.. było marudzenie, płacz, gadanie, śmiech, kupa, ale nie sen.. Po jedzeniu sprobójemy znowu.
A jaka marka tej maty?
 
Julka powodzenia. Jak dzis widzialam na fb o ktorej Wasze maluchy wstaja to myslalam, ze padne, my bylysmy juz.po butli, kaszce, kupce, drzemce I milionie zabaw...
Nerwy mam na meza, z pracy wrocil spagetti zrobil I na poczte poszedl monety odebrac, nie bylo go 1,5 godziny! Wrocil po 17 Ewa akurat drzemke miala, potem kapiel I teraz wielce ja karmi I usypia.
 
Dziewczyny moja się wogóle nie przekreca na bok ogólnie nie lubi być na brzuchu odrazu płacze. Za niedługo skończy 6 miesięcy.
 
Mimo wszystko warto ja kłaść choć na chwilkę.
Mam dla Was fajny artykuł [emoji4] Aga tłumaczy on jakie plusy masz z tego ze Twoje dziecko teraz płacze [emoji3][emoji3][emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry