reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witajcie.. u nas noc taka sobie. Dzs rano moj synus przekonal sie troche do smoka 3-6 wiec sie ciesze, teraz mu bede to podawac. Na sniadanie zjadl kleik ryzowy z owocami I chyba to mu bede podawac bo te wszystkie kaszki tone cukru maja....jak wczoraj sprobowalam pare lyzeczek to sie zaslodzilam. U nas po wczorajszyn kroliku nie bylo kupy wiec dzis nie podam. Odczekam zeby sie nie meczyl. Milego dnia :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej.
Toteczka, zdrówka dla Ewci :* Moja miała katar, jak miała zatkany nos to ja się sama czułam jakbym się dusiła :(
Cześć dziewczyny! Przepraszam, że tak z doskoku. Ja chyba jakaś niezorganizowana jestem, bo nie potrafię ogarniać forum na bieżąco przy moim łobuzie.



Mam to samo, włącznie z drętwieniem. A po nocy spędzonej z małym, gdy leży koło mnie, a ja w jakiejś dziwnej powyginanej pozycji śpię, budzę się jak z krzyża zdjęta, Czasem mam wrażenie, że ten mój kręgosłup strzeli za chwilę, jak kolejny raz podnoszę mojego 10 kg. klocka.



Ja też nie miałam czasu pisać i mnie usunięto, a jestem strasznie ciekawa, co u najstarszej ekipy :) Jak tam dwie pary bliźniaków się mają ;)



Zdrówka dla Ewci, będzie dobrze. Ja pamiętam, jaka byłam przerażona przy pierwszym przeziębieniu Igusi. Nawet pamiętam, że wtedy nam przepisano Cebion, Sansovit i syrop prawoślazowy, a to było prawie 9 lat temu :D

Czy jest tu jeszcze jakaś mamusia, która cycuje i nie zaczęła jeszcze rozszerzania diety? My dopiero zaczynamy z samą marchewką. Aha, i czy dajecie papeczki, czy próbujecie BLW?
Ja zaczęłam podawać dopiero od tygodnia, teraz przerwa kilka dni, bo dziś szczepienie było. Na razie zjadła ziemniaka i buraka, sama blendowałam. Jemy papki, do łapki dostanie cokolwiek jak będzie bardziej stabilna i nauczy się, że to co ma w buzi trzeba połknąć, bo na razie trzyma i nie wie co z tym zrobić ;)

Witajcie.. u nas noc taka sobie. Dzs rano moj synus przekonal sie troche do smoka 3-6 wiec sie ciesze, teraz mu bede to podawac. Na sniadanie zjadl kleik ryzowy z owocami I chyba to mu bede podawac bo te wszystkie kaszki tone cukru maja....jak wczoraj sprobowalam pare lyzeczek to sie zaslodzilam. U nas po wczorajszyn kroliku nie bylo kupy wiec dzis nie podam. Odczekam zeby sie nie meczyl. Milego dnia :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A jakiej marki masz kleik?
 
Byłyśmy dziś na szczepieniu, mały płacz po ukłuciu i na razie ok wszystko :) Mierzy 69 cm i waży 8,2 kg. Ma jeść warzywka, później zupki i mięsko.
Lekarka zaleciła też podawać chrupki kukurydziane, ale czytałam, że są bez wartości, czy któraś zna fajny zamiennik?
 
U Nas noc okropna :( Mikołaj budził się co godzinę, napinał i popiskiwał. Bolał go brzuszek, kupy nadal nie ma. Przez te problemy nie lubie rozszerzania diety! Po moim mleku jest super kupa :( Z samego rana zblendowałam mu suszone śliwki tak jak pisałyście, ale nie podziałały. Może to takie śliwki... kupię jeszcze jakieś lepsze. Zostaje mi tylko ten syrop, o którym piszecie.

Mnie też boli kręgosłup i drętwieją mi w nocy bardzo ręce. Jednego ranka nie mogłam się z bólu podnieść z łóżka, bo poprzedniego dnia dźwigałam Mikołaja w nosidełku.

Toteczka zdrówka dla Ewuni. Już dzisiaj idziecie do lekarza, więc szybko stawicie czoła chorobie i mała będzie zdrowa.

Julka wybierasz się na badania?

Nie pisałam z Iwoną35, dołączyłam później, ale też o niej myśle często.
 
Moje dziecko dzis wstalo doroslejsze! Zjadl kleik z owocami caly bez marudzenia, nie plakal przy ubieraniu, zmienilam mu butelke do mleka I od razu zalapal, smoka chcial tego wiekszego bez odruchu wymiotnego. Caly dzien ma dobry humor.Jakis dzien dobroci dla mamy?! Niech trwaaaaaaaaaaa!!!!!!!!
Basia ja mam kleik z nestle bo mieszam tez z mlekiem nestle nan I nie chcialam zmieniac firmy

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje dziecko dzis wstalo doroslejsze! Zjadl kleik z owocami caly bez marudzenia, nie plakal przy ubieraniu, zmienilam mu butelke do mleka I od razu zalapal, smoka chcial tego wiekszego bez odruchu wymiotnego. Caly dzien ma dobry humor.Jakis dzien dobroci dla mamy?! Niech trwaaaaaaaaaaa!!!!!!!!
Basia ja mam kleik z nestle bo mieszam tez z mlekiem nestle nan I nie chcialam zmieniac firmy

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki :) Też mam właśnie nestle tylko kukurydziany, myślę, że podam w najbliższym tygodniu. Zobaczymy czy zasmakuje ;)
 
reklama

Biedactwo :( Mam nadzieje, ze szybko wydobrzeje.

Z samego rana zblendowałam mu suszone śliwki tak jak pisałyście, ale nie podziałały. Może to takie śliwki... kupię jeszcze jakieś lepsze. Zostaje mi tylko ten syrop, o którym piszecie.

Podawaj dalej te sliwki, czasem troche czasu potrzeba by sie kupa pojawila po nich.

A mnie dzis synek zaskoczyl. Nagle i bez ostrzezenia dzwignal sie i na czworakach pare sekund wytrzymal, dwa razy tak zrobil. :szok: Raz na przewijaku, musze wiec dodatkowo uwarzac teraz.
 
Do góry