reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hope minie ten czas upadków. Filip też mi leciał prawie za każdym razem jak stanął i wiecznie walić głową o podłogę już naprawdę się zaczynałam martwić żeby jemu się nic nie stało itp. Aż wreszcie któregoś dnia pięknie zaczął schodzić na kolanka, a teraz jak spada to na tylek. Zdarzy się że jeszcze upadnie np idzie przy kanapie i ie zauważy że się kończy i leci, albo odkurzacz mu odjedzie. Ostatnio przewrócił się na rurę od odkurzacza i ma siniaki na plecach :( wcześniej miał guza ba głowie bo lecąc otarł się o kontakt :(. Ja siedziałam przy nim prawie non stop jak stał a i tak poleciał bo akurat spojrzałam się w okno.

Teraz filip budzi się z każdej drzemki i w nocy z płaczem. Nie wiem o co chodzi.
 
reklama
Cieszę się, że to mija bo już myślałam, że muszę owinąć go w folię bąbelkową :) Mój mały jak raczkuje to przypomina mi legwana bo tak szeroko odchyla rączki :)
My też mamy sporo czerwonych miejsc i mąż do mnie powiedział, żebym pilnowała małego, a został z nim na chwilę i też zaraz o coś się uderzył, mimo, że był obok niego :)

Zapomniałam napisać, że my nosimy rozmiar 74.
 
Witam!

Gdzie jesteście????!!

My pewnie nad morze. Mamy oprócz Anastazji jeszcze dwóch synków więc nie możemy patrzeć tylko na potrzeby naszej Gwiazdki :] A chłopcom też od życia się coś należy :) W tamtym roku też byliśmy, w sierpniu, a nad morze mamy ok 600 km, Maleńka spała wtedy całą drogę, z przerwą na cyca. Mamy swoje, powiedzmy rodzinnie miejsce (teściowie kuzyna męża) i jeździmy tam co rok. Za granicę też już chciałabym, ale z tym jeszcze chwilę poczekamy, bo z trójką to już więcej zachodu, no i kasy też.

Anastazyjka waży 10 kg, ale jest też długa, ma po kim :) Nosi rozmiar 80, czasami 86, a czasami wejdzie jeszcze w 74, ale to wyjątkowo.

Iwona - nie życzę nikomu takich przeżyć. Masakra! Cieszę się, że czujesz się w miarę oki, co do rwy miewam co jakiś czas od pierwszej ciąży więc wiem, co to za ból :( Pozdrawiam serdecznie i całuję brzucholek i Nikosia :)
Asia - współczuję zapalenia piersi, myślałam, że na naszym etapie karmienia to już nam nie grozi, a tu zobacz :/ Ile planujesz jeszcze karmić? Zosia używa smoczka?
Groszkowamama - Szklarska Poręba? To prawie moje tereny :) Za to do Zakopanego mamy kawał drogi :)

Czy są jeszcze dziewczyny, które karmią piersią i nie mają okresu? Bo ja ciągle nie mam...

Pogoda okropna! Siąpi i siąpi, zimno. Dziś znów siedzimy w domu, z żadnym z moich dzieci tyle w domu nie siedziałam przez paskudną pogodę!

Zaglądacie tu jeszcze?
 
Ja zaglądam od czasu do czasu :-)
Lila ja chciałbym karmić do lipca, jest to wygoda i sposób na uspokojenie czasami na zasniecie więc przyda się w podróży i na wakacjach:-) po powrocie konczymy:-)

Też nie mam okresu jeszcze:-) , już się miesiąc zbieram do ginekologa na kontrolę i ciągle coś mi wypada, coś niepasuje i nie mogę się wybrać.
Wogole po powrocie do pracy mam mało czasu na wszystko a o sobie już myślę na samym końcu. Jutro zaliczę okuliste wkoncu :-)
 
Asia, moja też przy cycku zasypia, ale zawsze, chyba, że na spacerze lub mnie nie ma Nie wiem, jak ja ją odstawię :/ Smoczka nie chce.
 
My też nie mamy smoczka, i też się zastanawiam jak ja odstawie... W dzień i wieczorem damy radę, ale gorzej w nocy, ona raz przespi cała noc bez jedzenia, a raz potrafi się z trzy razy budzić i wtedy cycuś załatwia sprawę :-) pozatym ona nic nie wypije z butelki, pije tylko przez slomke z kubka więc trudno będzie mi jej cokolwiek podac w nocy na lezaco :-/ do lipca jeszcze trochę czasu może zacznie przesypiac wszystkie noce:-)
 
ja zaglądam codziennie i widzę, że u Nas cisza.

Rozumiem Was, też bardzo bałam się odstawienia od piersi, ale odbyło się to bez żadnych problemów. Na początku jak mały się budził to dawałam butelkę, albo nawet zasypiał bez jak do niego podeszłam. A teraz już się tak nie budzi tylko ładnie śpi.

Asia a próbowałaś różnych smoczków? Też mam na imię Asia ;)

Podjęłam decyzję, że wrócę do pracy na 7/8 etatu, żebym była chroniona przed zwolnieniem przez rok. No i będę wracała godzinkę wcześniej do domu.
 
reklama
Do góry