reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Martus90 gratulacje! Super :)! Na badaniu prenatalnym wszystko ok?
W sumie dobrze, że zostałaś w szpitalu bo nie wiedziałabyś o anemii i nie byłoby rehabilitacji :) Trzymam kciuki za Wasze zdrówko:*!

Ja też się martwiłam na początku o Mikołaja, że tylko leży i się nie rusza, a teraz wiem, że każde dziecko rozwija się inaczej i nie ma czym się przejmować. Rehabilitacja Nam pomogła :)

Karolina85 co u Was?
Iwona35 a u Ciebie, może już urodziłaś :)?

Maamba mnie też boli od patrzenia :) Ale jego chyba nie :)

My dzisiaj wybieramy się na wesele, a maluch zostaje z moją teściową. Będę się trochę stresowała:)
 
reklama
Dziewczynki przeczytałam. Napiszę w wolnej chwili. Na razie nie mam jak. Nie urodziłam :-) 35 tc jeszcze mam chwilkę.
Postaram się dziś napisać
 
Cześć dziewczyny. Nie mam kiedy napisac, ale czytan was.
Martus gratuluję!
Oskarek jeszcze nie chodzi sam, jedynie przy meblach, ale sie nie stresuje bo ma czas, jeszcze sie nachodzi w życiu. Noce mamy rozne, pobudki zawsze o 6. Dakej głównie jestem sama bo maz w trasie, ale po urlopie (lecimy na Malte na tydzien w sierpniu)zmienia prace i bedzie na miejscu. Co do lotu to boje sje jak to będzie i co spakowac. Bede musiala zrobic liste zeby p najważniejszych rzeczach nie zapomniec. Milego weekendu dziewczyny.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nikodem już chodzi dość sprawnie. Bujajac się na boki i powolutku przejdzie cały dom, chociaż ostatnio jak siostrze zwinal linijkę to uciekał z nią dość żwawo ;-) Komunikuje się świadomie. Papa znaczy że chce na dwór, czasami mówiąc bleeee informuje o brudnym pampersie , ama jest kiedy zobaczy jedzonko etc. W sumie to jest mocno gadatliwy i buzia mu się nie zamyka ale więcej w tym chinszczyzny niż polskiego typu bahhhhu bahhhhu, kumba, kumbaka i nie wiemy co to znaczy :-) Chociaż kumba to chyba starsza siostra, Karolina.
Ja żyję. .jakoś:-) bo co to za życie w tym upale. Jeszcze tydzień i zaczynam tarzanowanie bo już mam dość zgagi 24/dobę, rwy i zadyszki. Część rzeczy ogarnieta, część czeka na przypływ weny ale torbę spakowalam. Przynajmniej tak mi się wydaje bo Nikodem ciągle ją rozpakowuje. Nawet próbował powyrzucac ubrania brata z szafki.

Wszystkim roczniakom serdeczne buziole :*
 
Nikodem już chodzi dość sprawnie. Bujajac się na boki i powolutku przejdzie cały dom, chociaż ostatnio jak siostrze zwinal linijkę to uciekał z nią dość żwawo ;-) Komunikuje się świadomie. Papa znaczy że chce na dwór, czasami mówiąc bleeee informuje o brudnym pampersie , ama jest kiedy zobaczy jedzonko etc. W sumie to jest mocno gadatliwy i buzia mu się nie zamyka ale więcej w tym chinszczyzny niż polskiego typu bahhhhu bahhhhu, kumba, kumbaka i nie wiemy co to znaczy :-) Chociaż kumba to chyba starsza siostra, Karolina.
Ja żyję. .jakoś:-) bo co to za życie w tym upale. Jeszcze tydzień i zaczynam tarzanowanie bo już mam dość zgagi 24/dobę, rwy i zadyszki. Część rzeczy ogarnieta, część czeka na przypływ weny ale torbę spakowalam. Przynajmniej tak mi się wydaje bo Nikodem ciągle ją rozpakowuje. Nawet próbował powyrzucac ubrania brata z szafki.

Wszystkim roczniakom serdeczne buziole :*
No to fajnie będziesz mieć :* Wikus póki co opanował chodzenie za jedna rękę :)
 
Iwona35 nie mogę się doczekać aż mój Mikołaj będzie sobie tak gadał :) Jeszcze chwila i znowu zostaniesz mamą. Trzymam za Ciebie kciuki!

nafoczka my czasem się przejdziemy za rączkę, ale najpierw idzie brzuch małego a później on :)

Mamy dużo pracy na budowie i nie wiem jak uda mi się przygotować na urodziny. Właśnie się zabrałam za wywołanie zdjęć z każdego miesiąca.
Byliśmy na weselu i się wybawiłam :) Najlepsze było jak staliśmy w kolejce do życzeń a mi upadła torebka. Tylko jedna rzecz z niej wyleciała - tampon!! Musiałam nurkować wśród tych nóg żeby go podnieść :):):)
 
Martus90 gratulacje! Super :)! Na badaniu prenatalnym wszystko ok?
W sumie dobrze, że zostałaś w szpitalu bo nie wiedziałabyś o anemii i nie byłoby rehabilitacji :) Trzymam kciuki za Wasze zdrówko:*!

Ja też się martwiłam na początku o Mikołaja, że tylko leży i się nie rusza, a teraz wiem, że każde dziecko rozwija się inaczej i nie ma czym się przejmować. Rehabilitacja Nam pomogła :)

Karolina85 co u Was?
Iwona35 a u Ciebie, może już urodziłaś :)?

Maamba mnie też boli od patrzenia :) Ale jego chyba nie :)

My dzisiaj wybieramy się na wesele, a maluch zostaje z moją teściową. Będę się trochę stresowała:)
Tak, badania wyszły bardzo dobrze. Troszkę w szoku byłam że to już tak dziecko wygląda, widzicie niby całkiem niedawno byłam w ciąży a już nie pamiętam tylu rzeczy.
A rehabilitacja naprawdę pomaga, dopiero 5 za nami a już o wiele sprawniejsza mała, strasznie cieszą takie rzeczy :happy:
Zdrówka i wszystkiego najlepszego dla wszystkich roczniaków :***
 
reklama
Do góry