reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Hej.
Cześć dziewczyny. My przygotowujemy sie do roczku, bedzie mala imprezka i sami swoi, a moze i dobrze bo Oskarek nie bedzie skrepowany, następna impreze roczkowa bedziemy miec na Malcie u mojego brata :) nie wiem kiedy ten rok minął. Szkoda mi wracac do pracy i zostawić małego, ale trzeba to zrobic. Podobno beda mi zmieniać zakres obowiązków, pewnie beda mnie chcieli przerzucic na swiadczenia 500+. No zobaczymy. Mi akurat to pasuje, z reszta ja lubie kontakt z ludzmi więc jest mi obojetne. A poki co korzystam z tego ze jestem w domu i spedzam czas z synkiem, szkoda ze tatus nie może nam towarzyszyc tak czesto jakbyśmy chcieli ale wkrotce to zmienimy :)
Udanych roczkow dla wszystkich! :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Julka, już niedługo tata będzie z Wami skoro się zdecydował zmienić pracę :) A Oskarek z kim zostanie, jak do pracy wrócisz?

Mnie się też kompletnie nie chce wracać do pracy, mam straszny dojazd z przesiadką i sporo trzeba przejść pieszo, a do tego to jest kompletne zadupie (firma zmieniła siedzibę przez ten rok). Jeszcze trzeba zawieźć Sarę do żłobka, a to muszę też zrobić ja, bo mąż ma na 7 do pracy, a od tej godziny jest żłobek czynny. Chyba, że udałoby się, żeby przyjeżdżał do pracy na 7.30. Tak, że czarno to widzę... Mnie też zostaną najprawdopodobniej zmienione obowiązki, ale nie wiem, czy mi się to spodoba... Bo mój szef to jest taki typ, który chce podbijać kosmos i może wymyślić coś, w czym się nie będę czuła dobrze. Do pracy wracam najprawdopodobniej 11 września, żeby jeszcze tydzień być w domu w razie czego, jak Sara pójdzie do żłobka. W ogóle to myślałam, że będę bardziej niecierpliwie czekać na powrót do pracy, a jest całkiem odwrotnie.
 
Hej.

Julka, już niedługo tata będzie z Wami skoro się zdecydował zmienić pracę :) A Oskarek z kim zostanie, jak do pracy wrócisz?

Mnie się też kompletnie nie chce wracać do pracy, mam straszny dojazd z przesiadką i sporo trzeba przejść pieszo, a do tego to jest kompletne zadupie (firma zmieniła siedzibę przez ten rok). Jeszcze trzeba zawieźć Sarę do żłobka, a to muszę też zrobić ja, bo mąż ma na 7 do pracy, a od tej godziny jest żłobek czynny. Chyba, że udałoby się, żeby przyjeżdżał do pracy na 7.30. Tak, że czarno to widzę... Mnie też zostaną najprawdopodobniej zmienione obowiązki, ale nie wiem, czy mi się to spodoba... Bo mój szef to jest taki typ, który chce podbijać kosmos i może wymyślić coś, w czym się nie będę czuła dobrze. Do pracy wracam najprawdopodobniej 11 września, żeby jeszcze tydzień być w domu w razie czego, jak Sara pójdzie do żłobka. W ogóle to myślałam, że będę bardziej niecierpliwie czekać na powrót do pracy, a jest całkiem odwrotnie.
Z moją mamą,z tym ze ona ma jeszcze pod opieką synka siostry takze Bedzie miec wesoło :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka :-)
BasiaJulia ale to autobusem /tramwajem będziesz dojeżdżać? I zawozic Sare? Nie ma szans na drugie auto? Sporo czasu byś zaoszczedzila:-)

Kamcia ile różnicy masz między dziećmi? Ja starsza zachowuje się w stosunku do siostry? Jest zazdrosna?

Jejku, zawsze uwielbiam ciepłe, upalne dni, a teraz coś mi się pozmieniało i tak 22-23 stopnie to dla mnie max, jak jest cieplej na polu to jestem cała mokra, a już nie wspomnę jak mi to doskwiera jak spaceruje z Zosia, pol biedy w wózku, gorzej na placu zabaw czy jak chodzi. Myślicie że to może być związane z przebyta ciąża i zmianami hormonalnymi?

Od 3 dni odstawiamy się od piersi, średnio to wychodzi :-/ ogólnie moje piersi nawet z 20 godz wytrzymują więc jest dobrze, Zosia wieczorem zaśnie po jedzeniu stałym albo butelce mleka, ale problem pojawia się w nocy, jedna przespala do rana więc spoko, ale wczoraj budziła się chyba z 5 razy, sądzę że przez zeby, nie pomaga lulanie ani tulenie, butelki się nie chwyci, tylko cycus i wtedy zaśnie, ja jestem taka nieprzytomna q nocy że się poddaję i daje tego cycusia byle spała... Nie wiem jak ja to zakończę :-/// już widzę moje 3 letnie dziecko z cyckiem:-p
 
Hej.

Obawiam się Julitka, że po wakacjach to jeszcze bardziej ucichnie, bo wiele z nas wraca do pracy i czas jeszcze bardziej się skurczy :(


Odchudzanie to może za duże słowo ;) schudnę pewnie dopiero, jak wrócę do pracy, ale mam nadzieję, że trochę poprawię kondycję.
Wstawię zdjęcia po roczku :) A Ty też pokaż dekoracje!


Asiu, cieszę się, że wyjazd się udał. A napisz, gdzie kąpałaś Zosię? Była wanienka na stanie? Masz może jakieś rady oprócz jazdy w nocy? Coś się Wam specjalnie przydało, czegoś brakowało? Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki, mamy co prawda jeszcze miesiąc, ale trzeba będzie się niedługo zacząć ogarniać.

Sara też mówi "dzidziuś" ;) Dziś powiedziała "mama, dzidziuś, tatuś", a ostatnio coś co brzmiało "dzidziuś jedzie", a to było śmieszne, bo się kąpałam i usadziłam ją w krzesełku do karmienia, żeby mi nie rozniosła łazienki. I się już trochę niecierpliwiła ;)
możliwe ze tak bedzie, ale teraz jest wiekszy dostep niż wczesniej bo i bb w tel można miec wiec cześciej zerknąc można . Ale mimo wszystko jest to fajna pamiątka ja czesto wracam do wpisów z 2010 roku kiedy to Majulka byłą mała...
Cześć dziewczyny. My przygotowujemy sie do roczku, bedzie mala imprezka i sami swoi, a moze i dobrze bo Oskarek nie bedzie skrepowany, następna impreze roczkowa bedziemy miec na Malcie u mojego brata :) nie wiem kiedy ten rok minął. Szkoda mi wracac do pracy i zostawić małego, ale trzeba to zrobic. Podobno beda mi zmieniać zakres obowiązków, pewnie beda mnie chcieli przerzucic na swiadczenia 500+. No zobaczymy. Mi akurat to pasuje, z reszta ja lubie kontakt z ludzmi więc jest mi obojetne. A poki co korzystam z tego ze jestem w domu i spedzam czas z synkiem, szkoda ze tatus nie może nam towarzyszyc tak czesto jakbyśmy chcieli ale wkrotce to zmienimy :)
Udanych roczkow dla wszystkich! :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
oj to bedzie miałą wesoło, ja zostaje a wychowaczym ,nie mam z kim zostawić małego a do żłobka go nie dam, poprostu nie wyobrażam sobie zeby takim moim maluszkiem zajmowały się panie obce i które mają na głowie jeszzce kilkoro takich maluchów.
odchowac go muszę i do przedszkola pójdzie:D
Witam was wieczorowa pora :) poczytalam was :) Wszystkiego najlepszego dla lipcowych szkrabow :*
U mnie juz 34 tc :) Powoli leci . Adas rosnie .Gada po swojemu chodzi przy meblach i ucieka raczkujac . CIEZKO czasem pisac bo raz lepjen ze mna raz gorzej :( ale coz trzeba Dac rade pozdrawian :)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Gwiazda zobaczysz za 3 lata bedziesz miałą już dwójkę odchowana bedą się razem bawić a tym bardziej ze to chłopcy to i wspólne ubrania zabawki, jedynie ten pierwszy rok bedzie ciężki potem bedziesz miała lepiej niż niejedna z wiekszą różnica wieku widze to po sobie...Maja chce już co innego, nie chce jechać na spacer czy spotkac się z moją koleżanką co ma maluszka w wkielu Ksawerka bo ona ma juz swoje kolezanki wiec na siłę nie mogę jej ciągnąć ...
 
Hej :)
U nas dziś roczek, rok temu w tej chwili w okropnych mękach walczyłam na porodówce... ;-) ;)
Ola z okazji roczku goni swoich rówieśników i raczkuje, postawiona stoi ładnie przy czymś itd także racja, że wszystko w swoim tempie, ale rehabilitacje to dla mnie też coś cudownego, szkoda że tak późno zaczeliśmy :happy:
Jesteśmy w trakcie urządzania pokoju naszej jubilatce :)
Pewnie moja córeczka jako jedyna też nie ma ani jednego zęba? Ech!:-) :)
Jeszcze pytanie z innej beczki - poleci któraś jaki kupić fotelik samochodowy 9-18kg?

Wszystkim wyjeżdżającym udanych wyjazdów, organizującym roczki - udanych imprez i dużo dużo pociechy z dzieciaczków :) Buziaki
 
Hejka :-)
BasiaJulia ale to autobusem /tramwajem będziesz dojeżdżać? I zawozic Sare? Nie ma szans na drugie auto? Sporo czasu byś zaoszczedzila:-)
Tak, komunikacją miejską. Asiu, w Krakowie to myślę, że byłoby to po prostu wygodniejsze, a czas podobny, bo są korki i ta nasza trasa jest taka "rozwalona". Nie byłoby nas stać na drugi samochód, ja nie mam prawa jazdy, a do tego nie wiem, czy bym się odważyła jeździć, w Krakowie jest takie powiedzenie: "jeździć po krakowsku" - ogólnie dla ludzi o mocnych nerwach ;)

Hej :)
U nas dziś roczek, rok temu w tej chwili w okropnych mękach walczyłam na porodówce... ;-) ;)
Ola z okazji roczku goni swoich rówieśników i raczkuje, postawiona stoi ładnie przy czymś itd także racja, że wszystko w swoim tempie, ale rehabilitacje to dla mnie też coś cudownego, szkoda że tak późno zaczeliśmy :happy:
Jesteśmy w trakcie urządzania pokoju naszej jubilatce :)
Pewnie moja córeczka jako jedyna też nie ma ani jednego zęba? Ech!:-) :)
Jeszcze pytanie z innej beczki - poleci któraś jaki kupić fotelik samochodowy 9-18kg?

Wszystkim wyjeżdżającym udanych wyjazdów, organizującym roczki - udanych imprez i dużo dużo pociechy z dzieciaczków :) Buziaki
Wszystkiego dobrego dla Oli :)
Jeżeli chodzi o foteliki to zobacz sobie na stronę fotelik.info tam są porównania i testy fotelików :) Mój mąż znalazł bardzo fajny model recardo, ale nie jest montowany tyłem niestety.
 
Ja dziś policzyłam, że żłobek, dojazd autem plus parking to 1100zl... Porażka :| aż nie chce się wracac. Jeszcze 10godzin bez dziecka :( :(
 
reklama
Kamcia ile różnicy masz między dziećmi? Ja starsza zachowuje się w stosunku do siostry? Jest zazdrosna?
2 lata i 9 miesięcy. Emilka jest zazdrosna, ale zachowuje się jak na starszą siostrę przystało. Dużo mi pomaga i chętnie a to najważniejsze. Jedyne co mi się nie podoba to to, że naśladuje Idalie. Na przykład zaczęła gryźć ! A nigdy tego nie robiła. Mówi "a gu gu" albo sepleni a też tego nigdy nie robiła. Ona uwstecznia się zamiast rozwijać, ale od września idzie do przedszkola wiec wszystko wróci do normy :D

Lizzy gdzie ty pracujesz, że za parking musisz płacić?
 
Do góry