reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Fazerkamm, a co za chorobsko krazy u Twojego synka w szkole? I czemu nie mozecie wjezdzac kazdego dnia do centrum?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie lipcoweczki!!!
Dziewczyny mam juz dosc tego malowania, w calej chacie sajgon, do tego maz maluje tylko wieczorkami wiec ten remont bedzid trwal wieki. Ile ten moj synus ma zabawek , albo pokoj za maly na nie hi hi.
Milego dnia kochane
 
Witam dziewczyny :)) Jestem mega nabuzowana mechanik trzyma auto miesiąc i codziennie mowi ze jutro bedzie jutro bedzie. Nie wiem juz co mam robić bo jednak auto potrzebne a on go po prostu przetrzymuje...

Mąż na dzien kobiet sprawował mi zestaw do paznoki żelowych więc siedze i sie ucze ( dla siebie samej ) i w sumie troche odstresowuje przy tym bo chodzę jak tykająca bomba..
 
Olcia9250, a nie sa sie tego mechanika troche nastraszyc, ze zabierzecie od niego auto do innego warsztatu gdzie naprawia je szybciej, a on straci zarobek?
Jak sie czlowiek przyzwyczai to bez auta jak bez reki . U mnie sa kiepskie polaczenia autobusowe wiec byloby mi ciezko, za to jak jestem u mamy to moge zyc bez auta.
 
Hej. Pozwolicie, ze sie dolacze? Mam termin na 31 lipca i spodziewamy sie prawdopodobnie kolejnego Synusia. Usg polowkowe mam w czwartek wiec zobaczymy czy sie potwierdzi.
U mnie 6kg na plusie.


witaj, to mamy terminy te same, ja mam 30-31 lipca

Witajcie :)
Wyslalam juz dzis synusia do szkoly, bo ile moze siedzieć w domu oby nie zlapal tego świństwa... (u Niego w grupie wszystkie dzieci zdrowe, w innych jeszcze choruja ale podobno nowych zachorowan nie ma..
Polowkowe mialam mieć 15.02 a wczoraj mnie maz poinformował ze 15 to my do centrum nie możemy wjechać autem :/ (w co drugi dzien mozemy, a bylam pewna ze w nieparzyste my możemy wjechac) bede dzwonic probowac przelozyc wizyte.. jak sie nie uda to nie wiem co zrobie.. ehh tak to jest z facetami.. kilka razy mowilam ze na 15 sie umowilam..

U mnie dzis ponuro i deszczowo..
Milego, spokojnego dnia zycze :)

why> czemu u was takie ograniczenia wprowadzili. daj znac czy uda sie przelozyc

nie doczytam was, weekend udany, duzo sie dzialo, jeszcze wczoraj odsypialam :)
 
Olcia współczuje z tym autem bo też nie wyobrażam sobie go nie mieć nagle. A z tymi fachowcami to tak niestety czasami jest ! :(

Ja dziś bylam na pobraniu krwi, mam nadzieję że tarczyca w normie ☺
 
Cześć laski !!!
Super, że większość Waszych facetów pamiętała. Mój też przytargał moje ulubione ferrero roscher :-) :), a dziewczynkom po kinder jajku :-) :). Wczoraj nawet nic krzyczałam, ze przynosi dzieciom słodycze bo wiadomo okazja była:-) :).

Zaczynam dzisiaj 25 tydzień :szok:, ale czas zapiernicza :-) :)
 
reklama
Fazerkamm, a co za chorobsko krazy u Twojego synka w szkole? I czemu nie mozecie wjezdzac kazdego dnia do centrum?
Szkarlaryna krąży
witaj, to mamy terminy te same, ja mam 30-31 lipca



why> czemu u was takie ograniczenia wprowadzili. daj znac czy uda sie przelozyc

nie doczytam was, weekend udany, duzo sie dzialo, jeszcze wczoraj odsypialam :)


Nie wiem czy doczytalyscie ale ja w Grecji mieszkam :) w Atenach jest ogromny ruch, jakby kazdy mogl wjezdzac codziennie w strefe "centrum" to by w ogole nie bylo przejezdne (i tak w szczycie sa masakra korki) przepis tutaj mowia ze co drugi dzien dany samochod moze wjechac (w zaleznosci od ostatniego numeru na tablicy rejestracyjnej, masz parzysta liczbe to wjezdzasz w parzyste dni, masz nieparzysta to wjezdzasz tylko w nieparzyste dni) my mamy 0 i mi sie cos ubzduralo ze 0 jest nieparzyste :p dlatego umowilam na 15
 
Ostatnia edycja:
Do góry