reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Ja ostatnio mam problem z brzuchem :/ tzn. mam takie chwilowe skurcze z raz może dwa dziennie. Dziś miałam w nocy. Nie wiem czy to może macica ćwiczy?
 
od 20 tyg pojawiac sie moga takie skurcze macica poprostu cwiczy ale jak bys zauwazyla ze sa czesciej i mocniejsze to do lekarza ja tak mam kilka razy dziennie na chwile.
 
Cześć dziewczyny :)
W końcu udało mi się nadrobić zaległości :) jeśli chodzi o zabobony to też w nie nie wierzę. Pierwszy raz byłam chrzestną mojej siostrzenicy i też jako panna a dziś jestem mężatką i to w ciąży :p
Taka piękna pogoda dzisiaj że trzeba wybrać się na spacer :)
A co do skurczy to położna w szkole rodzenia mówiła że się pojawiają sie skurcze macicy przygotowujące do porodu ale powinny być bezbolesne.
 
Cześć laski

Mnie też w końcu udało się Was nadrobić. Sporo tego było.
Ja tam nie wierze w żadne zabobony, nawet nie czytam.
Pogoda cudna, szkoda że muszę w robocie siedzieć.

Miłego dnia :-) :)
 
reklama
Agula będziesz rodziła rodziła tym szpitalu? Ja myślę o Bizielu po raz 2.. chociaż cały czas szukam opini

Biziel jest u mnie na ostatnim miejscu. Słyszałam 9/10 złych opinii, ale za to oddział noworodkowy mają super. MSW podobno jest bardzo przyjazne i świetna opieka. Muszę tam podjechać jakoś za tydzień pooglądać :)

Właśnie o skurczach czytałam, że niby bezbolesne mają być, ale moja lekarka mi mówiła, że jak krótki ból to nic się nie dzieje.

Co do szkoły rodzenia to nie idę. Jest u nas za 500zł, ale ja nie mam pozwolenia od lekarza na ćwiczenia (tylko na basen) i połowa zajęć by mi odpadła.
 
Do góry