reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Dziewczyny coś na poprawienie humoru...mój mąż zawieszał dziś firanki i zasłony, zaniepokoiło mnie co on tak długo w tym pokoju siedzi postanowiłam sprawdzić okazało się że mój jakże pomysłowy małżon mierzy zasłone miarą, dzieli jej długość na karkulatorze przez liczbę żabek i przykładając miarkę zawiesza w odpowiedniej odległości, no wiecie co mi by się chyba nie chciało:eek: może go zgłoszę do perfekcyjnej pani domu:cool2:

Padłam ze śmiechu :-Dpomysłowego masz męża :-) :)

Needii mojej Lenki raczej do przedszkola nie przyjmą, Ona ze stycznia 2014 więc pewnie w domku ze mną <i malutką> zostanie. Pójdzie za rok raczej. A córcia da sobie radę nie martw się :-) :). Tobie będzie ciut lżej.

Miłego dnia wszystkim
 
Padłam ze śmiechu :-Dpomysłowego masz męża :-) :)

Needii mojej Lenki raczej do przedszkola nie przyjmą, Ona ze stycznia 2014 więc pewnie w domku ze mną <i malutką> zostanie. Pójdzie za rok raczej. A córcia da sobie radę nie martw się :-) :). Tobie będzie ciut lżej.

Miłego dnia wszystkim
Dzięki. Powoli się do tego przyzwyczaje. Będę ją najwyżej szybciej zabierać. Moja jest z listopada 2013.
 
Nedii niby dwa miesiące , ale rocznikowo Twoja starsza i pewnie dlatego. Dacie radę :-) :). Moja starsza to zapalona przedszkolanka, uwielbia tam chodzić:-) :).
 
Dziewczyny ja dziś wizituje. chce poprosić lekarza żeby mi jakieś zdjęcie w 3d zrobił małego. to chyba nie jest jakiś problem bo on to przełącza tylko tam sobie w tym całym sprzęcie prawda ?
Powinien bez problemu dać wydruk w 3d. Jeżeli ma opcję taką mojej znajomej na każdej wizycie przełączał. Ale nie wiem jak z wydrukiem. Prywatnie jak chodzisz to nie powinno być problemu.
 
Dziewczyny robicie 3 prenatalne? Warto? Czy w tak zaawansowanej ciąży widać dokładnie dzidziusia? Bo już trochę spory. Nie ukrywam że chciałabym zobaczyć w 3 d i mieć takową pamiątkę. Żeby mi wydrukowali bo przy 2 prenatalnym dostałam czarno białe malutkie i niewyraźnie. A teraz jest możliwość bo znalazłam fajną przychodnie gdzie płytkę też dają.
 
reklama
Aga ja robię w ostatniej ciąży nie robiłam później się okazało ze z przepływem było coś nie tak więc teraz wolę dmuchać niż później żałować
 
Do góry