reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Julka jeszcze mi sie przypomnialo, ze pewnir masz octenisept ktorym spryskiwalas pepek, mozesz gp uzyc do gojenia tych ranek.
Co do wariacji przy piciu mleka to probwalam innych butelek ale moze jeszcze raz to przetestuje tylko wydaje mi sie, ze Ewa nie ma czasu na takie przyziemne sprawy jak picie mleka czy jedzenie obiadu.
U mas Madziolina tez sie poprzestawialo totalnie, pobudka kolo 2-3 w nocy I potem ruletka albo pojdzie spac po godzinie, poltorej albo przysnie dopiero ok 6 na pol godziny.
 
reklama
Julka jeszcze mi sie przypomnialo, ze pewnir masz octenisept ktorym spryskiwalas pepek, mozesz gp uzyc do gojenia tych ranek.
Co do wariacji przy piciu mleka to probwalam innych butelek ale moze jeszcze raz to przetestuje tylko wydaje mi sie, ze Ewa nie ma czasu na takie przyziemne sprawy jak picie mleka czy jedzenie obiadu.
U mas Madziolina tez sie poprzestawialo totalnie, pobudka kolo 2-3 w nocy I potem ruletka albo pojdzie spac po godzinie, poltorej albo przysnie dopiero ok 6 na pol godziny.
Ooo nie wiedzialam ze mozna uzywac do buzi. Dzieki!
Madzia u nas tak jest codziennie, spi tak do 2 w miarę spokojnie a pozniej.pobudki co chwile

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W fotelikach do karmienia dziecko powinno byc przypięte pasami które je trzymają :) ogólnie dietę powinno sie rozszerzac po 6 miesiącu ale nie koniecznie odrazu tego samego dnia a wiec można poczekać az dziecko usiądzie jesli mamy obawy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W fotelikach do karmienia dziecko powinno byc przypięte pasami które je trzymają :) ogólnie dietę powinno sie rozszerzac po 6 miesiącu ale nie koniecznie odrazu tego samego dnia a wiec można poczekać az dziecko usiądzie jesli mamy obawy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oczywiście że dziecko jest przypiete pasami Ale co z główką ?
Ale sa dzieciaczki które już od 4 mc sa dokarmianie i co wtedy??




Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja karmie w bujaku i dajemy rade, nie rozumiem czemu taki problem, w razie w moge go wziac na ramie albo buzia w dol jakby sie ksztusił. Jak bedzie siedział stabilnie to wtedy przejdziemy na krzeselko do karmienia.
Iwona35 co tam slychac? Jak sie czujesz?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moją karmiłam od 6mc na bujaczku i nigdy mi się nie zakrztusiła.
oczywiście są różne bujaczki zacznijmy też od tego, mój ma 3 pozycje i jak najbardziej jest przystosowany do karmienia, ale byliśmy raz u bratowej która ma leżaczek w którym dziecko ewidentnie leży.

Kurcze znowu wieje mam już sedecznie dość tej pogody bo ileż można...
 
Hejka;-)
ja też mam trzy poziomowy bujak i na tym 3 poziomie dzieko praktycznie siedzi z pleckami pionowo więc prawie jak w krzesełku do karmienia i narazie karmimy sie w bujaku,ale ja zwracam tez uwagę od samego początku że jak jemy to zajmujemy sie jedzeniem a niczym innym,jak dziecko siedzi spokojnie a nie co chwila oglada za kims lub bawi wtedy zabawką,wymachuje czyms co ma w rece to tez jest mniejsze ryzyko zaksztuszenia;-)

wczoraj skończyłyśmy 5 miesięcy;-)niech ten czas zwolni;-)
zauważyłam że mała już rzuca świadomie zabawki na ziemie (najpierw mróży oczy bo wie że bedzie trzask za chwilę i puszcza;-) wogóle to ona robi takie miny ze ja cały czas się śmieje;-)
uwielbia też uderzac marakasami w stół,z całej siły a taka zawzięta przy tym jest.
 
reklama
Do góry