reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witam się w Nowym Roku.Życzę Wam dużo zdrowia dla Was i dzieciaczków.Jak najwięcej przespanych nocy,pociechy z dzieci,szczęścia i spełnienia marzeń.
Niestety przeczytałam tylko ostatnie str.może wieczorem uda mi się nadrobić.
Julka zdrówka dla synka!
My od sylwestra mamy szpital w domu.w poniedziałek byłyśmy u lekarza,bo obie zasmarkane i kaszlace.Dostaly nebulizacje z pulmicortu i berodualu,na szczęście już jest dużo lepiej.W nocy jeszcze kaszla ale w dzień ok.
 
reklama
Zapalenie oskrzeli, lekarka nie była pewna czy cos na jednym plucu cos nie slychac, antybiotyk, wziewy, kontrola dziś albo kutra i skierowanie do szpitala w razie jakby bylo gorzej. Szwagierka siostry jest w szpitalu, dzieci multum z wszystkimi przypadlosciami

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Julka- miejmy nadzieję, że polepszy się. Jaki szpital proponuje lekarz? Słyszałam, że wszedzie pełno chorych maluszków :( taka pogoda paskudna.

My dziś w domu. Mąż pracuje w weekend :( więc same z Anią siedzimy. Idę na 15:30 obciąć włosy. W następnym tyg mama do mnie przyjedzie na trochę.

Nie wiem jak Was, ale mnie dziś bardzo boli głowa :( brałam juz leki ale trochę pomagają.
 
Julka współczuję choróbska, trzymam kciuki żeby maluch wydobrzał i żeby nie skończyło się szpitalem. Trzymajcie się tam...

Agula duża zmiana fryzurki będzie? :)

Lila, Ty pytałaś jakiś czas temu jak łączyć kp z rozszerzaniem diety, Nic nie pisałam bo sama nie wiedziałam, ale teraz zerknęłam w aktualny schemat żywienia. Łatwo go znaleźć na necie, pewnie widziałaś, np tu jest:
http://www.1000dni.pl/up/images/c61c2bc379728b3/tabelka-03-22042016.png

Wg tego co tam jest napisane to póki co dzieciaczki mają dostawać jeden posiłek inny niż mleko.
Ja robię tak że po takim posiłku daję jeszcze pierś i czasem wypije. Reszta posiłków to u mnie pierś + dokarmianie kaszką (ale ta kaszka to u mnie na polecenie lekarza zw względu na za małą wagę). Więc mi piersi w szwach nie pękają :)
 
Hej.
Dzis albo jutro ale raczej pojadę dzis, maly oslabiony po antybiotyku, na szczęście zjadl mi troche mleka..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Julka mam nadzieję, że synek szybko wyzdrowieje i nie będziecie musieli iść do szpitala :( Układaj go jak najwyżej, żeby się mu lepiej oddychało. I dawaj znać co tam u Was.

Moja mała sobie dziś nabiła pierwszego guza - uderzyła się o brzeg szafki jak się przekręciła z brzuszka na plecy. Nie lubi leżeć na brzuchu, znacznie częściej się przekręca z brzuszka na plecy niż odwrotnie. Chyba sobie nic poważnego nie zrobiła, choć ślad był.
 
U nas tez noc fatalna z dwoch powodów. Raz, że mala sie budxiła, dwa to kotka :( od wieczora wymiotuje, nic nie je i widzę, że się strasznie męczy. Mąż mnie wk.... , bo nie chce iść z nia do weta. Zaraz ja idę, a do niego się nie odzywam. Słabo to wygląda:((((((
Biedny kociak. Lepiej jej?
U nas noc fatalna, na 12 jedziemy do lekarza. Nie mam siły

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zdrówka. Oby nie skończyło się szpitalem. Daj znać co u Was.
Julka- miejmy nadzieję, że polepszy się. Jaki szpital proponuje lekarz? Słyszałam, że wszedzie pełno chorych maluszków :( taka pogoda paskudna.

My dziś w domu. Mąż pracuje w weekend :( więc same z Anią siedzimy. Idę na 15:30 obciąć włosy. W następnym tyg mama do mnie przyjedzie na trochę.

Nie wiem jak Was, ale mnie dziś bardzo boli głowa :( brałam juz leki ale trochę pomagają.
Ja już 2 ibupromy wzięłam. W końcu przeszło.
 
reklama
Julka duzo zdrówka dla synka ! Trzymam kciuki zeby nie skończyło sie szpitalem [emoji1364]

Agula co robisz w włosami ? [emoji4]

Monitor oddechu super sprawa, moje noce spokojne od kiedy go używamy :)

U nas noce dalej suoer, gorzej z zasypianiem , strasznie ciezko jej sie wyciszyć No i jak tylko położę ja to przekręca sie na bok lub na brzuch - smoczek wypada ( używa go tylko do spania) i histeria od nowa ...

Jedziemy na weekend do mojej mamy ... mamy 100 km jedziemy juz 2,5 h a przyjechaliśmy moze z 60 km ... masakra ten śnieg [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry