reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witajcie dziewczyny dawno mnie tu nie było ale nie ma kiedy pisac.
Wszystkiego naj naj dla połroczniakow[emoji64][emoji16][emoji4][emoji703].

Moja Pola niedawno taka malutka a dzis ma 0,5roku.

Duzo zdrówka dla dzieciaczkòw.

A co do diety i figury to wolę się nie wypowiadać bo chwalic sie noe ma czym[emoji6]

Pozdrawiamy z Dolnego Śląska. Spokojnej nocy


Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lili 4,5 h jazdy gdzie normalnie jedziemy godzinę ... masakra nie mielismy wody w termosie a corka odmówiła jedzenia zimnego mleka wiec 5 h była bez jedzenia ... na szczęście wiecej spała niż marudziła...

Julka super ze z małym lepiej
Nieufna trzymam kciuki za kotkę [emoji1364]
Oj tak dziewczyny czas za sYBko leci ...
Ja mam nadzieje ze bede siedzieć z córka do 3 roku życia , zobaczymy co życie pokaże :) super ze takie fajne żłobki u Was :)

U
Mnie jakies 7 kg conajmniej za duzo .. ale jakoś brał motywacji zeby to zrzucić



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Groszkowa a napiszesz mi który to ten Twój żłobek co mówisz że taki ładny? (może być na priv). Chętnie sobie porównam jak wygląda ładny żłobek bo jak oglądałam zdjęcia zlobkow w naszej okolicy to wszędzie mniej więcej tak samo, czyli w moim odczuciu srednio ładnie ;)

Zaklepuj kochana miejsce czym prędzej. A prywatny pewnie drożej niż państwowy? Jeśli cena podobna to bym chyba dała do prywatnego, tak mi się wydaje że w prywatnym rodzic ma więcej do powiedzenia i może więcej wymagać.

Ja zredukowałam ilość karmień nocnych z 2 na 1 i caly dotychczasowy plan dnia poległ;) bo mała się wcześniej budzi i o innych godzinach się robi śpiąca i muszę się teraz przestawić, ciężko mi bo ja lubię wszystko poukładane schematem;) we wtorek idziemy do lekarza i spytam czy już mogę w ogóle przestać karmić w nocy bo miałam karmić tak przez pół roku.
 
proszę :) Link do: Przedszkole Piccolino - Zdjęcia | Facebook Z tego co wyczytałam przyjmują dzieci od półtora roczku, więc musiałabym kogoś załatwić dla Antosia na pół roku, żeby go tam zapisać :( Mają podpisaną umowę z gminą bo u nas tylko jeden żłobek na całą gminę był, teraz mają częściowo płacone z gminy na każde dziecko więc jest taniej, ale dokładnie muszę dopytać na miejscu.

Link do: Niepubliczny Punkt Przedszkolny i Klub Dziecięcy "PICCOLINO" w Głubczycach
 
Lizzy zazdroszczę wyjścia, bawcie się dobrze, u nas na gadaniu babci o tym jak to się zajmie wnukami kończy się. Tak jest od lat, powinnam się już przyzwyczaić a nadal mnie to denerwuje.
To moja mama. Na drugą stronę nie ma co liczyć. Dziadek co najwyżej weźmie wózek pcha jak nas spotka, gdzie wiadomo z wózkiem idzie się lżej. A jeszcze powie, że weźmie, żeby pomóc. Wrrr średnio przepadam za teściem, podpadl mi ostatnio jak wziął wózek i zamiast na chodnik to ulica szedł (osiedlowa, bo osiedlowa, ale ulica). Wyjechało auto, a on dalej... Ja mówię, zeby na chodnik, on nic, lecę tam do niego, ale on mądrzejszy. Całe szczęście, że kierowca się zatrzymał. Ale powiedzcie czy to jest mądre? A niby dorosły człowiek :(

Zawieziemy synka do Babci, pojechaliśmy na zakupy dla Małego, dla nas i potem do restauracji. Super, bardzo mi tego brakowało. Synek był u babci grzeczny bardzo. Potem wieczorem poszliśmy na urodziny do kolegi, na godzinkę. Byla prawie cała nasza paczka. Aż byłam w szoku, że koleżanka, której syn nie znał, wzięła go do drugiego pokoju, a on nic. Był bardzo zainteresowany miejscem i głosami, ale nie płakał. Po powrocie kąpiel i spał bez pobudek do 7: 30.

Jedynie w nocy zrobiło się zimno w sypialni. Ja się obudziłam, bo miotal się przez sen i furczal nosem. Ja już przerażona, że znowu katar, znowu choroba... Ale podgrzalismy farelka, temperatura wzrosła i już był spokojny i oddech również. W nocy było -19! Ja się tak nakrecilam z tą chorobą, że nie spałam od 2 do 4...

Najlepszego dla polroczniakow! My jeszczetrochę :)

Jak reakcje Waszych Maluchów na mięsko? Mój dostał dynie z indykiem i jest zachwycony :p

Nieufna, oby kotka wydobrzala... Nie upilnujesz, a weterynarka powinna była odpuścić.

Lilylove, zazdroszczę, że możesz tyle z córcią zostać w domku. Ja się zastanawiam nad drugim w przyszłym roku i wtedy dłużej, ale zobaczymy :)
 
Hejka!

Oj moj mąż mnie irytuje. Pracuje cały tydzień od niedz do niedz tak wypadło. Moja mama w poniedziałek ma przyjechać. Sama chciała. Co miałam powiedziec, jak juz nastawiła się na przyjazd? Głupio własnej mamie odmowic. Za to moj mąż juz wymyśla 100 problemów a wczoraj usłyszałam, ze on odmawia sobie luksusów przez moją mamę :D przesadza i oni się jakoś dogadują, ale widzę ze będę miała wesoło...

Mój mąż ostatnio trochę wyolbrzymia. Chodzi do pracy na całe weekendy, bo mamy cos do opłacenia. Ja pitole, cieszę się ze jest zaradny i myśli o przyszłości, ale nam nie są az tak pieniądze potrzebne. Mamy 2 auta, na wszystko nas stac, na koncie sporo odłożone..a jak słyszę, że ma isc w weekend do pracy to chora jestem (nie musi chodzić). Nie chodzi mi o to, ze jacyś bogacze z nas tylko o to że nam nie brakuje a płace za to samotnością :(
Jeszcze słucham wywodów na temat mamusi, fakt to jego tesciowa i przyznam jest irytująca czasami, ale mi i Ani czas trochę zleci.

Głupio mi było jak ostatnio powiedziałam znajomej o tym, że siedzę z Anią większość sama a ona do mnie "super! Aga macie czas tylko dla siebie". Poczułam się jak jakas wyrodna matka, ale czasami kazdy potrzebuje raz na dzień zobaczyc człowieka i porozmawiac sobie. Nie jest mi z Anią źle, ale z małą dzidzią to inne towarzystwo :)
Chodzimy na spacery, ale roznie bywa a wszyscy 60km ode mnie :(

Musiałam się wygadać :D nie musicie czytać :D
 
reklama
Groszkowa a napiszesz mi który to ten Twój żłobek co mówisz że taki ładny? (może być na priv). Chętnie sobie porównam jak wygląda ładny żłobek bo jak oglądałam zdjęcia zlobkow w naszej okolicy to wszędzie mniej więcej tak samo, czyli w moim odczuciu srednio ładnie ;)

Zaklepuj kochana miejsce czym prędzej. A prywatny pewnie drożej niż państwowy? Jeśli cena podobna to bym chyba dała do prywatnego, tak mi się wydaje że w prywatnym rodzic ma więcej do powiedzenia i może więcej wymagać.

Ja zredukowałam ilość karmień nocnych z 2 na 1 i caly dotychczasowy plan dnia poległ;) bo mała się wcześniej budzi i o innych godzinach się robi śpiąca i muszę się teraz przestawić, ciężko mi bo ja lubię wszystko poukładane schematem;) we wtorek idziemy do lekarza i spytam czy już mogę w ogóle przestać karmić w nocy bo miałam karmić tak przez pół roku.
Kamejka ja tez nie lubię jak mi sie plan dnia zawali. Wiem ze wszystko ma swoja porę a tu klops,ale staram sie nie spinac bo jest jeszcze gorzej bo sie denerwuje.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry