reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Lizzy ah ta męska duma
emoji23.png
oj tak chory facet to masakra totalna ! Gorzej chyba niż dziecko
emoji33.png
Oprócz tego, że nie muszę mu kataru wyciągać odkurzaczem to tak :p
 
witajcie
u nas dziś sypie !!!!
Czy Wasze maluszki tez jak spia na boczku odchylaja glowke do tylu?
tak, zdarza mu się , wygląda wtedy jak taki mały żółwik ;P
Cześć dziewczyny.
Przywitam się tylko, bo umieram. Mam jelitówkę i paw za pawiem leci Boję się o małą, bo karmię i nie uniknę kontaktu z nią. Moja babcia oczywiście palnęła, że to pewnie ciąża
ojej zdrówka!!!
a czemu babcia sugeruje ciążę? z malutką wymiotowałaś?
 
Cześć dziewczyny. Ja jesten chora, gardło, katar, kaszel, głowa. Nie wiem jak przeżyje dzień....maz mial wolne w tamtym tygodniu 2 dni wiec o jego wolnym moge zapomnieć. Jeszcze teraz ma takie długie trasy ze wraca o 21

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój syn dziś przypomniał mi jaka była MAJA już wiem...niech wróci mój grzeczny synek!!!!!!!!!!!!pomocy

Pewnie pracuje nad nowymi umiejetnosciami :)

Czy Wasze maluszki tez jak spia na boczku odchylaja glowke do tylu?

Tak, spi na banana.

Zdrowia dla chorych!!
Mi zimno sie wywalilo! Jak ja wytrzymam bez obcalowywania synka.. :sad:

Mozliwe, ze drobny po mnie, ale i tak sie martwie, ze moze cos nie tak.. Zobaczymy za tydz.
 
reklama
Do góry