reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Tez miałam amniopunkcję w ciąży z Lili... stres ogromny ale jak dla mnie ból rownież straszny [emoji25] chyba poród mniej przeżyłam ...
Gwiazda cieszę sie ze synek zdrowy [emoji7]

Moj nieMąż zawsze mi pomaga, za każdym razem wstaje ze mną w nocy nawet dla samego faktu wsparcia. Potrafi wszystko przy niej zrobić, nakarmić, przebrać, położyć spać :) jest cudownym ojcem [emoji813]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Gwiazda, super, ze synek zdrowy :) A na kiedy ty masz termin, bo nie pamietam?

Moj maz tez jak jest w domu robi wszystko przy dziecku. Na co dzien czesto sie zdarza, ze w ogole nie widzi sie z dzieckiem, wiec jak juz moze z nim byc to jest z nim na maksa :) Nie ma problemów z opieką, synek nawet ładniej zasypia jak go tata połozy spać. Jedyne do czego sie moge "przyczepic" to, ze często zdarza mu sie ubierac malego dziwacznie w kompletnie nie pasujace do siebie ubranka :) Ale nigdy nic nie mowie, bo to nie jest wazne a nawet jest urocze.

Ja mam ciagle śnieg i to takie góry jakby środek zimy był!!! Już nie chce śnigu!! :(
 
Haha u nas z ubieranim mąż też mnie rozsmiesza :-) kiedyś przychodzę do domu a mała się poplamila sokiem i ma tysiąc spodni do wyboru a on ubrał polspiochy które ma do spania :-p
 
Hihi oj tak oni sa mistrzami ubierania [emoji3] zawsze jak gdzieś wychodzimy i ja potrzebuje chwili dla siebie mowie do tatusia : ubierz ładnie Lili [emoji16] No cóż ... czesto trzeba ja przebrać [emoji85]

Agula dzielna Ania ! [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam!

Siędzę w przychodni więc mam chwilę, bo oczywiście kolejka!

Piękna pogoda, co? :-)

Iwonko, no to mi miło, a co! Bo Nikodemy to fajne chłopaki :-) I Gabrysie też. Cieszę się Twoim stanem, widzę, że i Ty już fajniej do tego tematu podchodzisz :-) Będzie git, zobaczysz :-)
Gwiazda, cudowne wieści!! Super! Radość przeogromna, co? No to tylko czekać rozwiązania :-)
Kamejko - żebyście szybko wyszły, oczywiście z dobrymi wieściami :-) Trzymaj się tam!
Agula, współczuję relacji z mamą :-( Szkoda, że tak jest, ale co zrobisz. Myśl teraz o Waszej rodzinie i ucałuj Anię, że była taka dzielna przy pobieraniu krwi!

Maryńko - co u Ciebie? Najlepsze życzenia dla Teosia!!

Wchodzę!
 
Hej dziewczyny. My ze szpitala przyniosłyśmy jakies choróbsko, Natalka ma straszny katar i wczoraj miała temperaturę. Jeszcze nigdy nie była chora więc to nasz pierwszy raz.
Z pobytu ze szpitala żadnych wniosków, wszystkie badania wychodzą ok. I dobrze. Mamy jeszcze skierowanie do gastrologa i zobaczymy.

Natalka zaczęła dziś tak klasycznie gaworzyć, robi takie ciągi tatatata i dadadada. Wczesniej byly pojedyncze sylaby tylko :)
 
Kamejko, super, że badania ok! Widocznie taka jej uroda ;)

Mój mąż ubiera, ale zwykle mówi, że mam naszykowac. A i ja sama tak wolę, bo różnie to bywa... :p zdarzały się ciekawe stylizacje :p

Piękna pogoda, my dziś spacer 3 godziny, potem do domu na obiadek jak znowu dwie...

Julka, jak wyjazd?
 
reklama
Witajcie.
Jak ogarnę sytuację to będę częściej. Mamy choróbska w rodzinie (babci, teść), które nie dają normalnie funkcjonować. Końca nie widać, a może być gorzej. Kiedyś wam opowiem historię, bo babcia w szpitalu!!!! złamała kość udową.
Mój mąż sprawdza się w 100000%, bo siedzi z mała całymi dniami nieraz i to uwielbia. Pracuje na zmiany, wyganiałam do jakiejś drugiej pracy, ale nie chce, powiedział, że tych dni i tego czasu z mała mu nikt nigdy nie odbierze i chce z nią być jak najwię
Poza tym nie chorujemy, w pracy mojej jeszcze się nic nie wyjaśniło. I gdyby nie te rodzinne zdrowie byłoby idealnie
 
Do góry