reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Hej kobietki, pewnie mnie nie pamietacie, mialam byc z wami mama lipcowa jednak poronilam niestety... od tego czasu nie udalo sie nam zajsc w ciaze z mezem, mam spore problemy z owulacja i bliznami pozabiegowymi na macicy.
W kazdym razie w tyle glowy jestem z wami i wciaz pamietam ze mialam tu z wami byc.
Chcialam zyczyc wszystkiego najlepszego wszystkim kochanym lipcowym maluszkom! Niech wam rosna zdrowo. Buziaczki

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zdrowka dla soleniantow.
Kari kciuki zeby sie udalo.
U nas ostatnio dnie spedzamy na noszeniu, tuleniu. Taki z niego mały mamy synek. Staram sie go zając czyms innym i cos ogarnąć, ale kiepsko mi wychodzi. Jak moj maz jest w domu jest inny, wiec liczę na to ze jak.będzie na miejscu pracował to sie trochę pozmienia, bo moja reka mi odmawia posłuszeństwa od noszenia go.
Chwile poczytałam forum, a dokładnie moment w ktorym napisalam, ze jestem w ciazy. Cudowne ze te dwie kreski teraz leżą obok i nauczyl mnie najmocniejszej i najpiekniejszej miłości :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, co tam u Was?
U nas teraz gorsze dni, nie wiem czy zęby - bo wyszła już 2, ale nowych nie widzę, czy taki humor... Tylko siądę przed komputerem albo przy stole zjeść jest wrzask jak nie wiem, a i w ciągu dnia marudzenie. A spać mała chodzi 20-20.30, mimo, że trze oczy i jest śpiąca to do tej godziny się jeszcze gramoli po łóżeczku. Teraz ją usypiam na rękach - przytulam i śpiewam kołysanki.
Za tydzień wybieramy się do dziadków na tydzień, a 30 lipca planuje roczek, już większość dekoracji przygotowałam, jednak jest brokatowo, ale myślę, że ze smakiem ;)

Z wieści rozwojowych Sary - we środę stanęła przy stoliku :) I teraz wstaje praktycznie wszędzie, a jeszcze boi się, albo nie wie, że może usiąść na pupę i zaczyna płakać jak się zmęczy staniem.
A ze śmiesznych rzeczy to miałam w uszach kolczyki i wyjęłam, bo mnie za nie ciągnęła. I teraz odwraca moją głowę, żeby sprawdzić, czy nadal je mam ;)

Ja się też wzięłam za siebie - ćwiczę co drugi dzień, znajduję sobie filmiki na yt, czasem z Sarą ćwiczę, ale ona się chce po mnie wspinać, więc trochę trudno ;) I jem regularnie, mniej więcej w tym samym czasie co córeczka. Zobaczymy czy będą efekty :)
 
Cześć dziewczyny. Wieki mnie tu nie było:baffled:

Chciałabym życzyć wszystkiego najlepszego dla każdego maluszka który pierwszy rok ma już za sobą :)

Jest jakiś maluch urodzony w sierpniu czy Idalia zamyka miesiąc swoim roczkiem?
 
reklama
To prawda, cisza na forum :(

BasiaJulia później pokaż zdjęcia :) jestem ciekawa tych dekoracji. Trzymam kciuki za odchudzanie! Mi zawsze najtrudniej było zacząć, a później już poszło.

My mamy urodziny za sobą i myślę, że się udały :) Chociaż dla małego było dużo ludzi i dużo wrażeń, wieczorem nie mógł zasnąć. Tort zrobiłam sama i dodałam barwników spożywczych. Wszyscy mieli niebieskie usta jak go jedli, ale tylko przez chwilę :) Postaram się wstawić kilka zdjęć.

W patek mieliśmy szczepienie na pneumokoki i dostał temperatury, źle się czuł i zrobił się niewielki odczyn w miejscu szczepienia. Po każdym szczepieniu jest u Nas jakaś reakcja.

Dzisiaj wyjeżdżamy na działkę bez męża. Jestem ciekawa czy trochę się za mną stęskni bo za Mikołajem na pewno. Najbardziej boję się komarów i jego raczkowania po tym letniskowym domku.
 
Do góry