reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hope zdrówka dla synka♡ oraz wszystkich solenizantow :D nam.mamom to tylko zdrowie w glowie :*

A tak poza tym to myślałam że nie piszecie bo powiadomień nie miałam :*
 
reklama
Hejka:-)
BasiaJulia,trzymam kciuki za efekty!
Pomyśleć, że rok temu z dnia na dzień czekaliśmy na wieści o kolejnym maluszku, a teraz sypia się roczki:-) wszystkiego najlepszego dla solenizantow!i

Kamcia, a wy z którego jesteście lipca :-)? bardzo oryginalne imie:-) jak je zdrabniacie? pisz czesciej:-)

Hope, ciągle jakieś odczyny poszczepienne
, może warto zastanowić się nad odroczeniem kolejnych szczepień chociaż na trochę. Miłego pobytu na działce!

Zosia juz bardzo ładnie chodzi, powtarza jak robią różne rzeczy, wie jak robi kurka, krówka, piesek, kotek, traktor.nasladuje nas w różnych czynnościach, ogólnie czasami aż sama jestem zdziwiona jak ja obserwuje. Na wakacjach nauczyła się jak robi morze i mówić,, dzidziuś,, mówi to tak mega szybko ale każda literę słychać i Super jej to wychodzi :-)

Już po wakacjach, byliśmy 8 dni nad morzem i naprawdę jestem zadowolona, podróż super Zosia większość drogi przespala, tam jechaliśmy w nocy, z powrotem w dzień bo lalo i nie było sensu siedzieć do wieczora ale też spała, pod koniec drogi była już zmęczona a nie mogła zasnąć to troszkę płakała, oglądała też piosenki na tablecie zamontowanym na zaglowku i daliśmy rade:-) wogole dawno nie byliśmy nad polskim morzem i jesteśmy zaskoczeni dobra infrastruktura, a przejechalismy praktycznie cała Polskę :-) pogoda była bardzo zmienna, dużo spacerowalysmy, ale też plazowalismy, zaliczylismy również kąpiel w morzu:-) Zosia pierwszego dnia spróbowała piasku, a później już nie jadła.bawila się ładnie sama i z innymi dziećmi, ładnie jadła, nawet nie robiła bałaganu w restauracji a nocami też dobrze spala:-) najbardziej wkurzal mnie klejący się do niej piasek jak ja posmarowalam kremem, a posmarowanie kolejny raz było praktycznie niewykonalne bo ona cała w tym piachu...raz zatarla oczko, ale ze łzami szybko się oczyscilo:-/ Nie wyobrażam sobie upału bo nie było by mowy o plażowaniu:-) za rok kamienista plaża koniecznie :-) i pewnie maj albo wrzesień żeby to był dla wszystkich odpoczynek a nie męczarnia w upale:-)

Mega pozytywnym zaskoczeniem o czym wcześniej nie wiedziałam był pokój zabaw w ośrodku w którym byliśmy, duuuzzzooo zabawek i możliwoś porzucenia pani opiekunce dziecka:-)


Wogole jestem pozytywnie zaskoczona naszym morzem i pewnie będziemy jeździć czesciej:-)

Teraz biorę się za organizację roczku. Chyba 29 lipca jednak się będziemy goscic:-) planuje dekoracje bladorozowo-zlota a co z tego wyjdzie to się okaze:-:tort koniecznie z misiem :-)

Ale się upisalam:-)
Pozdrowienia!
 
Asia fajnie że urlop się udał :)
Jasiowi roczek mija 24 lipca ale robimy 16 bo w kościele są zawsze w trzecią niedzielę miesiąca roczki i chrzciny :) ale 24 też jakoś uczcimy :)
 
Hej.
witajcie
cicho na forum ...
ciekawe czy po wakacjach zycie forum wróci :)
Obawiam się Julitka, że po wakacjach to jeszcze bardziej ucichnie, bo wiele z nas wraca do pracy i czas jeszcze bardziej się skurczy :(

BasiaJulia później pokaż zdjęcia :) jestem ciekawa tych dekoracji. Trzymam kciuki za odchudzanie! Mi zawsze najtrudniej było zacząć, a później już poszło.
Odchudzanie to może za duże słowo ;) schudnę pewnie dopiero, jak wrócę do pracy, ale mam nadzieję, że trochę poprawię kondycję.
Wstawię zdjęcia po roczku :) A Ty też pokaż dekoracje!

Hejka:-)
BasiaJulia,trzymam kciuki za efekty!
Pomyśleć, że rok temu z dnia na dzień czekaliśmy na wieści o kolejnym maluszku, a teraz sypia się roczki:-) wszystkiego najlepszego dla solenizantow!i

Kamcia, a wy z którego jesteście lipca :-)? bardzo oryginalne imie:-) jak je zdrabniacie? pisz czesciej:-)

Hope, ciągle jakieś odczyny poszczepienne
, może warto zastanowić się nad odroczeniem kolejnych szczepień chociaż na trochę. Miłego pobytu na działce!

Zosia juz bardzo ładnie chodzi, powtarza jak robią różne rzeczy, wie jak robi kurka, krówka, piesek, kotek, traktor.nasladuje nas w różnych czynnościach, ogólnie czasami aż sama jestem zdziwiona jak ja obserwuje. Na wakacjach nauczyła się jak robi morze i mówić,, dzidziuś,, mówi to tak mega szybko ale każda literę słychać i Super jej to wychodzi :-)

Już po wakacjach, byliśmy 8 dni nad morzem i naprawdę jestem zadowolona, podróż super Zosia większość drogi przespala, tam jechaliśmy w nocy, z powrotem w dzień bo lalo i nie było sensu siedzieć do wieczora ale też spała, pod koniec drogi była już zmęczona a nie mogła zasnąć to troszkę płakała, oglądała też piosenki na tablecie zamontowanym na zaglowku i daliśmy rade:-) wogole dawno nie byliśmy nad polskim morzem i jesteśmy zaskoczeni dobra infrastruktura, a przejechalismy praktycznie cała Polskę :-) pogoda była bardzo zmienna, dużo spacerowalysmy, ale też plazowalismy, zaliczylismy również kąpiel w morzu:-) Zosia pierwszego dnia spróbowała piasku, a później już nie jadła.bawila się ładnie sama i z innymi dziećmi, ładnie jadła, nawet nie robiła bałaganu w restauracji a nocami też dobrze spala:-) najbardziej wkurzal mnie klejący się do niej piasek jak ja posmarowalam kremem, a posmarowanie kolejny raz było praktycznie niewykonalne bo ona cała w tym piachu...raz zatarla oczko, ale ze łzami szybko się oczyscilo:-/ Nie wyobrażam sobie upału bo nie było by mowy o plażowaniu:-) za rok kamienista plaża koniecznie :-) i pewnie maj albo wrzesień żeby to był dla wszystkich odpoczynek a nie męczarnia w upale:-)

Mega pozytywnym zaskoczeniem o czym wcześniej nie wiedziałam był pokój zabaw w ośrodku w którym byliśmy, duuuzzzooo zabawek i możliwoś porzucenia pani opiekunce dziecka:-)


Wogole jestem pozytywnie zaskoczona naszym morzem i pewnie będziemy jeździć czesciej:-)

Teraz biorę się za organizację roczku. Chyba 29 lipca jednak się będziemy goscic:-) planuje dekoracje bladorozowo-zlota a co z tego wyjdzie to się okaze:-:tort koniecznie z misiem :-)

Ale się upisalam:-)
Pozdrowienia!
Asiu, cieszę się, że wyjazd się udał. A napisz, gdzie kąpałaś Zosię? Była wanienka na stanie? Masz może jakieś rady oprócz jazdy w nocy? Coś się Wam specjalnie przydało, czegoś brakowało? Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki, mamy co prawda jeszcze miesiąc, ale trzeba będzie się niedługo zacząć ogarniać.

Sara też mówi "dzidziuś" ;) Dziś powiedziała "mama, dzidziuś, tatuś", a ostatnio coś co brzmiało "dzidziuś jedzie", a to było śmieszne, bo się kąpałam i usadziłam ją w krzesełku do karmienia, żeby mi nie rozniosła łazienki. I się już trochę niecierpliwiła ;)
 
Basiajulia zastanawiam się cały czas czym tu smarować dziecko żeby ten piach się nie kleil.moze coś w mgielce było by lepsze bo popsikasz ciała a nie trzeba rozcierac tego kremu.

No kąpiel była wyzwaniem..... Wyglądało to tak że ja się kapalam bo był tylko prysznic, mąż mi ją podawał i trzymał na stojąco a ja ją mylam , potem on ją zabierał do wycierania i ubierania a ja zajmowałam się soba:-)

Jak mi się coś przypomni to napisze:-)
 
Właśnie miałam pisac Kamcia, że wy po 28mym, bo ja wtedy wychodziłam i Was nie spotkałam ;)

My jak kapalismy pod prysznicem, to mąż najpierw mył siebie, ja podawałam dziecko, mył jego, ja wyciagalam i on się ogarniał :p
 
Cześć dziewczyny. My przygotowujemy sie do roczku, bedzie mala imprezka i sami swoi, a moze i dobrze bo Oskarek nie bedzie skrepowany, następna impreze roczkowa bedziemy miec na Malcie u mojego brata :) nie wiem kiedy ten rok minął. Szkoda mi wracac do pracy i zostawić małego, ale trzeba to zrobic. Podobno beda mi zmieniać zakres obowiązków, pewnie beda mnie chcieli przerzucic na swiadczenia 500+. No zobaczymy. Mi akurat to pasuje, z reszta ja lubie kontakt z ludzmi więc jest mi obojetne. A poki co korzystam z tego ze jestem w domu i spedzam czas z synkiem, szkoda ze tatus nie może nam towarzyszyc tak czesto jakbyśmy chcieli ale wkrotce to zmienimy :)
Udanych roczkow dla wszystkich! :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam was wieczorowa pora :) poczytalam was :) Wszystkiego najlepszego dla lipcowych szkrabow :*
U mnie juz 34 tc :) Powoli leci . Adas rosnie .Gada po swojemu chodzi przy meblach i ucieka raczkujac . CIEZKO czasem pisac bo raz lepjen ze mna raz gorzej :( ale coz trzeba Dac rade pozdrawian :)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lizzy chciałam szybciej wylądować w szpitalu, ale mi nie wyszło :p

Gwiazda na kiedy masz termin ? Podziwiam, że przy noworodku zdecydowaliscie sie na kolejną ciążę. Też chcialam mieć mała różnicę wieku, ale wyszło jak wyszło.
 
Do góry