reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Cześć dziewczyny! Ale tu ciszaaa. U mnie rowniez doba za krótką, praca, dom, mały i ledwo na sen wystarcza ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ja i Natalka chore, a ja od poniedziałku wracam do pracy. Kiepski początek heh. Smarkam jak chyba jeszcze nigdy w życiu :p Natalka też z katarem chodzi, więc pewnie zamiast do żłobka, to będzie z babcią siedzieć.
 
Hej dziewczyny. Ja i Natalka chore, a ja od poniedziałku wracam do pracy. Kiepski początek heh. Smarkam jak chyba jeszcze nigdy w życiu [emoji14] Natalka też z katarem chodzi, więc pewnie zamiast do żłobka, to będzie z babcią siedzieć.
Zdrowka:) i powodzenia w pracy

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dużo ostatnio dzieci choruje. Zdrówka życzę!
Ostatnio na FB dziewczyny pisały ile ich dzieci już potrafią i jak to czytałam to zastanawiałam się z czy z moim Jasiem jest wszystko ok, bo jeszcze nie chodzi, zwierzątek też nie naśladował. A teraz proszę w kilka dniu nauczył się już 5 zwierząt :) sam jeszcze nie chodzi ale zauważyłam że jest bardzo ostrożny i jeszcze się boi. Na razie za to chodzi na kolankach.
 
Dużo ostatnio dzieci choruje. Zdrówka życzę!
Ostatnio na FB dziewczyny pisały ile ich dzieci już potrafią i jak to czytałam to zastanawiałam się z czy z moim Jasiem jest wszystko ok, bo jeszcze nie chodzi, zwierzątek też nie naśladował. A teraz proszę w kilka dniu nauczył się już 5 zwierząt :) sam jeszcze nie chodzi ale zauważyłam że jest bardzo ostrożny i jeszcze się boi. Na razie za to chodzi na kolankach.
każde dziecko rozwija się po swojemu widocznie teraz przyszła pora na Jasia:) Brawo
Przynajmniej jest ostrożny:D
mój to biega i aż się boje wczoraj mi zwiał i w biegu go łapałam przed rowem;P
 
Cześć dziewczyny :*
Mało mnie ale to dlatego, że dużo się dzieje.
Biegamy z Szymusiem od lekarza do lekarza. Mocno ulewa, nawet noskiem, później nagle pojawiły mu się krwiste stolce i śluzowate. Najpierw była zmiana na jedno mleko, później inne teraz ma takie od którego już chyba bardziej delikatnego nie ma. Jesteśmy pod opieką gastroenterologa. USG wykazało refluks co tłumaczy ulewanie ale nie krew. Jak żywa krew przeszła pojawiły się kupy czarne...nadal nie ma diagnozy. Czekamy za posiewem kupy czy jakas bakteria o nie męczy.
Dodatkowo po pierwszym szczepieniu miał nopa i w poniedziałek czeka nas neurolog i od jego decyzji zależy co z dalszymi szczepieniami.

Pozdrawiam gorąco.
 
reklama
Cześć dziewczyny :*
Mało mnie ale to dlatego, że dużo się dzieje.
Biegamy z Szymusiem od lekarza do lekarza. Mocno ulewa, nawet noskiem, później nagle pojawiły mu się krwiste stolce i śluzowate. Najpierw była zmiana na jedno mleko, później inne teraz ma takie od którego już chyba bardziej delikatnego nie ma. Jesteśmy pod opieką gastroenterologa. USG wykazało refluks co tłumaczy ulewanie ale nie krew. Jak żywa krew przeszła pojawiły się kupy czarne...nadal nie ma diagnozy. Czekamy za posiewem kupy czy jakas bakteria o nie męczy.
Dodatkowo po pierwszym szczepieniu miał nopa i w poniedziałek czeka nas neurolog i od jego decyzji zależy co z dalszymi szczepieniami.

Pozdrawiam gorąco.
Oby wszystko dobrze i szybko się skończyło!
Ja też mało piszę ale zaglądam często. I muszę się pochwalić - Jaś zaczyna chodzić! wczoraj zrobił pierwsze kroczki a dzisiaj już częściej się puszczał, robi parę kroczków i siada ale podoba mu się coraz bardziej :)
 
Do góry