reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Lipikar

BlueBay

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Czy któraś z Was używała kosmetyków Lipikar z la roche posay do skóry bardzo suchej? Pomogły? Bo czytałam niedawno, że znacznie ograniczają podrażnienia i swędzenie a w mojej aptece akurat jest promocja i się zastanawiam...

reklama

evelinee83

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
ja używam do spółki z moim synkiem balsamu Lipikar. moje dziecko niestety ma AZS, a ja strasznie suchą skórę na ramionach. ten balsam łagodzi podrażnienia, super nawilża i skóra nie swędzi. a jaką masz promocję u siebie, jeśli można wiedzieć?

BlueBay

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
No właśnie kupiłam ten balsam. Bałam się, że będzie zostawiać osad na skórze, ale naprawdę super się wchłania, można zaraz piżamkę założyć.

A promocja taka, że za 400 ml płaciłam 76 zł (było ponoć drożej) i jeszcze dostałam mydło w kostce - też Lipikar

evelinee83

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
no to faktycznie bardzo dobra promocja, bo i cena niższa i jeszcze mydełko dodają. muszę się przejść po moich okolicznych aptekach - ciekawe czy też znajdę taką promocję.

BlueBay

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
no to faktycznie bardzo dobra promocja, bo i cena niższa i jeszcze mydełko dodają. muszę się przejść po moich okolicznych aptekach - ciekawe czy też znajdę taką promocję.
Nie wiem skąd jesteś, ale dziś byłam w innej aptece w Warszawie na Targówku i też mieli ten balsam w promocji, więc być może we wszystkich aptekach tak jest. Jak kupisz taniej to też daj znać

honda

majowa mama 2009
Miasto
Inverness/Szkocja
Rozwiązania
0
witam,tez tak myslalam,ze pomoze,bo super sie wchlanialo wiec powinno dobrze nawilzac,ale niestety na dluzsza mete nie pomaga,nie nawilza skory z azs. moje dziecko ma jeszcze bardziej niz przedtem sucha skorke.widac nie na wszystkich dziala,szukamy dalej czegos co pomoze

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry