reklama

Lipikar

Temat na forum 'Mały alergik' rozpoczęty przez BlueBay, 5 Listopad 2009.

1. BlueBay

BlueBay Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czy któraś z Was używała kosmetyków Lipikar z la roche posay do skóry bardzo suchej? Pomogły? Bo czytałam niedawno, że znacznie ograniczają podrażnienia i swędzenie a w mojej aptece akurat jest promocja i się zastanawiam...

2. evelinee83

evelinee83 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja używam do spółki z moim synkiem balsamu Lipikar. moje dziecko niestety ma AZS, a ja strasznie suchą skórę na ramionach. ten balsam łagodzi podrażnienia, super nawilża i skóra nie swędzi. a jaką masz promocję u siebie, jeśli można wiedzieć?

3. reklama
  4. BlueBay

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No właśnie kupiłam ten balsam. Bałam się, że będzie zostawiać osad na skórze, ale naprawdę super się wchłania, można zaraz piżamkę założyć.

A promocja taka, że za 400 ml płaciłam 76 zł (było ponoć drożej) i jeszcze dostałam mydło w kostce - też Lipikar

5. evelinee83

evelinee83 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no to faktycznie bardzo dobra promocja, bo i cena niższa i jeszcze mydełko dodają. muszę się przejść po moich okolicznych aptekach - ciekawe czy też znajdę taką promocję.

6. BlueBay

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie wiem skąd jesteś, ale dziś byłam w innej aptece w Warszawie na Targówku i też mieli ten balsam w promocji, więc być może we wszystkich aptekach tak jest. Jak kupisz taniej to też daj znać

7. honda

honda majowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam,tez tak myslalam,ze pomoze,bo super sie wchlanialo wiec powinno dobrze nawilzac,ale niestety na dluzsza mete nie pomaga,nie nawilza skory z azs. moje dziecko ma jeszcze bardziej niz przedtem sucha skorke.widac nie na wszystkich dziala,szukamy dalej czegos co pomoze

Poleć forum