reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA CZERWCÓWECZEK:):)

witam, czy mogę się wpisać na listę czerwcóweczek? :) Nasza Karolinka przyszła na świat 8 czerwca z wagą 3690
 
reklama
hej my sie tu jeszcze chyba nie wpisałyśmy ale i tak już wszyscy nas znają
Oliwka urodziła się 10,06,06 lekarz wyliczył według okresu 24,06 ale brał pod uwage 28dni cykl a ja mam dużo dłuższe i jak patzyłam w tych kalkulatorach które tu są w necie to wychodziło mi 6,07
i z moich obliczeń też tak wynikało a ona zrobiła psikusa i wyszła tyle wcześniej
 
i ja witam witam:)
nie aktualizuję listy..bo ..potrzeba ją całą zmienić..heh:)..a czasu jakoś brak- wybaczcie:/..
ja też urodziłam 7 czerwca a nie 15 jak jest na liscie(wyliczone wg ostatniej@)
 
Sory dziewczyny, że się tu u Was długo nie odzywałam ale okazało się, że zostałam lipcóweczką. Urodziłam 18 lipca o godz. 0.55. Tomasz ważył 3700 i mierzył 60 cm. Pozdrawiam wszyskie bobaski.
Ciocia Asia z Tomaszkiem i Szymonkiem
 
Głuszek - termin miałam na 12 lipca z ostatniej @, ale zakręcili mi w głowie po drugim usg i powiedzieli, że termin jest na 30 czerwca. Dodatkowo miałam cały czas skurcze i naprawdę myślałam, że wcześniej urodze. A mały zrobił mi numer i posiedział nie tylko do terminu z @ ale jesze dłużej. Ja już myślałam, że oszaleję, bo kręgosłup mnie strasznie bolał, a jak nospe odstawiłam to jeszcze skurcze miałam w pachwinach i chodzić wogóle nie mogłam, a do tego jeszcze te upały - no po prostu koszmar.
Ale jak już urodziłam to o wszystkim zapomiałam - no może o prawie wszystkim. Podczas porodu mnie nie nacięli więc z tyłkiem to wszystko OK, ale kręgosłup to dopiero od około 2-3 tyg. mnie nie boli.
Pozdrawiam :tak: :tak: :tak:
 
reklama
Do góry