reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Czerwcóweczek

Wszystkie Mamusie które chciałyby się uwidocznić w tabelce czerwcówek proszone są o kontakt przez prywatną wiadomość :tak:
 
reklama
Dziewczyny, sledze wasze forum juz od jakiegos czasu i wydaje mi sie, ze czas sie ujawnic :-) hehehe pozdrawiam was wszystkie... Moj termin 21-06-07. Plec niestety nieznana jeszcze polowkowe mialam prawie 2 tyg. temu lekaz mowi ze mala kobietka - noooo nie wiem czy zdanie : ja tu nic nie widze --- wlasnie o tym swiadczy. pozdrawiam jeszcze raz i postaram sie pisac jak najczesciej. :tak:
 
Dzieki Kochasek!

Wlasnie probuje ustawic tego fajnego dzieciaczka co wy macie zeby mowilo ile dni zostalo i nie smiejcie sie jezeli mi wyjda jakies dziwne rzeczy.
 
anni w podpisie wstaw tylko jedną wersję (na stronie są chyba 3, w zależności od tego, gdzie chcesz wstawić suwaczek)
 
reklama
jeżeli wstawiasz z tej stronki, co ja mam to drugą opcję- BBCODE, skopiuj wszystko w miejsce podpisu w panelu użytkownika
 
Do góry