reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista czerwcówek

I ja sie dopisuje, dzis potwierdzone poprzez usg malenstwo ma 0,9 cm:-)
wedlug ostatniej @ termin na 1 czerwca,
wedlug usg na 3 czerwca.
Kolejne usg 10 listopada i wtedy sie dowiem wiecej:-)
 
reklama
Super!:-D A powiedz, byłaś już u ginekologa, masz potwierdzoną ciążę?? :-) Ja jeszcze nie, ale czekam (nie)cierpliwie... Masz jakieś objawy już?
Bakteria niestety do Gina ide dopiero 23.10 , ale dwa testy robilam i sa pozytywne, co do objawów to podwyższona temp 37,4 i chyba zaczynam miec mala niechęć do jedzenia :( Troszkę się denerwuję ,że jeszcze tydzień muszę czekać
A Ty kiedy idziesz ?
 
Ostatnia edycja:
Witam Jestem tu nowa, jestem osoba slaboslyszaca, szczerze ze jeszcze nie sprawdzalam tescik ale jutro sie dowiem, poniewaz juz 4 dni mi sie spoznia, jesli moge dopisac termin 26.06. ostatni okres mialam 19 wrzesien moj nick- Nikusiaa85
 
reklama
Do góry