reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista czerwcówek

gosiagro

Mama czerwcowa 2010
Dołączył(a)
17 Lipiec 2009
Postów
4 066
Miasto
Wrocław
Lista mam czerwcowych 2010


01.06
gosiagro, mama mikołaja, koriander, athena83
02.06
Gosia***
03.06
PaulinaAnna
04.06
annajak, anik79
05.06
Kasiulka_1980, scorpioniczkaa, yoshe
06.06
pati1159
07.06
anecznik, emalia82, kreatorka, Goja
08.06
agast22, paula24211, sealet, Magda M
10.06
Kasia&Kubuś, paulka82, aga_sto
11.06
paulinakrk84, zyraffka, calineczkazbajki
12.06
Andzia_S, nemezizaki
14.06
lasposa, badaicka, neti79, liliti
15.06
Karla84, hefi, asia15, Lencja, arla
16.06
Asnecja
17.06
tuchna, kajdusia, cobra18, Lena DTR, AniaCh83
19.06
iza_tcz, bozenamacho, SIABA
22.06
lena25, czarna wiedzma
23.06
Ola_fasola
24.06
magdalena79, Agi78
27.06
zdec, Klementinka, kpi23, ewelinka307
28.06
Kasiek1983, ewus2090
29.06
tierney, eagle
30.06
karo85, monique23​

.........
kaśki, Agnieszka--
......................................................................
Czerwcóweczki, których maleństwa pozostały niestety już tylko w sercu
Maja25, szycha69, Ewitka, celka 007, natucha11, moniabir, Kama83, Magdalena26, OlaPio, Agniesia82.
Oby ta lista już się nie powiększyła
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć,
mieszkamy na opolskiej:-)
Co do lekarza to mnie prowadzi lekarz z Medicover - mam wykupiony abonament u pracodawcy, tzw.prowadzenie ciąży. Powiem szczerze, że nie mam przy sobie teraz wizytówki mojego lekarza.
Na pewno wyniki z Medi będę konsultowała u lekarza z przychodni Na Grobli, ul. Hirszfelda 1 - chodziłam tam prywatnie i byłam baaardzo zadowolona.
Poczekam na US i pójdę na Grobli.
A jak jest z Tobą?

Widzę, że macie takie śliczne liczydła pod podpisem - jak mam je zrobić?:confused:
Proszę o podpowiedź.

próba

Już mam :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej ja mam termin (chyba) na 6 czerwca, nie jest to niestety jeszcze potwierdzone przez lekarza (mam się zgłosic do niego dpiero koło listopada, kiedy bedzie bardziej pewne, że nie poronie) ale poprosze o zapisanie go.

Gosiargo, aniasz83 możew kiedyś uda nam się spotkać, bo ja mieszkam jakies 50 km od wrocka
 
Cześć,
mieszkamy na opolskiej:-)
Co do lekarza to mnie prowadzi lekarz z Medicover - mam wykupiony abonament u pracodawcy, tzw.prowadzenie ciąży. Powiem szczerze, że nie mam przy sobie teraz wizytówki mojego lekarza.
Na pewno wyniki z Medi będę konsultowała u lekarza z przychodni Na Grobli, ul. Hirszfelda 1 - chodziłam tam prywatnie i byłam baaardzo zadowolona.
Poczekam na US i pójdę na Grobli.
A jak jest z Tobą?

Hej, na mieszkam na Żelaznej, też mam wykupiony abonament z pracy w Medicover, korzystałam przy pierwszej ciąży (niestety zakończonej poronieniem) i właśnie nie zostałąm tam odpowiednio potraktowana dlatego teraz chodzę prywatnie do dr. Kłóska. Narazie jestem zadowolona, juz na pierwszej wizycie zrobil mi usg, co prawda widzialam tylko czarną kropeczkę, ale nie zostałąm zbyta jak w Medicover.

Gosiargo, aniasz83 możew kiedyś uda nam się spotkać, bo ja mieszkam jakies 50 km od wrocka

to blisko:-D, a gdzie dokładnie? patrząc na twój profil sądziłam, że jesteś zagranicą.?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tak jestem za granicą w Irlandii, ale czasem przybywam do naszego kochanego kraju:-), dokładnie mieszkam (mieszkałam) w małej wiosce Rogalice to jakieś 18 km od Brzegu (jeśli ta nazwa coś mówi)
 
reklama
Do góry