reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista czerwcowych mamusiek :-)

Sympatyczna super tabelka, kawał dobrej roboty:)))
Tak więc ja z Sosnowca, to chyba widać, 28 lat, synek Alan, planowany termin porodu 1 czerwca- jesli mozna by zmienic to bardzo dziękuję., płec niestety dalej nieznana;((((
 
reklama
Sympatyczna, jeśli mogę się wtrącić, :p to jedna sugestia... na tel ta tabelka nie wygląda zbyt przejrzyście. ;) Jeśli masz możliwiść to sprawdź sobie. Mogłabys np jakos pozaznaczac puste miejsca "______" takimi kreskami na dole.
Np. nick___________imię_____miejscowość___płeć dziecka___
martucha020290___Marta___ok.Wrocławia___~~~~~~~~___
Bo np jak jest wszystko kolo siebie napisane i nie ma podanych wszystkich info to niekiedy nie wiadomo czy to rodzenstwo czy imię dziecka itp...
;) Buziaki :-*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Martucha020290
Wymyślałam z mężem różne sposoby na tą tabelkę i uwież mi dużo możliwości nie ma ,a ilość znaków jaką mogę tu operować jest nie wielka ,także gdybym zrobiła jak mówisz z tymi kreseczkami ,żeby było wszystko lepiej widoczne na tel.kom. (widziałam jak to wygląda robiąc ta tabelkę) to po prostu doszłabym do połowy może i zabrakłoby znaków(mogę ich wpisać chyba tylko 32000 )i tak usunęłam już jedną rubryczkę i daty 2015 u kazdej z nas.Już nawet umieściłam tabele w formie zdjęcia ,ale robić to za każdym razem kiedy kogoś dopiszę to trochę roboty by było a i tak było nie wyraźne ,chociaż w całości.Nie odpowiadam za mozliwości forum.Mąż jest na forum samochodowym i ma większe fory,da się więcej wstawić tam.
sorki po prostu,
 
Do góry