reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista filmów na Święta - pytanie

reklama
Tyle myślałam co napisać i aż mi się zrobiło przykro, że nie mam ulubionego filmu świątecznego 😅. Chyba trochę odstaje, ale przypomniało mi się, że jako wielka fanka horrorów, od kilku lat wałkuje „Krampus duch świąt” w każdą wigilijna noc 😂 kocham ten czas i ten film idealnie się wpasował. Także jeśli jest więcej fanów horrorów to polecam 😁 niekoniecznie z dziećmi 🤪
 
Ja polecę film „Kochajmy się od święta”- za świetnych Diane Keaton i Johna Goodman.
To taki ciepły film o nieco niekonwencjonalnej rodzinie. Bardzo go lubię.

W zeszłym roku znaleźliśmy norweski serial na Netflixie „Facet na Święta” o pielęgniarce, która na pytania rodziny o to, kiedy przestanie być singielką, odpowiada dla świętego spokoju, że poznają jej partnera w Święta…Nie ma wyboru- w czasie adwentu musi znaleźć faceta.
Niby fabuła banalna, ale wykonanie iście skandynawskie. Super nam się oglądało.
 
Dla mnie oczywiście wspomniane już Love Actually i Holiday.

Lubię też film Netflixa Randki od Święta i scenę gdzie główna bohaterka wracała z Haloween - obejrzyjcie same 🤣
 
Ja polecę film „Kochajmy się od święta”- za świetnych Diane Keaton i Johna Goodman.
To taki ciepły film o nieco niekonwencjonalnej rodzinie. Bardzo go lubię.

W zeszłym roku znaleźliśmy norweski serial na Netflixie „Facet na Święta” o pielęgniarce, która na pytania rodziny o to, kiedy przestanie być singielką, odpowiada dla świętego spokoju, że poznają jej partnera w Święta…Nie ma wyboru- w czasie adwentu musi znaleźć faceta.
Niby fabuła banalna, ale wykonanie iście skandynawskie. Super nam się oglądało.
O tak, mega mi się podobał ten serial! Oglądałam w zeszłym roku i w tym też planuje:)
 
Ja polecę film „Kochajmy się od święta”- za świetnych Diane Keaton i Johna Goodman.
To taki ciepły film o nieco niekonwencjonalnej rodzinie. Bardzo go lubię.

W zeszłym roku znaleźliśmy norweski serial na Netflixie „Facet na Święta” o pielęgniarce, która na pytania rodziny o to, kiedy przestanie być singielką, odpowiada dla świętego spokoju, że poznają jej partnera w Święta…Nie ma wyboru- w czasie adwentu musi znaleźć faceta.
Niby fabuła banalna, ale wykonanie iście skandynawskie. Super nam się oglądało.
Jutro odpalam „Facet na święta”, opis brzmi zachęcająco, jest na netflixie :).
Ja nie mam żadnego typowo świątecznego filmu, który lubię, ale w święta bardzo dobrze „wchodzi” mi oglądanie starych polskich filmów, ostatnio dobrze „wszedł” „Nóż w wodzie”.
 
Do góry