reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Lista Forumowych Wczesnych Rodziców i ich Pociech ;)

Moi Drodzy,

Pomysł Edytki jest jest świetny. Nie tylko będziemy wiedziały kiedy śpiewać sto lat dla Maluszków :laugh: ale także dzięki temu rodzice wcześniaczków w podobnym "wieku" będą mogli wymieniać się doświadczeniami aktualne "wygryzanymi" przez siebie w krętej drodze wczesnego rodzicielstwa.

Pozdrowionka :)
 
reklama
Witam was bardzo serdecznie> Bardzo podoba mi się waża lista też chciałabym dołączyć do Was Jestem mamą bliźniaków - wcześniaków:Kubusia i Kamilka. Urodzili się 5 marca 2005 w 33 tygodniu ciąży z wagą - Kubuś - 1900 a Kamilek - 2050. Pozdrawiam wszystkie mamy wcześniaczków i ich pociechy asiuleks
 
Dziekuje za dopisanie mojego synka do listy, podam jeszcze date jego urodzin. 25 sierpień 2004 o godz. 18.05. Pozdrawiam wszystkich wcześniaczków i ich rodziców.
 
Dzieki Agawa za takie mile przyjecie - fajnie jest z kims wymienic poglady na temat naszych pociech
Super to forum
 
reklama
Do góry