reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Forumowych Wczesnych Rodziców i ich Pociech ;)

No to proszę o dopisanie mojego Miłosza urodzonego 12 kwietnia 2001 w 28tc. z wagą 700 gramów. Nie zmierzono w pośpiechu  mi dziecka, bo szybko był przewożony do kliniki oddalonej o 50 km... No, ale to są szczegoly malo ważne. W klinice po jakimś czasie powiedzieli, że mial chyba trzydzieści parę cm.  - okruszek i tyle  :)
Dzięki i pozdrawiam,
Ania mama Miloszka wcześniaka i Kajtka terminowego choć maleńkiego  ;)
 
reklama
Kunda pisze:
synek Macius, 2550g, 52 cm. 35 tc, ur 4 listopada 2005
No tak - mam starszego synka wcześniaka urodzonego z wagą 700 gramow i jak urodzilam drugiego w 39 tc. czyli w terminie to mi się ciągle czepiali, że wcześniak bo tylko 2400 ważył ;) A ja nie wiedzialąm dlaczego, bo przecież taki wielki chlop mi się urodził :o No to już wiem dlaczego ci lekarze tak mnie ciągle pocieszali na siłę, że mam się nie martwić, że urośnie... :laugh:
Caluski dla Maciusia dużego wcześniaczka od Miłoszka malego wcześniaczka i też malego lecz  terminowego Kajtusia  :-*

Ania
 
cześc :)

To ja sie dołączam :
angela_nd-synek Aleks ;waga :1230 g; 41cm; 27hdb;ur. 26.11.2009 godz. 12,17,00 ,cc
 
reklama
Do góry