reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista grudniówek ;)

rozkręcamy się :)
ciekawe jak to bedzie wyglądało bliżej grudnia...
oby te nowe co tylko raz się odezwały tez czasem napisały coś od siebie, a nie tylko "czy możesz mnie dopisać do listy" i dalej cisza:baffled:
 
reklama
U nas też się wyklarowało. Na pewno jest chłopiec-zdjęcie klejnotów jest tak wyraźne, że nie pozostawia wątpliwości:-D:-D No i miał być Marcel bo nie ma zdrobnień, ale Maksymilian od początku był jakiś "mój", "nasz", więc chyba tak już zostanie- poprosimy o dopisanie do listy, ba, listy- toż to już zestawienie prawdziwe!!:-D
 
ja, ja, jeszcze ja!:-) termin na 26.12.2013, aczkolwiek jeszcze nie wiadomo jakiej płci mamy maleństwo - bardzo dba o swoją prywatność;-)
 
A u mnie 06.12.2013. od samego początku lekarze twierdzą, ze będzie córa;) haha oby się nie mylili, bo jak synuś to bedzie skazany na różowe ciuszki:-)we wtorek kupuję wózek haha też różowy więc mam nadzieję, że płeć dzieciątka pozostanie bez zmian już do końca ciąży:-D
 
reklama
Do góry